HCL.HR

Mass Effect 2

  • 207 Odgovora
  • 40301 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #90 : 09. Veljača, 2010., 02:17 »
Evo počeo danas onako ozbiljnije igrat, 5 h baš izašao iz igre, ono meni pozitivna promijena i moram priznat da su puno toga promijenili, od onolikog upgradenja i tone oružja sveli su na najjednostavnije i po meni dosta velik plus, borba totalno unaprijeđena, kao i dijalozi i gluma, filmske scene rulaju krista totalno. Oduševljen sam zasad, nekako mi je prvi dio bio prekratak, neki kažu dvojka još kraća, nadam se da nije  :ementaler:

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #91 : 09. Veljača, 2010., 02:24 »
Pa eto cole i ja upravo izašao iz igre  :ementaler:

Da ti odgovorim na pitanje : Na 30 sati sam i još igram, s tim da idem baš na svaki quest, svaku misiju i svaki planet.
Čini mi se da bi mogao dogurati i do 40 sati.
Zadovoljan ili prekratko ??

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #92 : 09. Veljača, 2010., 02:38 »
Prezadovoljan, ja također obavljam svaki quest  :hug

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #93 : 09. Veljača, 2010., 03:57 »
btw tarankula neće doći na PS3.

Naime, radi se o kodu unutar igre na koji su naišli igraći i podigli prašinu. Iako, su nas držali par dana u neizvjesnosti čelni ljudi iz EA-a i Bioware-a su potvrdili da ME ostaje striktno X360 iskustvo. tj. PC iskustvo...

Besides, ako bi Mass Effect 3 dolazio na PS3 to bi bio veliki zaokret u strategiji autora serijala i to bi definitivno bila velika vijest koju bi već bez sumnje vidio na našem portalu.

 :piva:


*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #94 : 09. Veljača, 2010., 11:43 »
Krenuo i ja polako uživati u ovoj svemirskoj sapunici :D

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #95 : 09. Veljača, 2010., 11:50 »
Izgleda da ovi haceelovci ne misle napisati recenziju. :mrs:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #96 : 09. Veljača, 2010., 11:57 »
Zapravo, recenzija je napisana (nije još objavljena doduše, ali doći će i ona na svoj red), a tebi je sada zbog provociranja (a nije ti ni prvi put) apsolutno zabranjeno reklamirati gaming.hr na HCL forumu. Do sada sam tolerirao, bilo mi simpatično kako neznam što pokušavaš, ali sada malo pretjeruješ. Dakle, od danas - nikakvi linkovi, nikakve promotivne slike, niti ništa slično i iole promotivno ti nije dopušteno ni u kojem slučaju. 

Ne očekujem tvoj odgovor u ovoj temi na sve ovo, dapače, dobit ćeš opomenu ako ovdje napišeš nešto nevezano za Mass Effect 2 jer ću to smatrati spamom.  Ako mi imaš što za poručiti posluži se PM-om :piva:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #97 : 10. Veljača, 2010., 22:05 »
Eto sad je i objavljena :)

RECENZIJA: Mass Effect 2

Bela nam se potrudio napisati stvarno opširan osvrt na Mass Effect 2, pa zaslužuje da barem pređete tekstom i na kraju ostavite kakav komentar na igru i recenziju.  :piva:
Svoju ocjenu svakako ostavite u boxu za vaše ocjene da vidimo kasnije koliko se vaš prosjek slaže sa našim.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #98 : 10. Veljača, 2010., 22:57 »
95 ocjena. Ovo ću definitivno morat odigrat. :ave:

Ovaj vikend idem kod frenda i po jedinicu i po duju. :approve Sad mi ispiti završavaju pa ću se bacit na igranje. \:D/
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #99 : 11. Veljača, 2010., 10:00 »
Nisam igral ni jedinicu, možda isprobam jednog dana ali sumnjam.
Ne privlači me nikako ovaj naslov.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #100 : 11. Veljača, 2010., 11:04 »
Frende i ja sam imal slično mišljenje, al definitivno krivo, totalno preporučam da probaš, nebuš pogriješio  :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #101 : 11. Veljača, 2010., 12:21 »
Ne privlači me nikako ovaj naslov.

također. probao jedinicu, nije išlo. više sam za fantasy nego za sci-fi.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #102 : 11. Veljača, 2010., 14:11 »
Mene cudi sto je nekako opceprihvaceno da je ME bolji od kotora :solidus:

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #103 : 11. Veljača, 2010., 15:06 »
Mene cudi sto je nekako opceprihvaceno da je ME bolji od kotora :solidus:

To. ME je dobar, ME2 je još bolji, ali da je bolji od kotora  :solidus:
Ne  :(
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #104 : 11. Veljača, 2010., 16:05 »
Nego, po cemu je tocno ME2 bolji od jedinice? OK, side questovi jesu, al ono... glavna prica? Skeniranje planeta? Glupost oko municije? Nemanje apsolutno nikakvih skillova niti atributa niti itema?

Najjace mi je sto se gotovo nitko na internetu ne slaze da je prica besmisleno kontradiktorno sranje, a to opravdavaju time sto je dvojka kao "filler" i trojka ce biti bolja. Dvojka je igra jebote. Nije expansion niti DLC. I ne zasluzuje 95 nikako, cak sad i mislim da ne zasluzuje 80.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9