HCL.HR

Natural Selection 2

  • 1 Odgovora
  • 1701 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Natural Selection 2
« : 10. Listopad, 2012., 19:28 »

Citat:
Minimum system requirements

OS:
Windows 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
Processor:
Core 2 Duo 2.6 ghz
Memory:
1GB for XP / 2GB for Vista/7
Graphics:
DirectX 9 compatible video card with 1GB, ATI X800, NVidia 8600 or better
Recommended system requirements

OS:
Windows 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
Processor:
Core 2 Duo 3.0 ghz
Memory:
2GB for XP / 4GB for Vista/7
Graphics:
DirectX 9 compatible video card with 1GB, AMD 5770, NVidia GTX 450 or better
Danas je objavljen datum izlaska (31.10) za igru koja je dark horse među PC naslovima ove godine.

Natural Selection 2 je hibrid FPS i RTS žanrova gdje se u FPS modu igra u ulozi marinaca ili aliena te RTS gdje commander vodi igru te postavlja različite strukture i slično. Ono što je posebno specifično u igri je igranje kao alien jer je svaka klasa u jednu ruku unikatna. Kod marinaca je standardni FPS pogled ali oni mogu koristiti jetpack ili Exosuit te imaju različita oružja za kupiti.

Uz to, Natural Selection 2 ima dinamičku okolinu što znači da će alieni moći uništavati energetske čvorove da zamrače dijelove mape, dok će marinci pomoću flamethrowera uništavati aliensku sluz il što je to već. Spominjalo se i uništavanje mostova koji povezuju sobe ali ne znam da li je to na kraju uključeno u igru.

Igru će vrtiti engine koji je razvio dev tim, te će podržavati modove i skripte što je uvijek pozitivna stvar. Štoviše developeri podržavaju razvoj novoga sadržaja za igru jer će se dobiti alati poput level editora tools, cinematic tool i sličnih stvari te potpuni Lua source code verzija 1.0. I to je tek početak.

Preoder je moguće napraviti na Steamu po cijeni od 22.99 Eura. Baš mi je žao što mi je konfiguracija toliko stara da ne mogu pokrenuti igru, navodno treba dosta jak procesor da se igra vrti pristojni broj frameova i da bude igrivo. Ima netko da je već kupio igru pa da je betu isprobao, planira tko nabaviti?

I za kraj nekoliko videa da vidite o čemu se točno radi.

Natural Selection 2 Coverage - Marines
Natural Selection 2 Coverage - Aliens
NS2HD[505] - B221 Alien Pub Play - Natural Selection 2 Beta

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Natural Selection 2
« Odgovori #1 : 28. Veljača, 2013., 16:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9