HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 173099 Hitova
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #165 : 24. Srpanj, 2015., 00:56 »
E hvala to je ta  :hug

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #166 : 24. Srpanj, 2015., 09:07 »
Pitanje je totalni long shot ali nezz više gdje da tražim7pitam,
gugl 0 bodova nemogu definirat,tj.opisat igru dovoljno dobro.
Ugl. igra je iz 98./99. ili 2000.
Igrao sam demo instaliran sa Hackerovog cd-a, ugl. riječ je o arcade strategy game, bar bi je ja tako def.
Ne sječam se puno detalja, ugl. animacije su bile nekako cartoonish, upravljao si kao nekakvim dijelom grada i sukobljavao se sa "bandama" iz drugogo kvarta/grada, i sječam se da je game over uvijek nastupao kada bi neki lik upao sa chain saw u tvoj "hq" ono scena je bila lol, cartoonish zvuk motorke vrisak...
Nezz, to je sve što mi pada na pamet.
Znalci pomagajte!!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #167 : 24. Srpanj, 2015., 17:14 »
Freedom Force?

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #168 : 25. Srpanj, 2015., 08:35 »
nije :(

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #169 : 25. Srpanj, 2015., 08:40 »
Freedom Force?

To je dosta novija igra od ovog sto on kaze...

EDIT: Vjerovatno nije, ali mozda Chaos Overlords:
! No longer available
« Zadnja izmjena: 25. Srpanj, 2015., 08:49 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #170 : 27. Srpanj, 2015., 06:57 »
nope... :(
long shot ali mislio sam MOŽDA netko... šteta...

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #171 : 31. Srpanj, 2015., 11:56 »
Uh, sjećam se da je bila na starome windowsu xp. Imala je ok 3D grafiku.
Na početku igru je stalno padala nekakva kiša, protagonist je bio žena koja je mislim odstajala u nekom malom motelu i bila detektivka jer je igra manje više bila point and click.
Nisam siguran ali mislim da se radnja odvijala u velikoj britaniji.


EDIT: Saznao sam da je riječ o prvoj Syberia igri i da se zapravo odvija u francuskoj.
« Zadnja izmjena: 31. Srpanj, 2015., 18:50 KarloKarlec »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #172 : 31. Srpanj, 2015., 12:50 »
Uh, sjećam se da je bila na starome windowsu xp. Imala je ok 3D grafiku.
Na početku igru je stalno padala nekakva kiša, protagonist je bio žena koja je mislim odstajala u nekom malom motelu i bila detektivka jer je igra manje više bila point and click.
Nisam siguran ali mislim da se radnja odvijala u velikoj britaniji.

Siberia? Post Mortem?
Post mortem

Ali najvise mi vuce na Still Life

EDIT: hrvatina me prestigao :thumbs:
« Zadnja izmjena: 31. Srpanj, 2015., 12:56 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #173 : 31. Srpanj, 2015., 12:52 »
Steel life?

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #174 : 31. Srpanj, 2015., 14:58 »
Uh, sjećam se da je bila na starome windowsu xp. Imala je ok 3D grafiku.
Na početku igru je stalno padala nekakva kiša, protagonist je bio žena koja je mislim odstajala u nekom malom motelu i bila detektivka jer je igra manje više bila point and click.
Nisam siguran ali mislim da se radnja odvijala u velikoj britaniji.

Siberia? Post Mortem?
Post mortem

Ali najvise mi vuce na Still Life

EDIT: hrvatina me prestigao :thumbs:

Prva Syberia igra. Hvala puno!

*

Mirek

  • n00b
  • 3
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #175 : 10. Kolovoz, 2015., 23:18 »
 Znači negdje 2004-2005 je na Hackerovom cd-u izašao demo igre, taj demo je išao nekako ovako : U špilji ste s 2-3 gangstera koji vam kažu da su vam oteli sestru i da joj se ne piše dobro ako im ne pomognete. U špilji imate nekakvu kontrolnu ploču sa 3 tipke, a u špilji možete naći znakove na zidovima i kada ih unesete u tu kontrolnu ploču otvori vam se portal. Napominjem ovo je bio početak dema nisam siguran da je sam početak pune igre. Nakon što uđete kroz portal, teleportira vas na nekakav leteći ili lebdeći brod, znači brod tipa kakvim smo mi prije 100 godina plovili morem, futurističi je, ali iznad sebe vidite oblake tj. cijeli taj brod je u oblacima. Na brodu imate labirint, nekoliko zagonetki, teleskop i vrata s 3-4 tipke koje kada pritisnete mijenjaju boju. Znači trebalo je doći do teleskopa i prgledati na sve 4 strane svijeta na svakoj je bio jedan cepelin koji je blicao određenu boju, kada te boje utipkate ne vrata ona se otvore i to je kraj dema. Igra je znači full zagonetke ništa više, ali problem je što ne znam kako se zove. Hackerov cd samo nekome posudio, taj netko mi ga nije vratio i eto me na HCL-u tražim nekoga tko zna o kojoj je igri riječ.
First person, grafika nešto tipa Myst 3, ali nije bila point and click.

Hvala

*

exarkun

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #176 : 11. Kolovoz, 2015., 12:12 »
Pozdrav! Evo ne mogu se nikako sjetiti imena jedne igre a bas mi je ostala u lijepom sjecanju dok sam bio mladji.radi se o fpsu, tamo oko 2000. godine, radjen je cini mi se kao multy shooter i bilo je mogucnosti igrati sp s botovima.igra se odvija u ogromnom zabavnom parku, sve je jako sareno, oruzija su  igracke i sve ispaljuju nekakvu plastiku, loptice itd.bio je klasican death match ali najvise mi je u sjecanju ostao mod gdje dva tima (ili svako za sebe, ne sjecam se vise) skupljaju 10ak lopti raznih boja nasumicno porazbacanih po velikoj mapi i svaka lopta ima svoj koš na mapi te kad ju se ubaci u isti dobiva se velik broj bodova (koji se isto tako skupljaju ubijanjem druguh igraca).ubijani igraci koji posjeduju lopte iste ispustaju te ih se obda moze pokupiti.kad se sve lopte ubace u koseve, partija je gotova. Jako sarena,vesela igra sa super glazbicom i atmosferom, ako se itko sjeca neka lupi

*

blood1758

  • n00b
  • 1
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #177 : 16. Rujan, 2015., 20:58 »
Bok ljudi,
nemogu se sjetit imena igrice pa bih molio pomoc. :D
igra iz treceg lica ako se dobro sjecam igrate sa dva lika, neka zenska s lukom i strijelama i neki barbarian s sjekirom(ili s nekim drugim melee oruzjem) i mozete mjenjat izmedu njih dvoje usred pegle. Nisam siguran koliko je igra stara, al ima dvije tri godine.
Nadam se da ce mi netko pomoci :D
Hvala.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #178 : 16. Rujan, 2015., 21:42 »
Da nije slucajno jedan od Trine djelova? nisam ga igrao ali koliko znam nesto na tu shemu je.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Fox_River

  • n00b
  • 4
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #179 : 16. Rujan, 2015., 23:17 »
Jel zna neko mozda onu staru igricu u 2D gde udaras one pingvine sa stapom za golf i cilj je sto dalje da odu? Usput ima zirafa koja ga hvata u usta pa ga baci jos dalje... 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9