HCL.HR

I Am Alive

  • 67 Odgovora
  • 12674 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
I Am Alive
« : 25. Srpanj, 2008., 23:51 »


Nakon nekoliko mjeseci u kojima nismo dobili nikakve informacije o nadolazećem I Am Aliveu, nenadane novosti daju naslutiti da je igra u završnoj fazi.

Ubisoftov I Am Alive jedna je od onih igara za koju svako toliko dobijemo pokoju informaciju, nakon čega slijedi tišina od nekoliko mjeseci. Od svoje prve najave, davne 2008. godine, igra je odgađana više puta, a sam razvoj je u jednom trenutku pokrenut iz početka kako bi se za igru iskoristio engine iz Splinter Cell: Convictiona. Ako je suditi prema australskoj komisiji za ocjenjivanje igara - igru bismo mogli zaigrati vrlo brzo.
 
Spomenuta komisija preuzima igre na ocjenjivanje tek kada su u potpunosti dovršene, a u utorak je na ACB-ovim stranicama osvanula klasifikacija I Am Alivea. Igra je dobila ocjenu 15+ prvenstveno zbog nasilja.
 
I Am Alive je survival akcijska avantura čija je radnja smještena u Chicago neposredno nakon ogromnog potresa. Naš protagonist, Adam Collins, morat će izbjegavati neprijateljski raspoložene preživjele i održavati hidraciju tijela kako bi pronašao izgubljenu djevojku i preživio u ruševinama grada.
 
Za dodatne informacije posjetite službene stranice Ubisofta.
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2011., 18:22 Cole »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: I am alive
« Odgovori #1 : 26. Srpanj, 2008., 08:34 »
Trailer pwna. Pogledao sam i neke screenove i stvarno izgleda lijepo. :thumbs:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: I am alive
« Odgovori #2 : 26. Srpanj, 2008., 16:26 »
Trailer stvarno mnogo dobro složen... Sviđa mi se ideja za igru, mogla bi biti skroz oke.

Dobio neki dan mail od Ubisofta gleda ovoga al nije se stigla napisat njuza na portalu, pa evo copy-paste press releasea ovdje:

UBISOFT® SHAKES UP E3 WITH I AM ALIVE™

New Survival Franchise to Launch in 2009

London, UK – July 17, 2008 – Today Ubisoft announced an edgy new survival-adventure intellectual property, I Am Alive™, that will be released on current generation video game consoles in spring 2009. 

When Chicago is left in ruins and the cause of the devastation is unknown, players will be challenged to think, react and take risks that will directly affect themselves and those around them. 

“Ubisoft continues to create new experiences for players and I Am Alive™ will appeal to anyone that enjoys a thrilling journey,” said Yves Guillemot, chief executive officer, at Ubisoft. “The game will offer a rich palette of emotions while challenging players to make life-changing decisions.”

A trailer of the game debuted at Ubisoft’s E3 press conference, showcasing the game’s sense of scale and the fearful urgency of emotions which players will experience firsthand in the game. 

The E3 trailer can be viewed at http://uplay.com.

 :piva:

Re: I am alive
« Odgovori #3 : 01. Kolovoz, 2008., 11:07 »
u, izgleda jako kul, trejler mislim. Šteta šta se nezna još ništa o igri.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: I am alive
« Odgovori #4 : 01. Kolovoz, 2008., 13:58 »
Osim što će trebat neku mrcinu za pokrenut
Zast nitko nece samnom na kavu?

Re: I am alive
« Odgovori #5 : 01. Kolovoz, 2008., 13:59 »
kako znaš ako još nema gp skrinova  ;)
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: I am alive
« Odgovori #6 : 01. Kolovoz, 2008., 14:09 »
 The game is produced by the same people who produced Assassin's Creed(wikipedia)
Znači ciljat će se na malo jaču grafiku
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: I am alive
« Odgovori #7 : 01. Kolovoz, 2008., 14:32 »
Doh, koja nova igra ne cilja na malo jaču grafiku? To je prirodno. Ok osim onih "alternativnih".

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: I am alive
« Odgovori #8 : 01. Kolovoz, 2008., 14:46 »
Mislio sam da i kao kod assasins creeda će kompjuterski zahtjevi bit veliki :kava:
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: I am alive
« Odgovori #9 : 01. Kolovoz, 2008., 14:48 »
Meni je Assassins Creed uredno radio na max detaljima na 8600GT. Dakle... ne.

Re: I am alive
« Odgovori #10 : 01. Kolovoz, 2008., 16:09 »
assasins creed NIJE bio zahtjevan.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

don luxuz

  • n00b
  • 1
Re: I am alive
« Odgovori #11 : 21. Kolovoz, 2008., 13:13 »
Nisam siguran, ali šta nije rečeno da neće izaći na piceku???!!!???
Ja se nadam da oće... ali obićno igre za koje ja zagrizem ne izlaze za piceka.
Inaće igra izgleda ono, barem koliko se to može po traileru ocijenit 99 od 100!!

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: I am alive
« Odgovori #12 : 21. Kolovoz, 2008., 13:19 »
Igra izlazi na sve 3 next gen konzole, kao i na PC-u.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

UltimateXioni

  • *
  • 51
  • Click, BOOM! ︻デ═一
    • YouTube Kanal
Odg: I Am Alive
« Odgovori #13 : 21. Studeni, 2011., 18:33 »
I Am Alive - Stvarno Živ ili Potpuno Mrtav?


Nakon nekoliko mjeseci u kojima nismo dobili nikakve informacije o nadolazećem I Am Aliveu, nenadane novosti daju naslutiti da je igra u završnoj fazi.

Ubisoftov I Am Alive jedna je od onih igara za koju svako toliko dobijemo pokoju informaciju, nakon čega slijedi tišina od nekoliko mjeseci. Od svoje prve najave, davne 2008. godine, igra je odgađana više puta, a sam razvoj je u jednom trenutku pokrenut iz početka kako bi se za igru iskoristio engine iz Splinter Cell: Convictiona. Ako je suditi prema australskoj komisiji za ocjenjivanje igara - igru bismo mogli zaigrati vrlo brzo.
 
Spomenuta komisija preuzima igre na ocjenjivanje tek kada su u potpunosti dovršene, a u utorak je na ACB-ovim stranicama osvanula je i klasifikacija I Am Alivea. Igra je dobila ocjenu 15+ prvenstveno zbog nasilja.
 
I Am Alive je survival akcijska avantura čija je radnja smještena u Chicago neposredno nakon ogromnog potresa. Naš protagonist, Adam Collins, morat će izbjegavati neprijateljski raspoložene preživjele i održavati hidraciju tijela kako bi pronašao izgubljenu djevojku i preživio u ruševinama grada.
 
Za dodatne informacije posjetite službene stranice Ubisofta.

~XioniX
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2011., 18:37 XioniX »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: I Am Alive
« Odgovori #14 : 21. Studeni, 2011., 18:40 »
Jedva čekam ovo zaigrat i mislim da nemogu puno fulat s engine-om od Convictiona - koji je lijep, brz i fluidan.

I Am Alive - Comeback Trailer [UK]

Nahajpan sam.  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2011., 18:43 Cole »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9