HCL.HR

Metal Gear Solid

  • 509 Odgovora
  • 104423 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #210 : 14. Svibanj, 2008., 17:55 »
hejteri alternativni :tired:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #211 : 14. Svibanj, 2008., 17:57 »
Svi jebeni nastavci su holivudski mamicu vam neobrazovanu.  :ementaler:
Lik je napravio jebenica foricu. Prijašnji nastavci su bili izrazito filmske igre (od scena i likova do govora i fraza), dok zadnju čak i najavljuje kao film. Kul kul i da, kul.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #212 : 14. Svibanj, 2008., 18:48 »
trojkin intro je previše james bodnovski :wildboy:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #213 : 14. Svibanj, 2008., 18:59 »
a to je kao loše? :(

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #214 : 14. Svibanj, 2008., 19:11 »


Komercijalizacija FTW!!1

Iako, možda mogu plejat mjuzu sa hard diska.
Jaooo.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #215 : 14. Svibanj, 2008., 19:13 »
Photoshop FTW!11  :ementaler:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #216 : 14. Svibanj, 2008., 19:31 »
Svi jebeni nastavci su holivudski mamicu vam neobrazovanu.  :ementaler:
Lik je napravio jebenica foricu. Prijašnji nastavci su bili izrazito filmske igre (od scena i likova do govora i fraza), dok zadnju čak i najavljuje kao film. Kul kul i da, kul.

Ane.
Al za razliku od prijašnjih wannabe artističkih (koje da ne bude zabune, smatram najboljim trailerima općenito uz ZOE 2 intro/trailer), ovaj put si je dao oduška i napravio ovo što smo dobili. I gle, opet rula, i gazi sve njemu slične.

@Ixy - saka? Jebote, prvo sereš da ti ne valjaju oni od 15min, sada kada dobiješ ovo remek-djelce od 2+ min, onda ni to ne valja. Daj nabavi ukus.  :tired:
A ovo preholivudski ne kužim? Pa ono, čovjek je sa namjerom napravio Hollywoodski trailer, pa čak je i onog naratora unajmio i ubacio keči upadice kao što su "evil is powerfull, but courage is solid".

Usput, izašao je 15min uvodni gameplay koji pokazuje da je većina starih trailera bila sa samog početka igre.
Koliko se vidi iz ovoga, napokon su nakon MGS1 vratili napetu glazbu u igru (tko je igrao nastavke zna da su imali lejm glazbu izuzev par scena/animacija). Aposlutno svaka sekunda trailera je popraćena genijalnom glazbom, od animacija do gameplay sekvenci.
Samo se nadam da je i ostatak igre takav.

Kao i na filmskom traileru, i ovdje se vidi poboljšanje u grafici, koja iako nije na razini one prikazane u traileru iz 2005. (koji je rađen na pretpostavkama specifikacija PS3-a, a ne na samoj konzoli) ipak odskače od ostalih trailera po raznoraznim efektima i "punoći" prikaza.
http://www.gamevideos.com/video/id/18834
Teži 180mb iako je kvaliteta neka sakata, al jebiga, bolje išta nego ništa.

hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #217 : 14. Svibanj, 2008., 19:35 »
Ixy je fenboj i hejter. Jeb ga.  :wildboy:
I, ehm, nije fotošop.


Bleki, potpis sa velikim P. Jel.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #218 : 14. Svibanj, 2008., 21:17 »
onog naratora

Don Lafontaine, ignorante. :wildboy:


Meni su traileri oni od 6 i više minuta smeće. Nisu mi napeti i većina ih je anime-like izdrkavanje.
Ovo je baš taman kak treba biti.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #219 : 14. Svibanj, 2008., 21:28 »
jebeš ti to ako neš imat invalidska kolica da se moš đirat po bojištu u stilu

Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #220 : 14. Svibanj, 2008., 21:35 »
HAHAH!  :thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #221 : 15. Svibanj, 2008., 00:37 »
Sexualan.  :ementaler:

Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #222 : 15. Svibanj, 2008., 16:20 »
Ixy je fenboj i hejter. Jeb ga.  :wildboy:

Da, fenboj sam. Samo zato jer mi se ne sviđaju MGS traileri. Eh.  :wildboy:

@bleki: da, a 15-minutni traileri i ovakvi su jedine dvije "vrste" trailera.  :tired:
Rekoh ti već, ovi od 15 minuta mi se ne sviđaju jer sigurno sadrže spoilere. Ne možeš napraviti 15 minutni trailer a da ne spoilaš. Odnosno možeš, al onda će bit uberdosadan. Ti si rekao da tebi ti spoileri ne smetaju i to je okej. Al meni smetaju. Jako.

A ovaj mi malo saka jer mi je baš pre holivudsko-filmski. Namjerno ili ne, meni se to ne sviđa.

Al šta se tiče MGS-a 4, slažem se. Igra će definitivno pwnat. Sigurno će biti jedna od najboljih igara ove generacije. E sad, najbolji MGS... u to se ne bi kladio.  :ementaler:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #223 : 15. Svibanj, 2008., 20:23 »


@bleki: da, a 15-minutni traileri i ovakvi su jedine dvije "vrste" trailera.  :tired:
Rekoh ti već, ovi od 15 minuta mi se ne sviđaju jer sigurno sadrže spoilere. Ne možeš napraviti 15 minutni trailer a da ne spoilaš. Odnosno možeš, al onda će bit uberdosadan. Ti si rekao da tebi ti spoileri ne smetaju i to je okej. Al meni smetaju. Jako.

A ovaj mi malo saka jer mi je baš pre holivudsko-filmski. Namjerno ili ne, meni se to ne sviđa.

Odi fino na youtube ili guglaj MGS 1/2/3 trailere.
Pogledaj koliko su dugacki.
I buduci da si(najvjerojatnije) sve te igre vec odigrao, probaj skuzit sto je od toga svega stvarno spojler, a sto napaljivanje.

Sto se tice preholivudstva, to je Kojimin hommage.
Kojima ne krije sto je utjecalo na njega pri stvaranju MGS-a.
Najocitiji primjer bi bio MGS3 i Bond element u njemu.
Da ne spominjem da bi to samo mulac isao navoditi kao manu, jer je cak i Zero opsjednut Bondom u igri.

Zasto je sad napravljen holivudski trailer?
Nemam pojma. Ali mi je ipak genijalan. Ako nista drugo, definitivno imaju smisao za humor i ironiju.
Moglo bi se reci da im je ovaj "holivudsko plitki" trailer suptilna poruka fanovima da ne rade slona od muhe i ne ocekuju nemoguce.
MGS4 ce definitivno biti izvankategorijska igra. Ali uvijek ce se naci neka ekstremnodesnicarska nerealna fanboyevska peezda koja je ocekivala boga u igri i onda pocela pljuvati jer to nije dobila.
« Zadnja izmjena: 15. Svibanj, 2008., 20:26 Yuri »

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #224 : 17. Svibanj, 2008., 01:20 »
(Klikni za pregled slike.)

Komercijalizacija FTW!!1

Iako, možda mogu plejat mjuzu sa hard diska.
Jaooo.  :wildboy:


"What was more surprising was when Snake picked up an iPod music item in the hideout. In MGS4, Snake carries around an iPod player, and he can listen to music whenever he finds a new track in the game. The tracks can be run as background music while playing the game, and what's more, when the game is paused to the menu screen, you can see Sunny dancing to the tune on the Sunny Camera."
-gamespot.com

Neloše. Za puštanje vlastite mjuze sa HDD-a nema spomena, al tko zna.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9