HCL.HR

Hyrule Warriors

  • 8 Odgovora
  • 5380 Hitova
Hyrule Warriors
« : 01. Siječanj, 2014., 12:18 »


Proizvođači: Omega Force, Team Ninja
Izdavač: Nintendo
Žanr: hack and slash
Datum izlaska: 19.09.2014.

- Hyrule Warriors je zajednička suradnja Nintenda i Koei Tecma, a sadržavat će elemente serijala The Legend of Zelda (svijet i likovi) i Dynasty Warriors (gameplay mehanika)
- igrač će upravljati Linkom i mnogim drugim likovima iz Zelda serijala
- naglasak je primarno na akciji za razliku od ostalih igara iz Zelda serijala, a koristit će se uobičajena oružja iz Linkovog arsenala kao što su mač i bombe
- skupljanje itema kroz otkrivanje škrinja je također zadržano
- igra nije novi glavni nastavak Zelde, već spin-off, supervizor je Zeldin producent Eiji Aonuma

Wii U - Hyrule Warriors Teaser Trailer
« Zadnja izmjena: 27. Rujan, 2014., 15:05 Densetsu »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hyrule Warriors
« Odgovori #1 : 01. Siječanj, 2014., 12:29 »
GG za otvaranje teme. :piva:

Zanimljiva suradnja i spoj serijala, totalno neočekivano, nabavit ću i to, ali nije mi jasno zašto mora izgledati tako loše grafički :/

Takav brzi gameplay bi morao ići u 60fps, što bi djelomice objasnilo lošiju grafiku, ali nadam se da je uz to i u nativnoj 1080p rezoluciji uz tako jednostavne modele neprijatelja. Dobro, ima ih puno na ekranu odjednom, ali svejedno.

Odg: Hyrule Warriors
« Odgovori #2 : 01. Siječanj, 2014., 14:22 »
Predobro

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Hyrule Warriors
« Odgovori #3 : 17. Rujan, 2014., 18:27 »
Stigle i ocjene.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hyrule Warriors
« Odgovori #4 : 19. Rujan, 2014., 23:19 »
Nisu ni loše čak, mislio sam da će bit previše Dynasty Warriorsa, a premalo Zelde... pa će i ocjene biti za nijansu niže od ovoga.

Od jučer je službeno vani u EU Shopu navodno. Nisam se još odlučio na kupnju, a i ne bih stigao igrati ovih dana ionako. Ali vjerojatno nabavim - ako ne ovih dana, onda sigurno kasnije.

Odg: Hyrule Warriors
« Odgovori #5 : 20. Rujan, 2014., 16:13 »
A baš se nadao komentaru. Kupio sinoć.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hyrule Warriors
« Odgovori #6 : 26. Rujan, 2014., 07:45 »
Pa prokomentiraj ju ti malo :)

Kakva je za sad? Si prešao već?

Odg: Hyrule Warriors
« Odgovori #7 : 26. Rujan, 2014., 20:47 »
Nisam još prešao, malo više od deset sati igranja. Kombiniram story i adventure mod, otključao sve likove ( barem mislim ). Zasad i više nego zadovoljan ali to je možda zbog komentara prije izlaska pa ni ja nisam očekivao puno. Ono najbitnije je da mi je igra čista zabava i da lupanje po dvije tipke fakat ne dosadi, poubijaj hrpu ljudi na jednoj strani pa žurba na drugu stranu, pa cut scena ( ima ih dosta i baš onako u pravo vrijeme),  pa Boss i tako od mape do mape. Ovo sa zelda svijetom je pun pogodak, likovi su fora (i to bas svi), mape su ok ali nekako prazne i to je zapravo po meni jedini pravi problem, odnosno vizuale. Nije da igra izgleda loše ali nakon, recimo mario karta i pikmina, ovo je nekak skromno. Glazba mi je odlična za razliku od nekih kojima kao ne paše heavy štih ( meni baš odgovara uz ovakvu igru ). Možda sam nabavio igru u pravo vrijeme ali baš mi je nekako sjela.

Odg: Hyrule Warriors
« Odgovori #8 : 16. Listopad, 2014., 10:54 »
Skupio još nešto sati igranja, prešao story pa sad lutam u adventure modu. Što više igram sve mi više žao zbog online co op-a. Da su to stavili i malo se više potrudili oko vizualnog dijela bila bi po meni najbolja igra na wiiu (barem od ovih kojih sam igrao). Dolazi i dlc, tak da ću ovo sigurno igrat duže vrijeme.  Zadovoljan ali fali online jako.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9