HCL.HR

Mass Effect 2

  • 207 Odgovora
  • 40239 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Mass Effect 2
« : 23. Prosinac, 2009., 15:54 »
Naime, trazim na searchu i ne mogu naci temu za ovu igru. Nevjerojatno :(
Enikejs, za sve koji nekim čudom ne znaju za ovaj naslov, riječ je o nastavku prave space opere u kojoj uzimamo ulogu komandanta Sheparda te trebamo spasiti Mlijecnu stazu(iliti nasu galaksiju) od najezde rase strojeva iz druge dimenzije svemira, Reapera. Prica je zapoceta u jedinici i sada se nastavlja u dvojki, a zavrsit ce se u trojci. Tko jos nije igrao, veoma mnogo topla preporuka. Mislim da je trenutno igra na Steamu na popustu za neke male novce. ;)

Mass Effect 2



Proizvodac/izdavac: Bioware corp/EA

Platforme: Xbox360, PC

linkovi:
TEASER TRAILER (skroz novo, OBAVEZNO POGLEDATI)
sluzbeni sajt
wikipedia izvor
kolekcija videa na gametrailers.com

kratak opis: rpg igra napravljena od strane Biowarea, smješta vas u ulogu komandanta Sheparda koji sa svojim timom mora spasavati galaksiju od najezde alienske robotske rase Reapera. Igra nudi gameplay mjesavinu fps-a i rpg-a sa nekoliko razlicith klasa, brdo u potpunosti glasovno sikroniziranih likova koji itekako odisu zivotom te cijene ili se protive svim vasim odlukama. Uz prave CGI medusekvence, spektakularnu graficku prezentaciju i nevjerojatno dobro prezentiranu pricu, rijec je o jednom od dragulja rpg umjetnosti. Jedinica je bila vrhunske kvalitete, dvojka planira dovesti igru na jednu sasvim novu razinu. Mnostvo materjala je vani i prema svemu pred nama je jos jedna sf poslastica.

Misljenja?

p.s nisam ni zilsku da otvaram temu u PC podforumu, a multiplatformski je naslov. Molim modove da je premjeste :syzygy:
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #1 : 23. Prosinac, 2009., 16:24 »
izgleda jebeno. samo nekako nije moj tip igre nažalost  :b_ae:
ovih dana po probav(lj)am prvi dio, ali ne leže mi baš ti svemirski epovi, više sam za D&D atmosferu. tak da mi je igranje mass effecta forsiranje.
iako moram priznat maštovitost BioWarea, kapa dolje.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #2 : 23. Prosinac, 2009., 16:44 »
Nije li ovo mali spojler:




rpg igra napravljena od strane Biowarea, smješta vas u ulogu komandanta Sheparda koji sa svojim timom mora spasavati galaksiju od najezde alienske robotske rase Reapera.




?

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #3 : 24. Prosinac, 2009., 18:24 »
izgleda jebeno. samo nekako nije moj tip igre nažalost  :b_ae:
ovih dana po probav(lj)am prvi dio, ali ne leže mi baš ti svemirski epovi, više sam za D&D atmosferu. tak da mi je igranje mass effecta forsiranje.
iako moram priznat maštovitost BioWarea, kapa dolje.
E to, igra je prejebana sve to stoji. Ali meni ne lezi. BioWare/u svaka cast na jos jednoj epskoj igri, ali meni kec nekako i nije lezao, mozda dvojka hoce. Vejrovatno cu instalirati prvi dio, da vidim mozda bude drugacija situacija.

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #4 : 05. Siječanj, 2010., 00:43 »
igra će rulat.
bioware majka RPGa. :(

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #5 : 05. Siječanj, 2010., 01:39 »
ono automatsko healanje je fakin konzolitis al ajde, nadam se da će bit odlična priča kao i inače ^^. jedva čekam igru, morat ću doduše apgrejdat komp ako hoću ovo zaigrat...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #6 : 05. Siječanj, 2010., 09:54 »
Ako pratite našu gametrailers sekciju, onda ovo već znate, za sve vas koji to ne radite, da ukažem na dva nova videa za mass effect 2:

http://www.hcl.hr/video-mass-effect-2-assasin-trailer-378.html

http://www.hcl.hr/video-mass-effect-2-savage-trailer-379.html

 :b_dodo:

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #7 : 05. Siječanj, 2010., 10:42 »
oba trailera pwnaju  :ave:

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #8 : 05. Siječanj, 2010., 14:06 »
ono automatsko healanje je fakin konzolitis al ajde, nadam se da će bit odlična priča kao i inače ^^. jedva čekam igru, morat ću doduše apgrejdat komp ako hoću ovo zaigrat...

automatsko hilanje? misliš na jedinicu? samo se štitovi pune :(
fajt je jedan od najboljih u ijednom rpgu. ikad. eto. :(

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #9 : 05. Siječanj, 2010., 14:40 »
ono automatsko healanje je fakin konzolitis al ajde, nadam se da će bit odlična priča kao i inače ^^. jedva čekam igru, morat ću doduše apgrejdat komp ako hoću ovo zaigrat...

automatsko hilanje? misliš na jedinicu? samo se štitovi pune :(
fajt je jedan od najboljih u ijednom rpgu. ikad. eto. :(

u dvojci će bit automatsko healanje kako kažu :(

Citat:
Mass Effect 2 also features regenerating health as its primary health mechanic, instead of being able to heal with "medi-gel" as in the first game.[11] In addition, the overheat system for weapons has been replaced with collectible ammunition.[12] It has recently been announced that rather than the old overheating system of Mass Effect there will instead be heat sinks that must be ejected and replaced in order to cool down your weapon. This system is functionally identical to the ammunition systems in other third-person shooters, but instead of having different ammunition types for different weapons, the heat sinks are universal across all standard weapons.

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #10 : 05. Siječanj, 2010., 14:44 »
gej.

al će svejedno rulat.  :wildboy:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #11 : 05. Siječanj, 2010., 15:06 »
gej.

al će svejedno rulat.  :wildboy:

true. jedva čekam  :wildboy:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #12 : 05. Siječanj, 2010., 16:04 »
jebeni traileri :D a ovaj drugi trailer ovaj ko pas slusa ovoga sta ce radit  :loludara: :loludara:


*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #13 : 06. Siječanj, 2010., 00:25 »

Odg: Mass Effect 2
« Odgovori #14 : 06. Siječanj, 2010., 00:37 »
 :2709: :2709: :2709:

jedva čekam :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9