HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566822 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: League of Legends
« Odgovori #765 : 23. Lipanj, 2014., 10:41 »
Da, omašio sam fudbal algano... :bonk:
Neznam zašto sam Morganu gledao...

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #766 : 23. Lipanj, 2014., 13:49 »
Ja sam ju isto gledao iako sam vidio Malphitea na coveru, jednostavno jer je naglasena, a i farma nije toliko losa pa ne znam o cemu ovaj prica...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #767 : 23. Lipanj, 2014., 14:27 »
Ajmo LoLovci pomagajte, znači bio sam obrisao lol i sada ga skidam oopet no nakon što idem kliknut download na stranici i kada mi ga skine da ga instaliram i sve i pojavi se ikonica LoLa koju moram kliknut da bi se igra počela skidat meni jednostavno se pojavi onaj znak League of Legends i ne mrda dalje od toga?
Help!?

http://prntscr.com/3vnxc5

http://prntscr.com/3vnxed

http://prntscr.com/3vnxgf

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #768 : 23. Lipanj, 2014., 14:41 »
Zbog doslovno iste stvari sam i ja obrisao svoj LoL. Poslije svakog patcha i/ili tjedan dana sam trebao repairati launcher ili reinstallirati, pa sam odustao od LoLa kompletno. Nisam pronasao fix ali eto vrijedi podijeliti iskustva.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #769 : 23. Lipanj, 2014., 17:19 »
Ja sam odustao od LOL-a jer mi neizmjerno laga od 4.10 updejta. Na server strani, ne zbog kompjutera. :)
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #770 : 24. Lipanj, 2014., 07:05 »
Meni i frendu se to desilo skoci ping na 500 i ne mrda, ceko sam vise od pol sata da vidim sta ce se desit i nista ugl prebacio sam se na euw dok ne rijese to i za sad sve 5

Sent from my HTC Explorer A310e using Tapatalk 2


*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: League of Legends
« Odgovori #771 : 25. Lipanj, 2014., 23:57 »
Kakve su razlike izmedju lola i dote? Imam oko 60 sati na doti a frendovi mi lol igraju :P

Odg: League of Legends
« Odgovori #772 : 26. Lipanj, 2014., 22:09 »
razlika izmedu lola i dote je kao cod i bf. lol je jednostavniji i laksi, onako vise za odmorit mozak dok se u doti moras mucit (bar u usporedbi s lolom). sto se tice communityja, kod obje igre su smece, samo sto u lol-u su debili iz cijelog svijeta dok je dota inficirana rusima

nisam imao internet 3-4 tjedna, dobio ga jucer. danas sam apdejtao i otvorio lol, kaze da ako ne igram danas ranked da cu pasti na silver V. igrao sam ranked i srecom (jer su svi suckali), dobio sam game, imao 9/2/14 (voli jungle)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: League of Legends
« Odgovori #773 : 26. Lipanj, 2014., 22:21 »
LoL je Dota clone, igre su zapravo iste, osim što je LoL User-Friendly. kmarkec je odlično objasnio. :thumbs:
Inače mrzim igre tipa LoL i Dota, pokušao se navući na Dotu, ali ne ide, jednostavno nije to za mene.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #774 : 26. Lipanj, 2014., 22:24 »
Treba imat mozga za takve igre nije za svakoga. Jer zna imat takvih budala u LoLu koje nemogu jedostavnom logikom zaključit što trebaju napravit i kako reagirat u određenoj situaciji.


*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: League of Legends
« Odgovori #775 : 27. Lipanj, 2014., 12:41 »
lol laksi od dote?!ajde pametnjakovici i fanovi dote objasnite to molim vas?! ja igram dotu od te igre nema nista lakse tamo kao prvo heroji su nebalansirani do bola. da ne nabrajam heroje sa kojima je lakoca tako ubijati da zaboli glava,a u lolu ako se ne igra teamski i da enemy ima 7-8 kilova prednosti GG gotov game!!razlika je sto u lolu moras igrati teamski i znati sta buildas + svi championi su jednako jaki znaci (BALANCE) cega u doti nema!! u doti mos carryat game solo doslovno SOLO,ako dobis par kilova na svom lane!! i da je lol dota clone molim vas sa time prestanite vise jer to nema smisla kao prvo igre se razlikuju po gamplayu i dosta toga cega dota nema!!! u lolu treba pokazat team play i skill koliko si dobar i zato ne kenjajte sta je lakse!!

Odg: League of Legends
« Odgovori #776 : 27. Lipanj, 2014., 13:37 »
Balance? Hmmm.... Nebi se bas slozio!!! Igram sa yasuom mid i gubim na veliko lik me ubija 0/4 . Iako samo prvi njegov kil je napravio sam ostala 3 jungler mu je pomogo ugl iso sam na farm totalni da dodem do golda nekako jer je ovaj bio nafidan da skratim poslije prvog itema tip je napiso gg wp i stisnuo surr jer je bio poprilicno zivcan barem mislim na kraju sam imo 15/7, a talon je iso afk kad sam ga skinuo 7 puta zaredom.

Sent from my HTC Explorer A310e using Tapatalk 2


*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: League of Legends
« Odgovori #777 : 27. Lipanj, 2014., 16:01 »
Evo nakon dosta razmišljanja skinuo sam lol,dojmovi su dobri,sviđa mi se.
Odigrao sam 3 runde i vec sam lvl 4 sto nam govori da za razliku od dote u lolu se brze skupljaju leveli. U doti u oko 60h igre dosao sam do 7 lvla.

Odg: League of Legends
« Odgovori #778 : 27. Lipanj, 2014., 16:38 »
Kad predes lvl5 onda nesto sporije leveliras ali sve u svemu brzo se dode do 30

Sent from my HTC Explorer A310e using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #779 : 27. Lipanj, 2014., 20:29 »
Vujkan ajde fanboy ohladi, sad ću te malo educirati jer sam obje igre jako aktivno igrao i znam sve razlike pa vam evo usporedba.

Neću sve stvari govoriti ali ću neke dakle.

LOL:

- ima lige tipa bronca, silver itd (DOTA2 nema)
- masteries (DOTA2 nema)
- rune (DOTA2 nema)
- moraš skupljati IP za kupnju championa (DOTA2 sve otključano)
- možeš beskrajno spamati manu sa skoro svim championima (DOTA2 jedva 1 kill i ode mana)
- championi bez mane (u DOTI2 svi heroji imaju manu)
- dodatna 2 spella za odabrati i koristiti u rundi (DOTA2 nema)
- teleport u bazu besplatan (DOTA2 jedino skrol koji moraš kupiti)
- skinove ne možeš osvojiti nego moraš baš RL novcem skupiti (u DOTI2 osvajaš nakon svake runde, ako ne ti onda drugi koji su igrali)
- nema side shopova (DOTA2 ima 2 crna marketa i 2 side shopa i neke stvari možeš samo tamo kupiti)
-  Baron daje boost svima u napadu itd.. (DOTA2 ima isto glavnog bossa na mapi ali on baci item koji te vrati u život ako se iskoristi u idućih nekoliko minuta)
- u naprednijim bitkama uvijek se koristi jungler (DOTA2 koristi 2-1-2 formaciju i đungla se ne koristi izrazito kao u LOLu)
- hud je mal (u DOTI2 je ogroman i smanjuje vidljivost)
- pinganje unutar igre za opasnost itd (DOTA2 to ima ali u vidu teksta)

Itd...

DOTA2:

- nešto brža kretnja NPC-a
- nakon klika da se heroj pokrene prvo se okrene pa krene hodati (u LOL-u automatski krene hodati pa makar mu iza leđa kliknuli)
- koristi se magarac za prenošenje itema nakon kupnje da se ne troši vrijeme na odlazak u bazu
- POSTOJI DENY - glavna stavka koja razlikuje te 2 igre
- grafika je naprednije što se tiče različitih područja (LOL vuče na zabavne žanre kao što je Super Mario, Spyro itd, da vuče na zabavu a ne na bitku)
- ima govornu komunikaciju unutar igre (LOL nema ništa slično)
- ima automatski sačuvano nekoliko rundi unatrag i možeš pogledati replay (LOL nema ništa slično i moraš koristiti third party program za tako nešto)
- nakon što dvojica izađu iz aktivne runde dobiješ odobrenje da smiješ izaći bez kazne inače ti na profilu zauvijek piše postotak bitki iz kojih si izašao (LOL nema ništa slično, jedini način da završiš rundu ako fali igrača je votanjem, ako izađeš prije neće ti se ništa loše pisati ali će svi suigrači reportati što je opasnost od bana)
- nakon odlaska igrača iz bitke tj runde, možeš koristii i njegovog heroja, svi suigrači mogu koristiti heroja od igrača koji je izašao (u LOLu ako je netko afk ili izašao, ne možeš koristiti njegovog championa)
- imaš mogućnost kupnje itema za teleportaciju (LOL nema ništa slično, jedino besplatan speell teleportacije koji možeš iskoristiti da se teleportiraš na bilo šta friendly osim suigrača championa)

Eto to je to ukratko, neda mi se dublje objašnjavati, ali jedna bitna stavka je da je LOL nastao po uzoru na DOTU i napravili su jednostavnijom da ju zavoli više ljudi različitog uzrasta.
U LOL-u u manjim ligama su većinom djeca koja rejđaju dok u višim ligama ima normalnih ljudi, u DOTI2 imaš normalnih ljudi svugdje i nema reportanja i prijetnji za tako nešto ako odabereš lane prije suigrača.

Odkako igram DOTU2, niti jednom mi netko nije prijetio ili psovao ili rejđao što sam uzeo neki lane prije njega.

A ti fanboy ohladi. :kava:
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2014., 20:33 ScopeoutFPS »
"Keep that hair short, Clem."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9