HCL.HR

Insurgency: Modern Infrantry Combat

  • 21 Odgovora
  • 6768 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Insurgency: Modern Infrantry Combat
« : 25. Srpanj, 2008., 13:36 »
ovo je mod na source engineu koji je besplatan, ovaj mod od bete 1 je mnogo unaprijeđen i mogu reć jedan od boljih taktičkih fps-ova, nema ovdje kao u cs trčkaranja okolo osim ako vam namjera nije umrjeti u sekundi, obično 2 metka u tijelo ubijaju, mape su podjeljene na linearne i free, na linearnima obično se 3 ili 4 točke napadaju (marinci napadaju dok ins brane) a na free mapama točke se zauzimaju kako se žele. uglavnom ako imate neku igru koja ima source sdk skinite mod, težak je kojih 850 mb ako se ne varam i probajte

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #1 : 25. Srpanj, 2008., 16:30 »
Opa, moram priznat nikad čuo za ovo. Može kakav link sa screenovima, download link il neš. :piva:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #2 : 25. Srpanj, 2008., 19:41 »
Katastrofa od moda. Usporedba s CS-om je blasfemična. :tired:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #3 : 25. Srpanj, 2008., 22:04 »
neznam koju si betu igrao al 2.1 RC2 je nešto meni 16 puta bolje od cs-a, samo sam čekao da mi netko tko igra cs počne srat ovdje jer mu je čudno kada te netko ubije s 1 metkom a da nije hs

za sve info http://www.insmod.net/

ako se netkom svidi mod i želi u klanu igrat nek napiše ovdje

Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #4 : 26. Srpanj, 2008., 00:57 »
Igre u kojima umires od jednog metka su jebeno retardirane, pogotovo u mp-u. Anti skil.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #5 : 26. Srpanj, 2008., 01:10 »
instagib ftw :>

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #6 : 26. Srpanj, 2008., 11:07 »
neznam koju si betu igrao al 2.1 RC2 je nešto meni 16 puta bolje od cs-a, samo sam čekao da mi netko tko igra cs počne srat ovdje jer mu je čudno kada te netko ubije s 1 metkom a da nije hs

za sve info http://www.insmod.net/

ako se netkom svidi mod i želi u klanu igrat nek napiše ovdje

Gle, sve je to jebeno-woohoohoo-super.  Brijanje na realnost i tak. Ali to zvuči super samo na papiru. Ako je tako lako poginuti, pogotovo pri istrčavanju, to znači da je u praksi ta igra kempersko smeće, što i je. Multiplayer upravo zbog toga ne dopušta realnost, jer su ljudi retardirani, i imaju stpljenja pola sata čučati u jednoj rupi ne bi li naletio igrač iz suprotnog tima. Jebeno zanimljivo.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #7 : 26. Srpanj, 2008., 12:15 »
svaka obrana gdje moraš čuvat neku točku il šta god je kempanje ako ćemo tako, uostalom probajte mod pa ćemo onda moć pričat o modu, ovako nema smisla

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #8 : 23. Listopad, 2008., 22:14 »
malo da oživim topic s novom informacijom a to je da od 27.10 počinje liga na esl za ins, pa ono ako ima zainteresiranih za klansko igranje nek mi se jave

sorry zbog dablposta

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #9 : 27. Listopad, 2008., 17:25 »
igrah.. veliki lag, sugavi serveri i mape, malo igraca ali zanimljiva ideja..
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #10 : 27. Listopad, 2008., 18:17 »
igrah.. veliki lag, sugavi serveri i mape, malo igraca ali zanimljiva ideja..
ovisno,glupo je 1 metak odma 1 kill :S mislim,sit.
Music is love. <3


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #11 : 27. Listopad, 2008., 20:36 »
@ HS ja stvarno neznam kakvu ti vezu imaš da ti je lag i po čemu su to šugavi server i mape, a igrača nema puno niti mod cilja da ovo svatko igra

@ damien kao što sam rekao ova igra ne cilja na igrače kojima je cod il cs savršenstvo

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #12 : 27. Listopad, 2008., 20:55 »
@ HS ja stvarno neznam kakvu ti vezu imaš da ti je lag i po čemu su to šugavi server i mape, a igrača nema puno niti mod cilja da ovo svatko igra

@ damien kao što sam rekao ova igra ne cilja na igrače kojima je cod il cs savršenstvo

mislim da "naši" gameri ne pate na savršenstvo nego na količinu zabave koja pojedina igra pruža (a recimo, one teže i nepopularnije igre neće nikog navlažit jer ljudi dođu s posla/škole da se odmore i odvrte par rundi na cod2 recimo, a ne da se živciraju jer ih je neki nolajfer u nekom modu za half life u super hard kor pucačini)  i veličinu communitya vezanog uz pojedinu igru.

Da ne velim i samu jednostavnost cod serijala u odnosu na steam igre i modove..
Pokrenes cod, odes multiplayer i kliknes na server. U 3 koraka.

Bez zajebavanja oko instaliranja steama, pa kupovanju preko doticnog (nemaju svi kreditne ili ne zele "riskirati"), pa se ona jos i jebat svaki put da se upali jebeno spori steam (nedaj boze da jos kakav update uleti) i onda tek pokrenut igru lolz. I onda shvatis da igras mod i da ti za to treba jos neka druga igra koju ti naranvo nemas  :tired:


Inace jadno al sta ces. Znam kak je bilo kad smo igrali Day of Defeat, pa ne lupetam bezveze.
« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2008., 20:59 blaster32 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #13 : 27. Listopad, 2008., 21:07 »
tu se slažemo, stim je govno teško i nešto najodvratije što postoji, još kada padne pa nemoš vidjet tko ti je online, katastrofa veća

a što se tiće toga da kada ljudi dođu s posla/škole da se odmore to može bit u svakoj igri da će ih neki nolifer živcirat, nije samo ins u pitanju

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Insurgency: Modern Infrantry Combat
« Odgovori #14 : 27. Listopad, 2008., 21:19 »
i opcenito je tesko ljude potaknut da igraju, isprobaju neke druge igre osim onih koje zadrto igraju (pokusavajuci postati pRo lol  :tired: ..il šta već, ne kužim)
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9