HCL.HR

Max Payne 3

  • 380 Odgovora
  • 91005 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #300 : 19. Lipanj, 2012., 13:44 »
animacije nisu tu da zamijene loading. ne u ovoj igri. uostalom, rekao sam - animacija gdje lik trči iz jednog zaklona u drugi. kako... nepotrebno.
dobro je izveden prijelaz s animacije na sam gameplay, ali to nije razlog da se igra prekida svaki put kad uđeš u novu prostoriju.

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #301 : 24. Lipanj, 2012., 11:26 »
oduseljven sam igrom, pogotovo prezentacijom. najlosija strana igre mi je vjerojatno prica, malo je isprepletena pa se izgubim :)
sve u svemu, epic. 96/100 od mene  :ave:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #302 : 27. Lipanj, 2012., 14:16 »
Igra mi je presuper jedna od najboljih koje sam ikad igrao i da istina je fali noira malo od mene 98/100  :dancing:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #303 : 29. Lipanj, 2012., 16:39 »
Krenuo jučer tek igrat - jako zadovoljan za sada. Doduše, očekivao sam čak i više od grafike, ne sviđa mi se plastičnost i manjak detalja kod nekih likova - pogotovo u kosi. Svejedno izgleda odlično, ali ta plastičnost malo smeta. Ali sam gameplay mi je odličan (kada zapravo igraš, slažem se da prečesto samo gledaš) - pucanje, skakanje, cover implementacija, sve to mi paše za sada... ali upita se čovjk je li normalno da sam prešao 5 chaptera u manje od sat vremena? I multiplayer mi "nije radio" jučer - nije mogao naći ni jedan server, kao da nitko ne igra. Što ne može biti istina.

Igra tko multiplayer btw? Na PC-u jel, da se izdodavamo na Social Clubu i pucamo malo.

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #304 : 30. Lipanj, 2012., 13:04 »
Prelazim ga drugi put i jako je dobar , ali nemogu igrat multiplayer jer je piratska igrica :( .... , ementaler kad ce recenzija maks pejna

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #305 : 30. Lipanj, 2012., 13:17 »
Krenuo jučer tek igrat - jako zadovoljan za sada. Doduše, očekivao sam čak i više od grafike, ne sviđa mi se plastičnost i manjak detalja kod nekih likova - pogotovo u kosi. Svejedno izgleda odlično, ali ta plastičnost malo smeta. Ali sam gameplay mi je odličan (kada zapravo igraš, slažem se da prečesto samo gledaš) - pucanje, skakanje, cover implementacija, sve to mi paše za sada... ali upita se čovjk je li normalno da sam prešao 5 chaptera u manje od sat vremena? I multiplayer mi "nije radio" jučer - nije mogao naći ni jedan server, kao da nitko ne igra. Što ne može biti istina.

Igra tko multiplayer btw? Na PC-u jel, da se izdodavamo na Social Clubu i pucamo malo.

daj malo napisi kak je igrati multiplayer, mozda ak je dobar uzmem igru. jel ljudi recimo kampaju iza covera, buduci da je igra tps, ti njega ne vidis, oni tebe da i samo iskoci i upuca te pa ispadnes budala jer ne kampas ili igraju otvoreno? jel ima ikakvih prednosti koristenja bullettimea ili on pomaze i liku na kojeg pucas da ti bolje uzvrati? jel mozes izvoditi shootdodge kad hoces ili je i on neki perk samo i jel koristan (npr padnes na pod poslije skoka i onda si topovsko meso)? jel mp dobro izbalansiran ili trebas igrati mjesecima za otkljucati oruzja koja ti daju prednost? jel ima cheatera? jel shootdodge isto usporava vrijeme kao u sp ili ne? kakva je situacija s healthom, jel ima ikakave regeneracije i jel ima painkillera i kako su rijeseni u mp, neprijatelji ih ispustaju ili se nalaze na odredjenim dijelovima mape koji su preddefinirani ili se spawnaju slucajno? jel ih ima na pocetku svatko npr 1? pliz odg na sve
« Zadnja izmjena: 30. Lipanj, 2012., 13:21 Lord of Destruction »

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #306 : 02. Srpanj, 2012., 14:33 »
Krenuo jučer tek igrat - jako zadovoljan za sada. Doduše, očekivao sam čak i više od grafike, ne sviđa mi se plastičnost i manjak detalja kod nekih likova - pogotovo u kosi. Svejedno izgleda odlično, ali ta plastičnost malo smeta. Ali sam gameplay mi je odličan (kada zapravo igraš, slažem se da prečesto samo gledaš) - pucanje, skakanje, cover implementacija, sve to mi paše za sada... ali upita se čovjk je li normalno da sam prešao 5 chaptera u manje od sat vremena? I multiplayer mi "nije radio" jučer - nije mogao naći ni jedan server, kao da nitko ne igra. Što ne može biti istina.

Igra tko multiplayer btw? Na PC-u jel, da se izdodavamo na Social Clubu i pucamo malo.

kupljeno. Berologic, ne mogu promijeniti nick  :wildboy: :wildboy:  aj da ih malo razvalimo

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #307 : 02. Srpanj, 2012., 14:54 »
Navečer ću malo igrat vjerojatno - od 23 pa dok ne umrem otprilike. Dodam te tada - EmentalerHCL je nick. I da, impresioniran sam kompliciranošću multiplayera.

Mislim, core gameplay je relativno jednostavan, ali toliko toga za otključati...

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #308 : 02. Srpanj, 2012., 17:06 »
igrao sad malo, u deathmatchu me razvaljuju, u painkilleru sam puno bolji, jos imam za isprobati one specijalne modove tipa gang wars, ali polako ulazim u stos

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #309 : 02. Srpanj, 2012., 17:51 »
Ja sam imao baš vesele prve tri partije prije par dana - igrao team deathmatch, neki tip u suprotnom timu imao neki zlatni snajper i redovito nas tamanio s daljine. One-shot-one kill obično. Uvijek je bio igrač meča, uvijek je njegov tim pobjeđivao itd. Zbog takvih stvari dobiješ loš inicijalni dojam o igri, ali ajde - kad sam još pokoju odigrao, nisam vidio da se takve situacije ponavljaju.

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #310 : 02. Srpanj, 2012., 18:02 »
e upravo se o takvim stvarima radi zasto su me razvaljivali. imas onu mapu s busevima ali u garazi i likovi se posloze sa snajperima u kutove i deri. sad sam otkljucao veliki tdm sa 16 igraca i ostale modove, nadam se da ja gameplay bolji, ipak zasad sam zadovoljan. igrao sam par paynekillera i tamo zasad nema takvih stvari.

ne svidja mi se jos matchmaking sustav, neka mi se mapa ucitava beskonacno pa izlazim s alt+f4, nekad se ucita za 10ak sekundi. ili te odspoji. ili nema meceva. uglavnom, steta da nema normalnih servera (ili ih ja nisam uspio naci?). ne mozes birat s kim igras i kakav ti je ping nisam nasao da pise, a par puta ljudi su mi se znali teleportirat posvuda. jednom je jedan lik bio NERANJIV, al je bio posten pa je izasao.

u principu trebali bi to malo doraditi da bolje i fluidnije funkcionira, a sto se tice kampera u ovim modovima, odn odredjenim modovima i mapama, to je do igraca. ne igram jos dovoljno pa ne mogu suditi, idem sad malo vidjeti kaj ima jos.

primjetio sam da ima i likova koji koriste to kaj je ovo TPS pa cekaju iza zida da naidjes i onda te kao pametni upucaju. ali i ti mozes napraviti isto.

svidja mi se customizacija. jako.

uglavnom ,idem vidjet kaj jos ima
« Zadnja izmjena: 02. Srpanj, 2012., 18:04 Lord of Destruction »

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #311 : 07. Srpanj, 2012., 10:56 »
DOUBLE XP vikend!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #312 : 07. Srpanj, 2012., 11:26 »
DOUBLE XP vikend!

Jej - prema tome koliko sporo napredujem, dobro bi mi došao double XP, onako - uvijek.

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #313 : 07. Srpanj, 2012., 12:44 »
i opet bugovi... dobijao 120xp za kill, sad dobijem standardnih 50, pitam ostalu ekipu, ona i dalje dobija 120. 50 osnovno + 50 double xp + 20 (20% veci xp ce se navodno stalno dobijati na free aimu jer rockstar hoce da vise ljudi igra free aim (nevjerojatno da netko igra soft lock s misem)).

EDIT: evo, opet sad je dobro, 120. masivan level up dobijem i to nakon samo 1 meca
« Zadnja izmjena: 07. Srpanj, 2012., 13:50 Lord of Destruction »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #314 : 07. Srpanj, 2012., 16:30 »
Evo dovršio igru i nemam ništa do riječi hvale za sveukupni dojam
Naravno, igra ima svojih mana (i često ćete ih primjećivati), ali vrlina ima barem duplo više

Preporuka svima da zaigraju igru :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9