HCL.HR

Infinite Undiscovery

  • 9 Odgovora
  • 3538 Hitova
Infinite Undiscovery
« : 30. Kolovoz, 2008., 13:34 »

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Infinite Undiscovery
« Odgovori #1 : 30. Kolovoz, 2008., 15:06 »
Nemoj ni slučajno skrinove staviti.

http://www.hcl.hr/galerija.php?TekstID=393&slovo=I&filter=

Koncept se čini zanimljiv, moglo bi se odigrati.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Infinite Undiscovery
« Odgovori #2 : 30. Kolovoz, 2008., 16:09 »
Sorry nisam vidio  :ementaler:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Infinite Undiscovery
« Odgovori #3 : 12. Rujan, 2008., 17:50 »
Igra je dobila relativno širok raspon ocjena tako da se prosjek zaustavlja na negdje oko 70%. Najveći minus je kratkoća, jer ono, igra se pređe za 20-25 sati, dok se sve obavi za 35 sati, kao i sidequstovi koji su repetivni i dosadni. S obzirom da je igra na 2 dual lejera, to je poprilično slabo. Izgleda da je Tri-Ace fejlo ovaj put, jebiga.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Infinite Undiscovery
« Odgovori #4 : 12. Rujan, 2008., 18:21 »
Nie fejlao. Igra je odlična. Igriva je do bola, ima odlično priču i stalno vuče na još.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Infinite Undiscovery
« Odgovori #5 : 12. Rujan, 2008., 19:21 »
A da? Mene odbija tih 20 i sitno sati za prelazak. Prekratko jebemu.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Infinite Undiscovery
« Odgovori #6 : 12. Rujan, 2008., 19:27 »
Hmm, ja sam čuo da glavna priča traje oko 30 h. Istina, nije neki rekord, ali meni taman. :)


Re: Infinite Undiscovery
« Odgovori #7 : 13. Rujan, 2008., 04:35 »
A da? Mene odbija tih 20 i sitno sati za prelazak. Prekratko jebemu.

o bože isuse. ono ko normalan ima vremena više igrat nešto 30 sati
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Marcus

  • *
  • 125
  • Isus
Re: Infinite Undiscovery
« Odgovori #8 : 13. Rujan, 2008., 10:28 »
Možda neko kome faks počinje tek za mjesec dana. :ementaler:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Infinite Undiscovery
« Odgovori #9 : 13. Rujan, 2008., 10:33 »
Grga, to je stvar pojedinca. Meni osobno je za neke igre previše i 15-ak sati, dok kad su rpg-ovi u pitanju očekujem po defaultu makar 30 sati minimalno samo za priču. Ako nemaš vremena, izorganizuj se i nemoj teretanizirat toliko. :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9