HCL.HR

MineG

  • 11 Odgovora
  • 3182 Hitova
MineG
« : 30. Prosinac, 2012., 16:32 »
Ja sam naime veliki fan minecrafta igram ga od samog početka i več mi polagano postaje dosadan jer moram čekat min mjesec dana za novi update pa sam trazio nesto novo te sam nasao ovu igricu MineG ako ste dobri u minecraft onda je ova igrica prava za vas jer ova igrica je slična minecraft ali imate vise stvari i teža je za igranje. Trenutna verzija je 1.2.0 Beta. Igrica kosta 5$. Krakirane verzije nema. Na twiteru pise da ce sljedeca verzija(1.3.0 Beta) izaci nakon sljedecih 100 kupljenih.
Website: www.minegoffical.tk
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2012., 17:15 prorider »

Odg: MineG
« Odgovori #1 : 30. Prosinac, 2012., 16:47 »
To je minecraft sa dodanim stvarima iz tekkita, i očekuju da to prodaju pod "nova igra".
Ne bih igrao da je besplatno.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: MineG
« Odgovori #2 : 30. Prosinac, 2012., 16:48 »
Kakvim stvarima iz tekkita to nije ni blizu tekkitu molimte nepricaj gluposti bez uvrede

*

koken44

  • *
  • 135
  • HCL Fan :)
    • Termor Games
Odg: MineG
« Odgovori #3 : 30. Prosinac, 2012., 17:26 »
To je njihova stranica?
Nemaju novaca ni za domenu?
To mi izgleda na "sprdačinu", a ne na neku igricu... Također na twiteru nema ničeg pametnog?
Zašto si se uvrijedio na ovo što je napisao scope? Nisi baš predstavio igricu, a nisu niti oni?

Odg: MineG
« Odgovori #4 : 30. Prosinac, 2012., 17:33 »
Ja se nadam da ce da kupe domenu , a na twiteru oni objavljuju nove updatove kolko sam ja vidio a ima i jos nekih stvari(neobracam paznju na to) po meni igra je dobra to je moje misljenje a svako ima pravo na svoje, a ovo uvezi scopa jer govori netocne informacije.

Odg: MineG
« Odgovori #5 : 30. Prosinac, 2012., 17:36 »
Nisi baš predstavio igricu, a nisu niti oni?
evo ja te molim ti napravi ponovno ako moze :D
PS. ovo mi je prva igrica koju predstavljam nadam se da ce sljedece biti bolje

*

koken44

  • *
  • 135
  • HCL Fan :)
    • Termor Games
Odg: MineG
« Odgovori #6 : 30. Prosinac, 2012., 17:39 »
Kako znaš da je dobra? Pitam jer ne mogu naći nikakav video/sliku iz igrice??
Možda sam ja izgubljen :bonk:, pa ako možeš postavi tu koji video/slikicu da i mi vidimo zašto je igra dobra?
I da Dupli postovi nisu dozvoljeni na forumu. Nemoj komentare shvaćati kao uvrijede.

Odg: MineG
« Odgovori #7 : 30. Prosinac, 2012., 17:45 »
ja sam igru kupio pa cu cim prije snimit neki video moze? a imas jos neke ljude na youtube stavljaju nove updateove evo zadnji video od ovog sto ga ja pratim MineG Beta 1.1.0 (ovo je Beta 1.1.0) nema jos za 1.2.0

Odg: MineG
« Odgovori #8 : 30. Prosinac, 2012., 22:32 »
Pretpostavljam da je to tvoja igra, i imam za tebe prijateljski savjet. Miči to s neta što prije, pokupit ćeš tužbu od Mojanga. To što radiš je ilegalno, i meni se osobno gadi.

Odg: MineG
« Odgovori #9 : 30. Prosinac, 2012., 22:36 »
Skužio sam da twitter profil na tom website i twitter profil na tvom youtube videu su isti. Dakle to si ti hajmo reći "napravio" a predstavljaš to na način da si kupio igru, i govoriš "oni" a zapravo si to ti kopirao minecraft.

Viđao sam jadne stvari na netu ali ovo lažno predstavljanje, laganje, i kopiranje minecrafta i još tražiti novce za to je prešlo sve mjere.
Nadam se da će netko ovo vidjeti i banati te sa foruma.
"Keep that hair short, Clem."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: MineG
« Odgovori #10 : 31. Prosinac, 2012., 13:46 »
To ne može biti razlog za ban jer se nikoga ne tjera da se kupi igra. Ti si ukazao na određene stvari, a onaj tko je otvorio temu neka argumentirano objasni što si krivo rekao. Uostalome tko bi kupio igru ako nema nikakvih slika, trailera ili gameplay videa u temi.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: MineG
« Odgovori #11 : 02. Siječanj, 2013., 12:40 »
o bože, kako jeftini štos:kava:
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9