HCL.HR

Metal Gear Solid

  • 509 Odgovora
  • 104430 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #345 : 24. Lipanj, 2008., 14:29 »
O igri ne znam sta da kazem nesto ovako dobro i fenomenalno nisam nikada odigrao kad je SP u pitanju.Do sada najdraza SP igra mi je bila Deus Ex1 ali MGS4 ga ostavlja svjetlosnim godinama ispred,mislim da nakon MGSa vise nikada necu ni moci zaigrati SP igru jer cu od svake ocekivati ovakvo nesto a tesko da ce to "nesto" biti u ostalim igrama.
:ave: :ave:

Hrpa ljudi veli najbolje SP iskustvo ikad bla bla..al teško je znat kolko je ta osoba igara prešla/igrala u životu, kolko godina ima i sl te dal je uopće mjerodavna za takvo nešto izjaviti. Rijetko kad netko usporedi s nekim drugim odličnim sp iskustvom.

Uglavnom, pošto Deus Ex uistinu pwna veliku većinu igara, smatram gorespomenuti komentar valjanim.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #346 : 24. Lipanj, 2008., 20:33 »
Kul slikice. Nego, čisto dobronamjerno. Ne valja ti držati PS 3 na podu, kao ni jednu drugu konzolu, jel. ;)

Hmm nisam znao to moze li malo vise detalja zasto?

@Facaa da Deus Ex1 je bog igra (2gi dio treba da gori u paklu),u svakome slucaju ja ne igram puno SP igara prije jesam vise ne.Jer rijetko koja mi se svidi i privuce.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #347 : 24. Lipanj, 2008., 20:39 »
Na podu ima puno prasine.

Ako ti se slegne staticna prasina na komponente, bit ce sranja.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #348 : 24. Lipanj, 2008., 20:52 »
da a

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #349 : 24. Lipanj, 2008., 20:52 »
Ok zahvaljeujem na savjetu sad je premjesten na stolicu.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #350 : 24. Lipanj, 2008., 23:00 »
Ne slušaj ih, nevalja sa njim na stolicu. Stavi ga da drži vrata da se ne zalupe.  :(
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #351 : 24. Lipanj, 2008., 23:32 »
o bože. drži ga na podu i gotovo  :wildboy:
kaj, na stolici nema prašine jelda?
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #352 : 25. Lipanj, 2008., 09:48 »
stavi ga u frižider jebotealah!

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #353 : 25. Lipanj, 2008., 10:10 »
Na podu ne može, al ne zbog prašine, koja će tak svejedno bit svugdje gdje stavi PS, već zbog zagrijavanja.
Jer ono, PS3 puše vrući zrak po tepihu pa se toplina zadržava.

+1 na kozu

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #354 : 26. Lipanj, 2008., 20:33 »
Ok Ok dosta o PSu i gdje da ga stavim.Dajte valjda jos netko igra da cujem vasa misljenja.

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #355 : 26. Lipanj, 2008., 20:58 »
Ok Ok dosta o PSu i gdje da ga stavim.Dajte valjda jos netko igra da cujem vasa misljenja.
Belive it or not, malo nas je s trojkom, a kamoli da smo toliko sretni da imamo mgs 4. ;)

Inače, neki dan sam bio u megastoreu, i koju igru vidim? GTA 4( lol niste očekivalI!!!1). Primim da ju pogledam i mislim si vau, ovo je prvi put da sam ju vidio. Pogledam prema gore i pogled mi doslovno stane. Bacim ovo nazad na policu, kažem fućkaš to, i uzmem u ruku po prvi put MGS 4. Nisam mogao okrenut jer previše boli spoznaja da neću neko vrijeme ovo igrati, možda čak i nikad. Pognem glavu, i u emo stilu odem van. :wildboy:

Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #356 : 28. Lipanj, 2008., 12:39 »
Evo igram već 15ak sati i sve mi je bolja i bolja. Na početku mi je previše bilo sve loše, sve te nekakve nove stvari su ustvari nekako neznam, bezveze. Ono gledanje preko ramena, pa nemogućnost pucanja s boka itd...No onda sam skužio da me živcira setting bliskog istoka, laknulo mi je kad sam skužio da se tu ne događa cijela igra. Sad sam u nekim šumama i jebeno je. Priča mi je počela prilično loše, neobjašnjeno, ali kako ide naprijed sve bolje i bolje, ima nekih bolesnih scena i neki likovi su ono prebrutala napravljeni. Grafika me malo razočarala što se tiče okoliša, jaaako je slična trojci a pogotovo su loše eksplozije. Ono što oduševljava su jednostavno SAVRŠENI modeli likova, najbolji ikad igdje. Cutscene su napravljene u nešto boljoj kvaliteti nego engine čini mi se, jer izgledaju briljantno, nisam u životu vidio ljepšu animaciju u nekoj igri. Eda i oružja. jebemu ima ih 100 il neki kurac.  :ave: svrš.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #357 : 28. Lipanj, 2008., 13:46 »
likovi su od dvojke highlight grafike u mgsu, koja je inače pretežno kockasta, ponavljajuća i nedetaljna

inače, yatzee je odradio recenziju koja je jedina na netu onako, smislena, i govori o animacijama to što treba http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/99-Metal-Gear-Solid-4
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #358 : 28. Lipanj, 2008., 14:23 »
Ma daj... čim sam vidio da je 8 minuta, zatvorio sam. 8 minuta Yahtzeea? Pre iritantno.  :wildboy:

Re: Metal Gear Solid
« Odgovori #359 : 28. Lipanj, 2008., 14:28 »
 :tired:. Mislim sad ću zvučat ko prljavi fanboy ali jebiga, to u mgs-u valja. Animacije valjaju, priča valja, dijalozi valjaju. A sad, ako trebaju trajat malo duže da se ispriča priča, štasad. Ionako je gameplay dio mgsa u trojci počeo malo smrdit, a i nije mi ni tu genijalan.  :thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9