HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 173158 Hitova
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #150 : 05. Travanj, 2015., 18:27 »
Pozdrav,

Bilo je to prije sigurno 10 godina. Uglavnom u igrici imate kao neke formulice, autobuse itd. i sve je to razvrstano po nekim državama. Nije trackmania nations.
Mislim da sam tu igru bio instalirao s ENTER CD-a.
Izvini ako spamujem,ali msm da bi trebao dati malo vise opisa o igri,potrudi se jos malo..
Mozda ja imam manjak znanja,ali msm da i drugima treba malo vise opisa,ovo pisem da bi ti drugi pomogli sto lakse.. :D

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #151 : 05. Lipanj, 2015., 20:50 »
Tražim naziv jednoga Doom klona. Ne sjećam se gotovo ničega osim da je gameplay bio identičan Doomu i Hereticu te da je game over screen prikazivao kako tipa živog mumificiraju.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

rekkly

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #152 : 07. Lipanj, 2015., 14:00 »
Prije nekoliko mjeseci sam vidio trailer za tu igru vjv nije izašla ali radi se slično kao manhunt ali je online i možeš klat druge igrače itd. Može pomoć?

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #153 : 11. Lipanj, 2015., 10:39 »
Let it Die se zove igra ak si na to mislio...;)

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #154 : 11. Lipanj, 2015., 17:58 »
Tražim naziv jednoga Doom klona. Ne sjećam se gotovo ničega osim da je gameplay bio identičan Doomu i Hereticu te da je game over screen prikazivao kako tipa živog mumificiraju.

mumificiraju? ne sjecam se toga jer nisam bas igrao, ali buduci da mumuficiraju, igra se odvija u egiptu? onda bi to trebalo biti powerslave (na nekim trzistima se zove exhumed)

https://www.youtube.com/watch?v=nV22HetrGlM


e da, ako nije to, mozda je withchaven ili witchaven 2?

https://www.youtube.com/watch?v=rDmO2hv7oq4
« Zadnja izmjena: 11. Lipanj, 2015., 18:01 Lord of Destruction »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #155 : 11. Lipanj, 2015., 19:17 »
Powerslave je, skužio odmah po prvom levelu. Zahvaljujem. :piva:

Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #156 : 11. Lipanj, 2015., 19:23 »
Jel' znate možda igricu u kojoj si ti u centru s nekom strojnicom i možeš se vrtjeti 360° oko sebe.
Iznad tebe kao lete avioni koje ti moraš konstantno rušit.
Tu igricu sam valjda igrao prije 10 godina, ali ju ne mogu nigdje nać.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #157 : 11. Lipanj, 2015., 20:16 »
Beach Head?

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #158 : 11. Lipanj, 2015., 21:17 »
Je, to je to.
Grafika je očajna, ali vraća u djetinjstvo :D
Hvala ;)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #159 : 18. Lipanj, 2015., 08:07 »
Tražim jedan stariji RPG igrao sam ga na Play Stationu.

Uglavnom imao sam ga na demo CDu. Radi se o nekom indijancu, ako se dobro sjećam, koji je imao frulu. I onda kad naiđe neprijatelj ulazilo se u borbu kao što se ulazilo i u FF serijalu. Prijalz u borbu i borba. Znam da sam se borio protiv nekih zmija i drugih živina...
Igra je negdje iz 90ih godina...

*

MilošDays

  • n00b
  • 3
  • The Sims 4 <3 !
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #160 : 08. Srpanj, 2015., 15:52 »
1. Znam da već negde postoji ova tema,ali zaista nisam mogao da je nađem...

Tu igru sam igrao kada sam bio mali i jako mi se svidela,ali nakon nekog vremena sam prestao... Hteo bih opet da imam tu igru ali joj ne znam ime... Objasniću vam neke radnje u igri pa ako neko slučajno zna neka napiše. :ave:

Imate svoj grad kojim upravljate,gradite sve što je potrebno gradu... Dolaze vam turisti. (nešto što sam voleo da radim) Mogu da se gase elektrane,i bez nje ne može grad da radi... Imate glavno ostrvo i još nekih malih sitnih... Gradite bazene,za kuće nisam baš siguran,ali bili su hoteli za turiste...

Simcity nije,u to sam skoro siguran... Nadam se da će neko prepoznati igru i reći koja je. :ave: ;)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #161 : 08. Srpanj, 2015., 16:03 »
Čemu onda postoji tražilica?!? Potrudi se malo... Sada sam ti prebacio temu.
Ali ova tema je bar na VRHU u podforumu. Malo više čitaj i gledaj, jer kako bi bilo kada bi svatko otvarao temu za svaku sitnicu bez korištenja tražilice?!?

Igra se zove Tropico. Imaš 5 nastavaka, sad ovisi koji si ti igrao, no meni je najbolji 4.
MOžeš ga dobiti za jeftinu lovu sa svim DLCovima, dok u 5. neke osnovne dijelove igre su prebacili u DLCove pa se ne isplati.
« Zadnja izmjena: 08. Srpanj, 2015., 16:09 Hrv4tin4 »

*

MilošDays

  • n00b
  • 3
  • The Sims 4 <3 !
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #162 : 08. Srpanj, 2015., 16:20 »
Nije Tropico,sad sam potražio neki gameplay od svih 5 delova,ali nije nijedan...

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #163 : 22. Srpanj, 2015., 23:55 »
Pozdrav zanima me naziv igre koju sam podavno igrao:
Igra je izasla u periodu od 2008 do 2010 god ,pocinje tako ko ti nesto radis na zgradi i odjednom pocne invazija nacista mislim na USA kasnije sljedi napucavanje sa njima oruzje je iz WW2...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #164 : 23. Srpanj, 2015., 11:13 »
Turning Point: Fall of Liberty?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9