HCL.HR

Mario + Rabbids - Kingdom Battle

  • 3 Odgovora
  • 3055 Hitova
Mario + Rabbids - Kingdom Battle
« : 06. Svibanj, 2018., 11:36 »
Ovo je priča o neočekivanom susretu Maria i Rabbidsa. Mushroom kraljevstvo je raskomadano od strane misterioznog vorteksa, prebacivajući Rabbitdse u nekad mirni, obožavani svet. Da bi povratio mir u kraljevstvo, Mario, Luigi, Princeza Peach i Yoshi se udružuju sa Rabbids herojima na putu kroz četiri različita sveta.

https://youtu.be/Ok4_QXyo1ew

Evo je jedna od igara koju uskoro planiram da zaigram, pa ako je neko odigrao ovo je pravo mesto da iznese svoje utiske o igri :)


« Zadnja izmjena: 06. Svibanj, 2018., 15:53 Oblakoder »

Odg: Mario + Rabbids - Kingdom Battle
« Odgovori #1 : 07. Svibanj, 2018., 18:47 »
Igra je fantasticna. Trenutno sam u svijetu 4-2 i oko 30+ sati.
Najcesce volim koristiti Mario+rabbid luigi+rabid peach kombinaciju I isprva sam samo njih koristio ali od 3. svijeta poceo cesce uzeti druge likove I to trazi drugacije pristup u borbi I djeluje raznovrsnije.
Kada zavrsim igru probat cu je igrati bez healera,  zvuci kao dobra ideja.  ☺

Nisam siguran ali mislim da vec sada ima jedan DLC u ponudi, lijeno mi je provjeriti.
Znam da ce kasnije doci jos jedan DLC sa Donkey Kongom.

Dvije manje zamjerke koje imam je da je Mario uvijek "leader" odnosno uvijek je automatski odabran u ekipu. Volio bi da mogu izabrati drugaciju postavu bez Marija.
Druga stvar je sto se tice kamere kada se igrac slobodno krece i istrazuje. Nekada kamera djeluje previse ogranicavajuce. Ne moze se pomicati kamere gore-dolje a Nekada (rijetko) ni lijevo-desmo.
Nije velika stvar a i naviknes se nakon nekom vremena.

Sve u sve mu igra je odlicna i preporucam svakome tko je fan ovakvog zanra.

Odg: Mario + Rabbids - Kingdom Battle
« Odgovori #2 : 07. Svibanj, 2018., 20:43 »
30 sati? Pa sa koliko sati mislis da zavrsis igru? :)
Salu na stranu, ja ovakve igre nikad nisam igrao ali me je ova zainteresovala i definitivno je samo pitanje vremena kada cu je kupiti. Dvoumim se da li cu prvo kupiti M+R ili Bayonettu 1 i 2. Kakva je po pitanju tezine?

Odg: Mario + Rabbids - Kingdom Battle
« Odgovori #3 : 08. Svibanj, 2018., 02:25 »
Pokusavam imati 100% u igri pa trazim sve chestove, tajne chapter-e, prijeci sve challenge i naravno imati perfect na svim borbama.

Igra je puno teza nego sto sam mislio da ce biti, ali onako "fer teska", strategija, odabir skilleva, likova i svaka odluka tokom borbe igraju svoju ulogu.   

Ako biras između Bayonette 1/2 i M+R onda ne mozes pogrijesiti ni sa jednom igrom jer su obje odlicne (Bayonettu 2 jos nisam igrao jer zelim zavrsiti prvi dio i na najtezoj tezini..  :faca:).

Uzmi si ono sto ti se vise sada igra a za kasnije imas vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9