HCL.HR

HITMAN™2

  • 5 Odgovora
  • 2640 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
HITMAN™2
« : 08. Lipanj, 2018., 05:25 »
Travel the globe and track your targets across exotic sandbox locations in HITMAN 2.
From sun-drenched streets to dark and dangerous rainforests, nowhere is safe from the world’s most creative assassin, Agent 47 in the ultimate spy thriller story.




Prepare to experience the ultimate spy thriller story; your mission is to eliminate the elusive Shadow Client and unravel his militia, but when 47 learns his target's true identity and the truth about his past, it changes everything.
HITMAN 2 introduces new ways to play, new game modes and new features, including the new Sniper Assassin mode with franchise first co-op play.


Official Steam Page | HITMAN™2 Official Page




Ovaj first reveal je stvarno nešto posebno!
Nešto što ni u ludilu nisam mislio da bi se moglo pojaviti u nekoj Hitman igri...
Ali već u epizodnom formatu po kompleksnosti levela se vidjelo da su u stanju ići na puno veće zalogaje.

Izgleda stvarno jako dobro i posebno mi se sviđa ovo preorder and play now Sniper Assassin...

Hitman 2 Announcement Livestream (WB Games) - IGN Live - YouTube

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: HITMAN™2
« Odgovori #1 : 27. Lipanj, 2018., 05:50 »
Ovo je definitivno must have.
Što bi tek bilo da postoji dobar COOP mod i da probamo Cole i ja tiho razvaliti svu ekipu... To je jedino što bih volio vidjeti u Hitman igri, ostalo sve mi je 100/100

Odg: HITMAN™2
« Odgovori #2 : 27. Lipanj, 2018., 07:18 »
-
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2020., 06:27 Bert_Raccoon »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: HITMAN™2
« Odgovori #3 : 27. Lipanj, 2018., 13:22 »
:hiha2:

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: HITMAN™2
« Odgovori #4 : 10. Studeni, 2018., 12:29 »
Jeli mi netko moze reci o cemu je ekspanzija 1 i 2? Razlika? Ako su mape, koliko mapa ako je tko pratio njihove vijesti?
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2018., 13:15 Haki »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: HITMAN™2
« Odgovori #5 : 14. Studeni, 2018., 00:00 »
Prva misija fantastičan uvod u igru, jako lijepo optimizirano i radi fluidno te dosta bolje od prošle igre. Drugi nivo iako sam ga tek započeo i igrao kakvih 20 minuta, mi je užasan, prešaren, FPS drop je enorman, mislim da mi FPS tamo pada i do 20; čim sam vidio isječak te misije kod najave igre nisam bio zadovoljan, to je valjda uvijek jedan nivo koji ćeš željet preskočit u drugim prelascima. Jako mi se sviđa količina razgovora između Diane i 47-ice u prvoj misiji, nadam se da će kroz igru nastaviti u istom tonu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9