HCL.HR

Mario Kart 8

  • 152 Odgovora
  • 59030 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #120 : 02. Lipanj, 2014., 18:14 »
Taman nešto posnimio, trebao bi sutra biti gore :piva:

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #121 : 02. Lipanj, 2014., 18:25 »
Znam da kasnite već sa recenzijama ali ovo bi ipak trebalo i detaljno recenzirat a ne samo video komentar. A s obzirom da su do sad samo mario igre dobile recenziju ( valjda nisam nešto zaboravio) onda nemojte ni ovu preskočit.

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #122 : 02. Lipanj, 2014., 22:03 »
Danas mi je stigla box verzija. Narucio sam sa thegamecolletcion.com. I izenaden sam da mi je za tako kratko vrijeme stigla.
Stigao sam samo par utrka odvesti i kako kaže igor grafički je igra zaista prelijepa, gamplay također.
Ako bude zainteresovanih da se organizjemo online da igramo bilo bi super.

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #123 : 03. Lipanj, 2014., 14:30 »
Taman nešto posnimio, trebao bi sutra biti gore :piva:


Može, može, gledao sam malo na jutubu, ali ovdje mi je nekako bolje, domaće je!!

*

Njec

  • *
  • 109
  • Do a burrito roll! :P
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #124 : 04. Lipanj, 2014., 22:41 »

*

bucho

  • *
  • 54
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #125 : 04. Lipanj, 2014., 22:43 »
meni isto stigla vec u pon. dodajte me za multi

djvisoki

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #126 : 04. Lipanj, 2014., 22:45 »
Danas mi je stigla box verzija. Narucio sam sa thegamecolletcion.com. I izenaden sam da mi je za tako kratko vrijeme stigla.
Stigao sam samo par utrka odvesti i kako kaže igor grafički je igra zaista prelijepa, gamplay također.
Ako bude zainteresovanih da se organizjemo online da igramo bilo bi super.

Kad ti je poslana? ja čekam od 28.5. isto box i još niš.

*

bucho

  • *
  • 54
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #127 : 04. Lipanj, 2014., 23:11 »
Ja sam sa shoptoa narucio. Dosla superbrzo (ponedjeljak) ali bez majice...

Inace sto duze igram igru tolko shvacam kolko je igra odlicna i prekrasna. Vecina staza je vrhunske.. Igra je tako jednostavna a tako odlicna. Jos ako bude nesto vrhunski na E3, eto nintanda nazad

*

Glogy

  • *
  • 70
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #128 : 05. Lipanj, 2014., 08:46 »
Ja sam sa Zavvi naručio i još ništa.:wildboy:

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #129 : 05. Lipanj, 2014., 22:18 »
Danas mi je stigla box verzija. Narucio sam sa thegamecolletcion.com. I izenaden sam da mi je za tako kratko vrijeme stigla.
Stigao sam samo par utrka odvesti i kako kaže igor grafički je igra zaista prelijepa, gamplay također.
Ako bude zainteresovanih da se organizjemo online da igramo bilo bi super.

Kad ti je poslana? ja čekam od 28.5. isto box i još niš.

Ja sam preorder uradio jos pocetkom maja a poslali su mi 27.05.

Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #130 : 06. Lipanj, 2014., 10:29 »
Danas mi je stigla box verzija. Narucio sam sa thegamecolletcion.com. I izenaden sam da mi je za tako kratko vrijeme stigla.
Stigao sam samo par utrka odvesti i kako kaže igor grafički je igra zaista prelijepa, gamplay također.
Ako bude zainteresovanih da se organizjemo online da igramo bilo bi super.

Kad ti je poslana? ja čekam od 28.5. isto box i još niš.

Ja sam preorder uradio jos pocetkom maja a poslali su mi 27.05.


  Ja sam napravio prednarudžbu 15.05. preko Game-Collection-a. Jucer mi je dosao.... Moram priznati da smo ga cekali sa velikim nestrpljenjem... Usput sam pogledao na omotnicu kada je poslan... posta ga je otpremila 28.05. tako da dostava je trajala  punih 8 dana....
Eto samo strpljenja i sretno!

ps. Za samu igru sve pohvale! I oni koji se jos dvoume oko narudžbe, onda definitivno preporucam Game Collection, jeftinije je za cca 80-100kn (potrebna je registracija, tada "idu povoljnije" cijene).

Sada imam nedoumicu sto naruciti kao bonus igru :)

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #131 : 06. Lipanj, 2014., 17:20 »
Danas mi je stigla box verzija. Narucio sam sa thegamecolletcion.com. I izenaden sam da mi je za tako kratko vrijeme stigla.
Stigao sam samo par utrka odvesti i kako kaže igor grafički je igra zaista prelijepa, gamplay također.
Ako bude zainteresovanih da se organizjemo online da igramo bilo bi super.

Kad ti je poslana? ja čekam od 28.5. isto box i još niš.

Ja sam preorder uradio jos pocetkom maja a poslali su mi 27.05.


  Ja sam napravio prednarudžbu 15.05. preko Game-Collection-a. Jucer mi je dosao.... Moram priznati da smo ga cekali sa velikim nestrpljenjem... Usput sam pogledao na omotnicu kada je poslan... posta ga je otpremila 28.05. tako da dostava je trajala  punih 8 dana....
Eto samo strpljenja i sretno!

ps. Za samu igru sve pohvale! I oni koji se jos dvoume oko narudžbe, onda definitivno preporucam Game Collection, jeftinije je za cca 80-100kn (potrebna je registracija, tada "idu povoljnije" cijene).

Sada imam nedoumicu sto naruciti kao bonus igru :)
Meni ni danas nije stigao, mada mi je stigla jedna glupa igra poslana 30.5, za popizdit :fpalm: Možda pošto je box tj. velik paket ide sproje al opet, ko će dočekati.........:wildboy:

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #132 : 07. Lipanj, 2014., 12:02 »
Evo meni u četvrtak došao Limited Edition al nitko nije bio doma pa sam ga tek jučer podignuo s pošte. Uglavnom, jedva sam se uspio maknut s njega da ovo napišem. Bowser's Castle je vrlo vjerojatno najbolja MArio KArt staza u povijesti ako ne to glazba je sigurno najbolja. Nego hoće doć onaj Mercedes DLC u Europu.

P.S. uzeo sam Zeldu za bonus igru
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #133 : 10. Lipanj, 2014., 11:41 »
Dal netko zna sljedeće, kad se Mario Kart kupi u bundle paketu, dal se dobiva dodatna igra ko kak ste vi dobivali kaj ste kupovali samo igru?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mario Kart 8
« Odgovori #134 : 10. Lipanj, 2014., 11:47 »
Da, i tada dobiješ free igru. Samo je bitno da imaš MArio Kart 8 i da ga registriraš na Club Nintendo. Nakon toga dobivaš kod za besplatnu igru koju želiš (iz onog popisa).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9