HCL.HR

Killzone Shadow Fall

  • 174 Odgovora
  • 56242 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Killzone Shadow Fall
« : 21. Veljača, 2013., 11:28 »
Na današnjem predstavljanju PlayStation 4 konzole, Guerrilla Games predstavila je novu Killzone igru koja nosi ime Shadow Fall. Grafički dosta odskače od prijašnjih Killzone igara, što naravno nije loše, jer izgleda prelijepo. U nastavku pogledajte demonstraciju igre, ako niste dosada i ostavite nam komentare i dojmove.

Killzone: Shadow Fall (PlayStation 4) - First Gameplay\Walkthrough Footage [HD]

UPDATE 24/02/2012
Super-velike HD screenshote iz igre upravo dodali u našu galeriju na portalu. Pogledajte - rulaju. Totalno druga priča kad ih vidite tako statične i u punoj kvaliteti.
« Zadnja izmjena: 24. Veljača, 2013., 17:06 Ementaler »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #1 : 21. Veljača, 2013., 11:33 »
Nadam se da nije CGI kao Killzone 2 predstavljanje svojevremeno :hiha:

Ali vjerojatno nije, izgleda super, ali ne i nevjerojatno super ... izgleda kao Crysis 3 na PC-u.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #2 : 21. Veljača, 2013., 12:00 »
Ma nije sigurno CGI, to nebi imalo nikakvog smisla.
Izgleda fantastično po meni, a to što izgleda kao Crysis 3 na PC-u mislim da je najbolja pohvala.
Prva pomisao koju sam imao kada sam vidio igru je da nema nikakve poveznice sa poznatim Killzone settingom. Totalno drugačija audio vizualna prezentacija i još sam pod dojmom.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #3 : 21. Veljača, 2013., 12:01 »
Pa dobro, ne može se očekivati baš nevjerojatno super izgled budući da je PC davno prešišao konzole po jačini hardwera pa se oko naviknulo na bolji prikaz. Kada je bio skok s PS2 na PS3, baš i nije bilo jakog hardwarea za PC koji bi pokazao raskoš grafike kakvu su nam prikazivali MS i Sony. No nije to sada toliko bitno.

Ono što me oduševilo je dizajn Vekte. Naspram tmurnih boja koje su obilježja serijala, ovo je totalni kontrast. Pretpostavljam da se ovo odvija prije prvog Killzona. Budući da je ovo novi hardware, ono što bi volio je otvoreni svijet. Odnosno da kampanja više nije linearna kao prijašnje. S ovakvim dizajnom što su pokazali, definitivno imaju mašte za napraviti divan prikaz Vekte.

Isto tako, bilo bi odlično da nam daju mogućnost igranja i kao Helghasti ili da vrate iz prvoga dijela, više igrivih likova koji imaju svoje specijalnosti. Uz kretanje kakvo je bilo u Killzone 2, to bi bila savršena kombinacija. Jedino što mi se nije svidjelo je dizajn oružja, izgleda mi kao da je ispao iz Resistancea. Jedinica je imala savršen dizajn puškica, no dobro ovo je tek alpha prikaz vjerujem pa može biti još promjena.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #4 : 21. Veljača, 2013., 12:06 »
Slažem se, setting izgleda predivno. Osobno bih također volio vidjeti veću otvorenost i pod obavezno malo dužu igru, jer poznavajući Guerrillu Games kvaliteta je neupitna, ostaje mi samo pitanje količine i kvantitete. Također bi volio da imam kontrolu nad Helghastom, ali bi me onda strah bilo da nebi dobili podjeljene dvije kampanje upitne trajnosti.

:solidus:

URED: Ovdje je potvrđeno da se radi o stvarnom gameplayu.
« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2013., 13:01 Cole »

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #5 : 21. Veljača, 2013., 13:16 »
Moram priznati da meni ne izgleda ništa posebno. Pa bolje mi izgleda Rage na trojci nego ovo.

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #6 : 21. Veljača, 2013., 20:41 »
Skroz odlično mi izgleda, s obzirom da lauch naslovi za nove konzole obično nisu ništa pretjerano "jači" u odnosu na neke igre sa prošle generacije. Pravi potencijal hardveraja konzola obično počnu pokazivati koju godinu nakon izlaska same konzole.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #7 : 22. Veljača, 2013., 00:14 »
Što se grafike tiče mislim da će igre izgledat fantastično. Uvijek su igre nakon par godina kada počnu vuć više iz konzole izgledale daleko bolje nego launch naslovi. To gotovo da je praksa. Npr. Halo 4 na X360 izgleda kao da nema veze s većinom igara koje su bile launch konzole. A ovo već sada izgleda prokleto prelijepo.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #8 : 22. Veljača, 2013., 00:34 »
Što se grafike tiče mislim da će igre izgledat fantastično. Uvijek su igre nakon par godina kada počnu vuć više iz konzole izgledale daleko bolje nego launch naslovi. To gotovo da je praksa. Npr. Halo 4 na X360 izgleda kao da nema veze s većinom igara koje su bile launch konzole. A ovo već sada izgleda prokleto prelijepo.
X upravo ovo, Killzone već sad izgleda dobro kao Crysis 3, a kakvi će tek biti naslovi kad se malo uhoda u rad same konzole :thumbs:

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #9 : 22. Veljača, 2013., 12:07 »
Ako je ono sve in gejm futiđ, izgleda bolje od krajzisa.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #10 : 22. Veljača, 2013., 12:10 »
a nevjerujem da će se 2 puta opeći sa CGI-jem

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #11 : 22. Veljača, 2013., 12:22 »
Sve je ingame, potvrđeno od novinara. Negdje pročitah da je ovo rađeno na dev kitu s 4GB memorije. S 8GB može samo još bolje izgledati pretpostavljam.
« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2013., 12:24 snowblind »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #12 : 22. Veljača, 2013., 13:19 »

Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #13 : 22. Veljača, 2013., 17:45 »
Mrzim jimmya fallona. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Killzone Shadow Fall
« Odgovori #14 : 23. Veljača, 2013., 00:19 »
Još impresivnije izgleda demo nego na službenom predstavljanju.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9