HCL.HR

Middle-earth: Shadow of Mordor

  • 148 Odgovora
  • 51597 Hitova
Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #135 : 11. Travanj, 2016., 12:43 »
Imam jedan problem u igri. Fali mi jos jedan trofej a to je za hunting challenge. Igru sam presao cijelu, a ja bi trebao ubiti onog posebnog ghoula koji se pojavi nakon sto se poubijaju obicni ghouli. Problem je sto ja ne mogu naci niti jednog ghoula. Jel je to mozda tako kad se prede igra pa da ih nema vise ili?? Help! :)

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #136 : 19. Travanj, 2016., 22:52 »
Piše ovdje da se spawnaju samo po noći:
https://youtu.be/FPvW97VVd3U?t=396

Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #137 : 05. Lipanj, 2016., 13:10 »
Igra li tko još ? Ja evo prešao sve main questove pa sad skupljam trofeje i blizu sam platine. Trebam riješiti onaj survival challenge kada se ubijaju štakori, ali njih nigdje nema. Zna li možda netko kada i gdje ih tražiti?

Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #138 : 07. Lipanj, 2016., 22:05 »
Igram je nešto manje od tjedan dana, utukao sam 12h igranja. Sviđa mi se jako za sada, prešao sam otprilike 10 glavnih misija, al više sam okupiran ovim sporednima i ubijanjem ovih kapetana i slicno.  :D Egzekucije su fantastične, iako se ponavljaju, svaki put imaju istu draž, nema milije nego Orka ili Uruka skratit za glavu :D

Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #139 : 14. Lipanj, 2016., 20:48 »
Iako za igru imam same riječi hvale i nisam baš primječivao bugove, eto da se i ja pohvalim s jednim. Naime penjao sam se po zidu i na jednom dijelu Talion je jednostavno ušao u zid.



Nije to toliki bug, koliko činjenica da sam zapeo u tom zidu. Ostao sam visiti kao zaleđen, postiskao sam sve moguće tipke ali Talion se nije pomaknuo. Ubrzo dolazi jedan Uruk i počinje me cipelariti. Lagano sam na quit game, ipak je malo nepošteno da mi tako dođe do promaknuća bijednik.  :bonk:  :mrgreen:



 

Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #140 : 14. Lipanj, 2016., 22:02 »
Skupio sam nekih 20-ak sati u igri  i naišao dosad na dva bug-a :) Jednom sam ovako slično zapeo i jednom sam doslovno bio unutar zgrade i nisam mogao izaći :D Igra nije loša, ali baš sam morao zapeti kad sam bio na pola misije ili pred kraj haha :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #141 : 30. Lipanj, 2019., 11:56 »
Vremenski smještena između dva filmska blockbustera, Shadow of Mordor je savršena Middle-earth podloga za igru...

Dugo sam se planirao vratiti igri kojoj sam davno posvetio svega nešto manje od desetak sati...






I tako pet godina poslje zadnjeg igranja, slučajno sam se sjetio kako se moram vratiti igri koju sam nepravedno zapostavio. Na prvu sam se bojao da će mi poslje svih fantastičnih grafičkih prezentacija koje sam vidio zadnje dvije godine igra u vizualnom smislu biti jako zastarjela, no nisam imao problema s time! Igra izgleda poprilično lijepo. Mračna surova atmosfera Middle-eartha, fantastičan nemesis sustav i dobro dizajnirane side misije, kojih stvarno ima podosta. Počistio sam manje više oba dvije mape do temelja, tako da sam u cijelu igru utukao lijepih skoro 28 sati.





Jedino što mi se nije dalo čistit do kraja igre jesu ove outcast rescue missions koje su stvarno sve na isti kalup gotovo i izgubio sam volju još kakvih sat vremena posvetiti tome. Zato sam sve ostale side misije pozavršavao i jako mi se sviđalo grindanje u ovoj igri, napucavanje skillova, kao i runesa. Lajkam jako i one artifakte te ithildinove. Borba je fantastična i pravi užitak je bio kombinirat sve poteze, skillove, sve mogućnosti regrutiranja itd. Stealth je isto full dobro odrađen i jako olakša neke situacije. A bilo je i hrpu situacija da sam umro, no već od polovice igre sam bio OP prema svima, pa sam ginuo sve manje i manje. Prešao sam i DLC kampanje Bright Lord i Lord of the Hunt. Odlične su mi bile i lajkam što su dosta drugačije od ostatka igre. Super su mi bile dionice s Caragorima i ono njihovo penjanje je također odlično napravljeno. Jako sam zadovoljan igrom i baš sam ju htio cijelu kompletirati. Možda jednom dovršim do 100% sa svim challengima, no sumnjam. Solidna priča, koja je na početku jako dobro počela, imali i zanimljiv razvoj i svidjelo mi se to na kraju kako se sve razvilo, ali zadnja boss borba me je full razočarala, jer je cijela igra u borbi fenomenalna i onda sam na kraju očekivao puno više i tu je malo gorak okus u ustima ostao. Sve u svemu što se mene tiče između osmice i devetke, pa ću ju vjerojatno i ocjenit tako na pola decimale.


*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #142 : 30. Lipanj, 2019., 19:40 »
Ja nikako da se natjeram da odigram tu igru. Pokrenuo sam je prije nekoliko tjedana, no onda me nije ulovila. Nije da nema svojih kvaliteta i nije da nisam veliki ljubitelj tog settinga, no ne mogu se oteti dojmu da su iskopirali par provjerenih formula i spojili ih u jednoj igri.
The greatest teacher, failure is.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #143 : 30. Lipanj, 2019., 22:26 »
Ja nikako da se natjeram da odigram tu igru. Pokrenuo sam je prije nekoliko tjedana, no onda me nije ulovila. Nije da nema svojih kvaliteta i nije da nisam veliki ljubitelj tog settinga, no ne mogu se oteti dojmu da su iskopirali par provjerenih formula i spojili ih u jednoj igri.
Ma ista stvar kod mene, probao je kad je izašla i brzo sam odustao, i žao mi je što joj nikada nisam dao šansu.
Možda sad na ljeto se natjeram, jer volim sve vezano za LOTR, a prošlo je dugo vremena od kada sam odigrao nešto u takvom settingu.

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #144 : 30. Lipanj, 2019., 22:33 »
Ja nikako da se natjeram da odigram tu igru. Pokrenuo sam je prije nekoliko tjedana, no onda me nije ulovila. Nije da nema svojih kvaliteta i nije da nisam veliki ljubitelj tog settinga, no ne mogu se oteti dojmu da su iskopirali par provjerenih formula i spojili ih u jednoj igri.
Ma ista stvar kod mene, probao je kad je izašla i brzo sam odustao, i žao mi je što joj nikada nisam dao šansu.
Možda sad na ljeto se natjeram, jer volim sve vezano za LOTR, a prošlo je dugo vremena od kada sam odigrao nešto u takvom settingu.
Shadow of Mordor pa onda Shadow of War. Obavezno, obojica.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #145 : 01. Srpanj, 2019., 09:37 »
Meni je borba nekako ne znam,cudne su mi animacije macevanja,nekako mi izgleda bezze i to me odbilo od igre.Iako bi trebao preci preko toga jer par frendova koji imaju sličan ukus kao ja su mi ovo preporučili pod must play.Prvi dio imam pa mu mozda u skorije vrijeme dadnem sansu.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #146 : 02. Srpanj, 2019., 03:02 »
Meni je borba nekako ne znam,cudne su mi animacije macevanja,nekako mi izgleda bezze i to me odbilo od igre.Iako bi trebao preci preko toga jer par frendova koji imaju sličan ukus kao ja su mi ovo preporučili pod must play.Prvi dio imam pa mu mozda u skorije vrijeme dadnem sansu.
A ono igra je super, kod mene u top 20 igara, ali ako ti ne pase ne trebas se tjerati da je igras, isto tako su i meni svi preporucili skyrim i ja sam sve najbolje cuo o igrici, ali nikako mi ne pase i nemogu se natjerati da je zavolim.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #147 : 27. Prosinac, 2019., 22:00 »


Iskoristio steam sale da napokon ovo odigram, prve impresije su da se radi o veoma fotogeničnoj igri,
kao što se vidi iz priloženog.  :approve

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Middle-earth: Shadow of Mordor
« Odgovori #148 : 19. Siječanj, 2020., 00:27 »
Odradio main quest nakon 13 sati, sporedne misije tj. ono oslobađanje robova, i skupljanje čega već ne, me baš i ne zanima, pa još planiram samo odigrati onaj dlc gdje se valjda mogu boriti protiv Saurona.
Igra ima veoma zabavan i raznovrsan combat sistem, i to joj je po meni najjači adut. Baš mi je bio gušt tući se sa 20 orkova oko mene, sve je radilo kako spada, brzo i fluidno, i bez obzira na broj neprijatelja kojih se u kratko vrijeme može okupiti, djelovalo mi je da imam kontrolu nad situacijama, posebno pred kraj igre gdje sam mnogo stvari otključao.

Priča mi je okej, nije me stvarno ni u jednom trenutku povukla sebi, jer su mi svi ti likovi u igri snooze-fest, ali su mi se sviđale reference na knjige/filmove, i to su dosta dobro radili. Ona pozadinska priča o pravljenju prstena drži vodu, i zanimljiva je, posebno ako ste čitali Tolkienove knjige. Za Golluma nisam siguran, u jednu ruku drago mi je da je tu, ali doslovce je tu samo da bi se igra više kupovala od strane LOTR fanova kao što sam ja, jer ne služi ničemu.

Općenito ne volim hack and slash igre, gdje te igra stavi na mapu i sve što je na njoj te želi prožderati, iako je Mordor savršena lokacija za takvo nešto. Također, dizajn svijeta mi je baš bio loš, doslovce rijetki su trenutci kad sam pomislio da sam u Međuzemlju, a to je nešto čemu sam se najviše nadao, volio bih da je Mordor ličio više na ono što je Jackson uradio sa filmskom trilogijom.



Kada uzmem u obzir da me je GOTY izdanje koštalo mizernih 4 eura, teško mi je ne dati prolaznu ocjenu, ali da je iskustvo igranja bilo neki posebni užitak, nije.
Valjda se natjeram nekad u slijedećih par godina, pa da odigram Shadow of War. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9