HCL.HR

LAN gaming -> dead?

  • 26 Odgovora
  • 5134 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
LAN gaming -> dead?
« : 06. Listopad, 2010., 07:14 »
Pokusavam nagovoriti par frendova da se okupimo kao nekad u malu sobicu i nabacimo dobri stari lan, na zalost flat je manje vise ubio male lanove jer se nikome vise neda vuci racunala po gradu. Ipak lan je nesto posebno i drukciji totalno dozivljaj gejmanja. Da li vam fale obicni mali kucni lan.ovi s 5-10 prijatelja, sjecam se jednog kad smo se napusili ko svinje i onda prasili cs... nezaboravno... velike lanove zaobilazim jer mi vuku na obican flat gaming... previse ljudi, nema osobnosti jednostavno se pogubis i postanes samo jos jedan ingame nick materijal. prejebena vremena zao mi je sto su prosla...

Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #1 : 06. Listopad, 2010., 07:32 »
svakako su lanovi do 10 ljudi majka. jednostavno se to gubi polako, upravo zbog tih razloga kojih si rekao, sugavog dsla koji je uso u sve pore gaminga. mi smo znali udarat 2 dana bez spavanja, ono i kuhat vani recimo grah u kotlichu :D. a igralo se od starcrafta i dote pa do cod-a, cs-a. definitivno nezaboravna iskustva. Ljudi su jednostavno lijeni nositi kompove, jer kazu pa mozemo igrat i od doma, al drugacije je kad se vristi, cuga zajedno i ono oci grupno krvave :clap:

Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #2 : 06. Listopad, 2010., 08:11 »
Ne može mi faliti nešto što imam.  :hiha:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #3 : 06. Listopad, 2010., 10:39 »
Igrao zadnji puta preko LANa na prvoj godini studija. Fali mi to, jebi ga, vremena su mijenjaju. Čini mi se da i developeri to vide tako da opcija LANa u novim igrama je sve rjeđa nažalost
The greatest teacher, failure is.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #4 : 06. Listopad, 2010., 10:46 »
naravno da owna. online je smeće bezdušno.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #5 : 06. Listopad, 2010., 11:03 »
Ovo ljeto frend je uspio nabaviti prostor pa se igralo: ut99, dota, cs 1.6, warcraft 3 i starcraft.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #6 : 06. Listopad, 2010., 11:45 »
Jebiga treba prostor, to je više manje u mom društvu najveći problem. Nose im se kompovi i igra im se i već dulje vrijeme dogovarama neki Lan party, al treba jebačko velki stan/kuća/prostor/. Nema do igraona  :wildboy:

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #7 : 06. Listopad, 2010., 12:46 »
Jebiga treba prostor, to je više manje u mom društvu najveći problem. Nose im se kompovi i igra im se i već dulje vrijeme dogovarama neki Lan party, al treba jebačko velki stan/kuća/prostor/. Nema do igraona  :wildboy:

igraone ne volim jer je atmosfera preukocena...

prostor :) cek da doma izvucem slike da vidim koji se sve kucni elementi mogu iskoristiti kao podloga za pc :) (sudoper, frizider, PEC NA DRVA! itd.)

sad je jos i milina kad ti dovuku lcd.ove zamisli da dodje 10 ljudi sa 21" crt.ovima :) zracenje se mjeri s onim kraj reaktora u cernobilu u trenutku eksplozije :)

Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #8 : 06. Listopad, 2010., 12:46 »
zato mi rjesimo garazu :D, pa taman ima mjesta. kad se sjetim oko 4 ujutro dolaze friski bureci iz pekare  :clap: ono ekipa vristi

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #9 : 06. Listopad, 2010., 12:59 »
zato mi rjesimo garazu :D, pa taman ima mjesta. kad se sjetim oko 4 ujutro dolaze friski bureci iz pekare  :clap: ono ekipa vristi

def je burek vrhunac lan.a :) jos samo da odebermo nekoga tko ce skoknuti do pekare .)

Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #10 : 06. Listopad, 2010., 13:03 »
zato mi rjesimo garazu :D, pa taman ima mjesta. kad se sjetim oko 4 ujutro dolaze friski bureci iz pekare  :clap: ono ekipa vristi

def je burek vrhunac lan.a :) jos samo da odebermo nekoga tko ce skoknuti do pekare .)

al sema je mora se uc na zadnja vrata pekare jer kao ne radi jos od 6 ujturo tek  :clap:, ono treba veza da bi se doslo do bureka  :mrgreen: :mrgreen:

inace u lanu je bilo dobro udarat recimo half-life u oni vrijeme, pa recimo quake se cjepo takoder.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #11 : 06. Listopad, 2010., 13:32 »
SOF, UT , SC, RA. Šutite plakat ću  :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #12 : 06. Listopad, 2010., 13:36 »
5-6 naj frendača i ništa više
a i jebo to, uvijek je netko nešto morao kopirati od drugoga pa se od svega toga
najmanje igralo..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #13 : 06. Listopad, 2010., 13:47 »
5-6 naj frendača i ništa više
a i jebo to, uvijek je netko nešto morao kopirati od drugoga pa se od svega toga
najmanje igralo..


obavezno nikad nismo imali istu verziju igre ili svi sve igre koji su trebale pa se kopiralo na sve strane, da ne pricam da u pauzama za hranu i cigaru se preko 10/100mb switcheva vuklo 155 filmova serija romana cega sve ne da bi doma onda redovito obrisao 90% onoga sto sam svukao... pobjednicki ples nakon hs.a :) provociranje protivnika, svadja oko toga tko je kriv... ma nenadjebivo..

Odg: LAN gaming -> dead?
« Odgovori #14 : 06. Listopad, 2010., 20:14 »
redovito se u tom kopiranju filmova popusilo virusa i virusa  :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9