HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566879 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #780 : 27. Lipanj, 2014., 20:52 »
To je vjerojatno jer u Doti nema tolikog naglasenja na odredjene vrste heroja u odredjene laneove. Mid je bitno da je ranged ili ima neki oblik harassa ili evadea, stealtha ili neceg slicnog. Community manje toxic, zapravo skoro pa ne toxic uopce. Do sad nisam niti jednom igrao sa feederom, ali doslovno, imam oko 100 sati do sad. Dota je svakako teza, i jednostavno OZBILJNIJA. Budimo realni vecina LoL communitya su djeca kojima se jos jaja nisu spustila, iako sam i ja sam na granici toga, vecina ljudi koji igraju dotu ima mic i po glasi se cuje da su zrelije dobi, a ako i jesu squeakeri igraju dobro ili barem prolazno, za razliku od communitya LoLa u koji spadaju djeca koja se bace na pod i vriste u konzumu kad im mater ne zeli kupit igracku. Eto toliko od mene i pozz.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #781 : 27. Lipanj, 2014., 20:56 »
Da te ispravim za govornu komunikaciju kako si reko zove se cursevoice ili tako nekako mislim da je bas sad izaso iz bete

Sent from my HTC Explorer A310e using Tapatalk 2

Odg: League of Legends
« Odgovori #782 : 27. Lipanj, 2014., 21:06 »
To nije dio LOL-a to je third party program.
"Keep that hair short, Clem."

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: League of Legends
« Odgovori #783 : 27. Lipanj, 2014., 21:12 »
@Vujkan LoL je, kao što je ScopeoutFPS rekao, nastao po uzoru na Dotu. I svi će ti reći da je LoL-Dota clone.
Ja mrzim obje igre, tako da nemožeš reći da sam Fanboy Dote.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Odg: League of Legends
« Odgovori #784 : 28. Lipanj, 2014., 07:12 »
Mislio sam da i dota ima tako. Inace nikad igro dotu!!
Sent from my HTC Explorer A310e using Tapatalk 2

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: League of Legends
« Odgovori #785 : 28. Lipanj, 2014., 10:54 »
da to je istina sto se tice dota community im je za 10,ali kad vidim ruse smraci mi se sve,ali koliko god gledali svako igra svoje i igram oba dvije igre posto lola igram od closed bete kao i dotu 2,ali mi LoL po gameplayu i teamplayu puno bolji,borbe su mi bolje eto!!!

Odg: League of Legends
« Odgovori #786 : 28. Lipanj, 2014., 11:20 »
#ScopeoutFPS - Sve što si napisao je odlično i slažem se sa svime.
#Vujkan - Do 16.6 prošle godine sam igrao LoL i imao sam preko 2000h, odlična igra ali kako je rekao Scop.. više vuče na neku zabavu, nezz kako bi to objasnio ko neka "anime" grafika (Ako se može to tako reć!?!?! :chair: ). Previše djece, ušao sam jednom u LoL prije par mjeseci na jednu partiju i nešto sam zajebao, jbg nisam dugo igrao i zeznuo sam, ugl. tip iz ekipe je umro zbog moje greske i to mi jedina greska bila odmah mi je poceo psovat mater, kunut se i molit da mi roditelji umru, da je gledam kako umire itd. Mislim S T R A Š N O!
Što se tiće Dote mogu ti i tu puno reć, imam 300h i nikad mi se nije ništa tako desilo, to što ti kažeš za Ruse je po meni čista generalizacija i glupost, ako ti smeta njihovo pismo (ako je to razlog što ih ne voliš) jednostavno makneš sa searcha ruski server. Nadalje, kažeš da nema balance i da jedan heroj moze pobjediti cijelu ekipu, UOPĆE nije istina. To je možda na početku, prvih 50h kad ljudi ne znaju igrat i pickaju Drow, Huskara, Viper itd. Kasnije vidiš kako postoje načini da ih se "zatvori" da ne mogu ni prdnut. Ne znam, LoL mi ima neke stvari bolje od Dote, prvenstveno mi je žao što nema sistema divizija jer je to nešto što te gura da igraš i što ti daje želju da igraš, neki "natjecateljski" duh. Ali, kao igra Dota mi je puno, puno kompleksnija i bolja. Pa eto ti najočitiji primjer, kladim se, da kad dođeš na dotu nemaš ni 50cs u 20min... Kompleksnija je igra i to vuče starije igrače na Dotu, dok LoL je više onako za djecu po meni.

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: League of Legends
« Odgovori #787 : 28. Lipanj, 2014., 11:58 »
Nakon sto sam dosao do malo viseg levela u lolu nocas, naisao sam na puno puno igrača koji samo trolaju,psuju i spamaju u chat.
Odlučio sam,vraćam se doti.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: League of Legends
« Odgovori #788 : 28. Lipanj, 2014., 13:07 »
bilo bi ok da je lol p2p onda bi bio sretan pa da ode ta stoka od djece isti kurac dota i tamo ima klinaca zaboli glava nezna kako bi igrao heroja!!

Odg: League of Legends
« Odgovori #789 : 28. Lipanj, 2014., 21:02 »
Ma isto bi bilo!!!! Mama kupi mi, mama kupi mi!!!! Pitaj tatu.. tata kupi mi i stari ode kupit!! Problem rijesen.

Sent from my HTC Explorer A310e using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #790 : 28. Lipanj, 2014., 23:41 »
zavidim vama koji smatrate da je dota community dobar. da bar ja tako mislim. lol community je smece, da, ali meni dota ima puno gori community. to je razlog zasto sam se vratio lol-u. glupi ruski balavci nesto brbljaju na ruskom (i chataju i govore na mic) pa molim da govore engleski, pa mi pisu na ruskom da sam glupi amerikanac, skoro svaki game :fpalm: najgore je to sto trazim europe west/east, samo na engleskom, znaci ne ruski. unatoc tome, svugdje su rusi, +90% igraca. ali da se razumijemo, nemam nista protiv rusa, nego protiv toga sto su nepismena, nezrela derišta.

mislim isprobat mordekaisera. inace igram fighter tankove, tipa voli, heca, darius... imate neke savjete za njega, spell combo, na sto treba pazit, neki trikovi... ?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #791 : 29. Lipanj, 2014., 14:30 »
Ako mi komp vrti lol jedva ono dode svako tolko na 30 fps-a na midium postavkama bi mogo igrat dotu ili treba bi malo jaci komp za to

Sent from my HTC Explorer A310e using Tapatalk 2


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #792 : 29. Lipanj, 2014., 14:44 »
Zahtjevnija je Dota puno ali opet ima puno vise postavaka koje mozes tweakati da bi ti bolje radilo, probaj pa iz prve ruke reci jel ti radi dovoljno dobro da mozes igrati.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #793 : 30. Lipanj, 2014., 17:14 »
Volim rasprave o LoL vs Dota, ili općenito rasprave o LoLu gdje netko full pljuje, a ustvari je bronze/silver, i misli da su svi igrači, a pogotovo rusi i poljaci, najveća gamad svijeta.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #794 : 30. Lipanj, 2014., 17:52 »
Pa i nije da treba neka rasprava da se dođe do zaključka kako je Dota ipak zahtjevnija od LoL-a.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9