HCL.HR

Metro Exodus

  • 40 Odgovora
  • 25917 Hitova
Odg: Metro Exodus
« Odgovori #15 : 01. Srpanj, 2017., 01:02 »
Hoće li ova igra biti dostupna na PS Store-'u?!

Odg: Metro Exodus
« Odgovori #16 : 01. Srpanj, 2017., 13:45 »
Isplati li se nabavljat onaj remaster prvog dijela, ionako sam mislio iz početka krenuti ?

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Metro Exodus
« Odgovori #17 : 01. Srpanj, 2017., 13:57 »
Isplati li se nabavljat onaj remaster prvog dijela, ionako sam mislio iz početka krenuti ?

Naravno, možeš sad za dosta jeftino dvije igre dobiti.

Jeli nužno da shvatiš priču ako bi od Exodusa krenio?
U drugom dijelu si iz dijaloga i onih nekakvih dnevnika mogao skužiti priču iz prvog dijela.

Hoće li ova igra biti dostupna na PS Store-'u?!

Ne vidim zašto ne bi, budući da je multiplatform igra i postoji Metro Redux na Store-u


Odg: Metro Exodus
« Odgovori #18 : 01. Srpanj, 2017., 14:03 »
Uh pardon, nisam naveo da sam igrao već prve dvije igre ali sam mislio iz početka krenuti ponovno pa rekoh ne znam je li dovoljno unapređeniji remaster ili se ne isplati.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Metro Exodus
« Odgovori #19 : 01. Srpanj, 2017., 14:14 »
Uh pardon, nisam naveo da sam igrao već prve dvije igre ali sam mislio iz početka krenuti ponovno pa rekoh ne znam je li dovoljno unapređeniji remaster ili se ne isplati.

Onda možda i ne, jedino ako ti se ne igraju opet. Remaster donosi samo nešto poboljšane teksture,
riješeni neki sitni bugovi i svi DLC-jevi na jednom mjestu(a ti postoje samo u Last Lightu i od njih 4,
1.5 sadrži dodatnu singleplayer kampanju).

*

JuksCro

  • n00b
  • 2
Odg: Metro Exodus
« Odgovori #20 : 01. Srpanj, 2017., 14:24 »
Metro je poseban serijal same pohvale  :)  Samo sta se nove igre tice malo mi prica ne drzi vodu. U metro last light na kraju igre Artyom  pogiba sa cijelim odredom. A u metro exodus ga stavljaju da je ziv. Mogli bi napravit pricu da je prezivio zavrsetak iz last light sa ozljedama  il da se budi iz  kome. Il jednostavno da u exodusu bude sin od Artyom. Iako je ovo nova drugacija igra al svejedno bih volio da ima neku poveznicu sa last lightom kao sta se last ligh djelomicno nadovezuje na 2033. Sorry na poduzem tekstu ekipa  :)  :D ;) :piva:
« Zadnja izmjena: 01. Srpanj, 2017., 14:59 snowblind »

Odg: Metro Exodus
« Odgovori #21 : 01. Srpanj, 2017., 14:35 »
Hvala theth1ef .   :D

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Metro Exodus
« Odgovori #22 : 01. Srpanj, 2017., 15:25 »
Metro je poseban serijal same pohvale  :)  Samo sta se nove igre tice malo mi prica ne drzi vodu....[SPOILER dio]....Iako je ovo nova drugacija igra al svejedno bih volio da ima neku poveznicu sa last lightom kao sta se last ligh djelomicno nadovezuje na 2033. Sorry na poduzem tekstu ekipa  :)  :D ;) :piva:

Imaš dva završetka igre kao i u 2033. Jedan "dobar", jedan "loš".


Odg: Metro Exodus
« Odgovori #23 : 01. Srpanj, 2017., 22:55 »
Ja dobre nikad nisam dobio,mrtvi stealth ganjao,gdje god sam mogao hvatao one moralne poene al nista nije pomoglo uvijek bad ending :)

Odg: Metro Exodus
« Odgovori #24 : 01. Srpanj, 2017., 23:35 »
Evo igram Metro Last Light. Ne sjećam se kad sam ovako dobru atmosferu iskusio :)

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Metro Exodus
« Odgovori #25 : 02. Srpanj, 2017., 00:26 »
Ja dobre nikad nisam dobio,mrtvi stealth ganjao,gdje god sam mogao hvatao one moralne poene al nista nije pomoglo uvijek bad ending :)

Ja sam uspio oba u obje igre. Moraš i slušati ljude kak pričaju, ostajati do kraja na nekom događaju(tipa kad si u onom teatru) i tako. Plus što nikog ili jako malo ljudi ubiti.

Odg: Metro Exodus
« Odgovori #26 : 02. Srpanj, 2017., 07:46 »
Evo igram Metro Last Light. Ne sjećam se kad sam ovako dobru atmosferu iskusio :)

To je ono šta je i meni ostalo u sjećanju, posebna atmosfera i to je ono posebno u Metrou, a nadam se da će zadržati i u trećem dijelu. Meni još uvijek ulazi u TOP 10 igara svih vremena.

Odg: Metro Exodus
« Odgovori #27 : 02. Srpanj, 2017., 12:05 »
Ja dobre nikad nisam dobio,mrtvi stealth ganjao,gdje god sam mogao hvatao one moralne poene al nista nije pomoglo uvijek bad ending :)

Ja sam uspio oba u obje igre. Moraš i slušati ljude kak pričaju, ostajati do kraja na nekom događaju(tipa kad si u onom teatru) i tako. Plus što nikog ili jako malo ljudi ubiti.

Sve to radio al opet puska,kad dobijes moralbi poen cuje se onaj specifican zvuk...Pa znas da si napravio dobru stvar al kazem ti uvijek bad ending a nisam imao volje po treci put prelazit igru zbog tih stvari,upalio yt i vidio kraj.

Odg: Metro Exodus
« Odgovori #28 : 02. Srpanj, 2017., 12:18 »
U Metro 2033 Last Lightu dobio sam kraj gdje je Artyom poginuo ali onaj mališan je spašen i pronašao je obitelj. Sad to je i dobar i loš kraj :D

Odg: Metro Exodus
« Odgovori #29 : 02. Srpanj, 2017., 14:34 »
Ovaj Exodus je fenomenalna najava, ali necu si dopustiti nikakav hype. Previse igara je izaslo poslijednih godina koje nisu dostavile ocekivano / obecano. Pricekajmo jos kakav materijal, pa cemo vidjeti. No, svakako ne ocekujem losu igru, ili fijasko katastrofalnih razmjera.

EDIT: Pretpostavljam da ce igra biti turbo zahtjevna...  :hiha2:
« Zadnja izmjena: 02. Srpanj, 2017., 14:38 delight353 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9