HCL.HR

Metal Gear Solid

  • 509 Odgovora
  • 104409 Hitova
*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #450 : 07. Listopad, 2009., 15:37 »
Da, ona 3 sata gameplaya su stvarno previše.  :wildboy:

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #451 : 07. Listopad, 2009., 15:42 »
Zajebavam se. D;

Al samo to za animacije.  :(

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #452 : 07. Listopad, 2009., 15:44 »
Na koja ograničenja misliš? I kakve kontrole?
Kontrole su skroz ok. :((

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #453 : 07. Listopad, 2009., 15:47 »
mislim, priča jedinice rula i vjerojatno je najbolja, al ova četvorka je toliko kompletna igra - od gameplaya do grafike/animacija, zvuka i glazbe, pa online mod, neznam, presavršena je igra.

pogotovo mi rula zadnji čapter i boss fajt zadnji. kao hommage celom serijalu. neznam. genijalno.

gejmplej trice mi je najlošiji, previše menija koji ubijaju dinamiku, al priča tj završetak su mi tako kulno sjeli, neznam, također mi je super igra, nekako subjektivno gledano.


*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #454 : 07. Listopad, 2009., 15:51 »
pogotovo mi rula zadnji čapter i boss fajt zadnji. kao hommage celom serijalu. neznam. genijalno.

Čitava igra je ustvari jedan veliki hommage. Ono na početku četvrtog acta kad zasvira The Best Is Yet To Come. Naježio sam se. Savršeno. A ono, ima pun kurac takvih trenutaka. Boguje jebemu mater.  :wildboy:

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #455 : 07. Listopad, 2009., 15:59 »
ane.

:(

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #456 : 07. Listopad, 2009., 16:06 »
@wildboy:

Zero Punctuation

Otprilike tako nešto. Uglavnom se slažem s likom, jedino ne bih toliko popljuvo igru. Dapače, igra rula, samo su me iritirale iste stvari...

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #457 : 07. Listopad, 2009., 16:07 »
jel uspio ko pokrenut peace walker demo ? nešto po netu čitam da se nemere,a negdje da se može pa da ne skidam đabe...
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #458 : 07. Listopad, 2009., 16:59 »
@ixy: hejtanje. neznam, može bit glupo do ta lik nosi istu kantu od iraka do južne amerike al ono, totalno nebitni detalji.

i ne shvaćam, kontrole su skroz okej :/

al slažem se da je gej da dobiješ tranq gun prerano, i premalo stealtha zahtjeva igra. :(
al okej.

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #459 : 07. Listopad, 2009., 18:01 »
Lik hejta, ja ne. Reko sam da igra rula. Kao i svi ostali nastavci.
Igrao sam paralelno jedinicu i četvorku. Htio sam i dvicu i trojku, al nisam imo plejšn 2.  :hiha2:

Al da, sad sam se i ja sjetio više detalja iz četvorke (igro sam je prošlo ljeto D;). Režija kraja je bogovska. A i bossovi rulaju.

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #460 : 07. Listopad, 2009., 19:20 »
neznam. Kad solid puže prema onom AIu kurčevom, i u isto vrijeme se onaj brod fajta sa MG rayom pa se ekran prepolovi...najbolji trenutak u povijesti IGRICA.  :(

bila bi savršena igra da nema retajnog filmeka sa ženidbom + raiden i klinac.  :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #461 : 07. Listopad, 2009., 19:33 »
Ženidba rula bogove. Klinac ne baš, ono, naforsano je nekako.
Al ženidba rula. :(

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #462 : 27. Listopad, 2009., 20:02 »
Ne znam, dugo nisam igro dvojku pa se možda i ne sjećam svih loših stvari, al mislim da mi je četvorka lošija i od jedinice i od dvojke. Trojka mi nekako najmanje paše.  :hiha2:




pa trojka je najbolja....ima najbolji kraj ikada i najboljeg lika ikada napravljenog...the boss

a dvojka je daleko najlošija, to je kao star wars epizoda II....nalošija karika.....makar je igra odlična i sve to, ali kad se uspoređuje sa drugima iz mgs serijala, onda je bezveze.....

al eto, hideo je to napravio tako da moraš sve odigrati da bi razumio priču.....

daleko najbolji serijal ikada u video igrama.....

Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #463 : 28. Listopad, 2009., 22:09 »
trojka je po gameplayu najgora.
po priči...vjerojatno dvojka, da.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Metal Gear Solid
« Odgovori #464 : 29. Listopad, 2009., 16:32 »
trojka je po gameplayu najgora.


da pogodim...bila ti je preteška ?  :D

trojka je meni najbolja, vidjelo se kolko je gameplay napredovao u odnosu na prva dva dijela.....a borbe sa the endom i the bossom.....i ona jurnjava na motoru.....pa nemre takva igra biti najgora po gameplayu niti da hoće, jel.....

savršeno je napravljeno sve tamo....ona stamina također, preživljavanje po djungli....čisti predator I  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9