HCL.HR

LIGHT SIDE GUILD - NIMAN SERVER

  • 3 Odgovora
  • 1988 Hitova
*

LordJedy

  • n00b
  • 2
LIGHT SIDE GUILD - NIMAN SERVER
« : 27. Prosinac, 2011., 13:06 »
Pozz svima....

Pokušavamo već duže vrijeme ( ima 12 dana  :clap:) napraviti CRO guildu na NIMAN serveru gdje je i Para Bellum guilda ( ljuti neprijatelji  :D ) Inace s tom ekipom sam na hordi igrao WOW 5 godina, a sada nam se nažalost putevi razilaze. Khas nas je već stavio za svoje protivnike tako da nam je "flag" na Niman serveru pod GUILD. Pa sad ako ima nekih koji bi igrali SWTOR na Light side neka  in game whispaju SHENIR-a ili mene ( TIHI ). Svi igrači s našeg  govornog područja su dobrodošli...

ČEKAMO VAS.....

Vidimo se IN GAME

Odg: LIGHT SIDE GUILD - NIMAN SERVER
« Odgovori #1 : 09. Siječanj, 2012., 15:54 »
Koliko vas je na light strani u gildu?..inače sam igrao u para bellumu 2 i nešto god... stižemo mi igra za 10 dana pa sad malo gledam saveze (isključivo samo balkan ili hr) u koji bi mogao uletiti...Inače iz wowa sam lock/zabrijao, shaman/maxflu...Vidim da su zvonkec i ostatak ekipe oformili gildu na dark side...Zašto se se uopće raspodijelili, vidim neki rivalitet:)) ovo bi moglo biti zanimljivo...


Odg: LIGHT SIDE GUILD - NIMAN SERVER
« Odgovori #2 : 11. Siječanj, 2012., 21:18 »
Koliko vas je na light strani u gildu?

Najvjerojatnije 0.
 :bonk:
"If you whine long enough, someone will eventually hear you. If you keep whining after you're heard, someone will eventually shoot you."

Odg: LIGHT SIDE GUILD - NIMAN SERVER
« Odgovori #3 : 12. Siječanj, 2012., 19:26 »
Mislim da je bolje da smo svi skupa, nego da se ekipa razdvaja:PP Ja ću na dark side niman, para bellum:PP

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9