HCL.HR

NBA 2K13

  • 33 Odgovora
  • 10014 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
NBA 2K13
« : 23. Svibanj, 2012., 15:20 »
Nakon fenomenalnog NBA 2K11 naslova i epskog prošlogodišnjeg izdanja, 2K Sports potvrdio je kako radi na novom naslovu očekivanog imena - NBA 2K13.
Igra bi trebala izaći 2. listopada (vjerojatno NA datum) na PS3, X360, PC, Wii i PSP platforme.
Vita zasad nije spomenuta, a drugih informacija nema...
Vjerojatno će nadolazeći E3 reći više.

[izvor]

Očekujete, može li se nadmašiti 2K12?
Isto smo se pitali i kod njegove najave, a zna se kaj smo dobili...
No sad je ljestvica nebeski visoko!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #1 : 23. Svibanj, 2012., 22:17 »
Ako drugi put zaredom ovako nadmaše remek dijelo od godinu prije, onda im stvarno nema ravnih.
Prošlogodišnja izvedba je za mene, a i za mnoge najbolja sportska igra ikad. Igra bez mane i kao što smo već mnogo puta rekli trenutak genijalnosti 2K Sportsa.

Odg: NBA 2K13
« Odgovori #2 : 24. Svibanj, 2012., 16:56 »
Vjerujem da će i ove godine sami sebe nadmašiti, kada već nemaju konkurenciju iako mislim da više nam toliko puno za popraviti, jedino smisliti nove modove

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #3 : 25. Svibanj, 2012., 12:38 »
Realno najbolji sportski serijal ikada.
U igri se može guštati kao i fan košarke i kao kežualac. Potpuno prilagođeno svima.
Očekujem zanimljiviji MyPlayer u smislu pravca prema Sims načinu vođenja lika (pare i trošenje para u 2k12). Bagove su popravili nasreću.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #4 : 25. Svibanj, 2012., 12:41 »
Takoder i ja,mislim da je grafika jako dobra i sve sto trebaju napraviti je ubaciti jos koje layup package i dunk package + neki kulni modovi i ovo sto je pajko reko.Volio bi da je my player jos realniji pa cak i creating a legend.Bilo bi puno zanimljivije.

Jedva cekam ovo  :ementaler:
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: NBA 2K13
« Odgovori #5 : 26. Svibanj, 2012., 14:08 »
Justin Bieber je u igri.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #6 : 26. Svibanj, 2012., 20:24 »
Ako bude kulan ko u spotu pjesme Boyfriend, igrat ću Creating a Legend s njime. :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #7 : 16. Kolovoz, 2012., 09:03 »
Nadam se i finalnim tekmama, barem onoj prvoj, zna se ko je igral protiv orginalnog Dream Teama - i posebno mi je drago kaj se u potpunosti sjećam tog prijenosa iz Barcelone!

Team USA 2012 and the Dream Team to Star in NBA 2K13 - PlayStation 3 News At PS3Trophies.org
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #8 : 16. Kolovoz, 2012., 10:22 »
Ovo će se igrati naveliko <333
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #9 : 01. Studeni, 2012., 01:40 »
Krenuo igrat napokon association. Naravno sa Celticsima i nažalost bez legende Raya Allena.
U potrazi za lov na titulu napravio sljedeće. Trejdao par suvišnih igrača i uzeo si veterana B. Davisa i V. Cartera, te D. Cousinsa i G. Odena. Prebacio Carteru primarnu poziciju na bivšu Allenovu - SG.

Igram utakmice pune dužine (12 min) na 3/5 sa simulation sliderima (dorađenim).

Iako imam jako puno iskustva s serijalom, izmjena kontrola dala je svoje i većinu utakmice sam se uhodavao. U sliderima je poželjno "oslabit" uspješnost šuta usera & cpu-a (radi što veće imerzivnosti i realnosti). Prva tekma protiv Philadelphije kod kuće. Prvu četvrtinu nikako da nađem pravi pejsing i sa lošim tajmingom u napadu i obrani gubim živce. 2 minute prije kraja poluvrijemena zaostajem 11 razlike, najviše se popelo na 16. U trećoj četvrtini uspijevam se sasvim približiti i utakmica se zahuktava. Zadnjih pet minuta igram koš za koš i pazim da ne napravim grešku.



Uspijevam se odvojit i osiguravam pobjedu sa 104:98.

V. Carter 20 p
K. Garnett 16 p, 14 s, 2 bl
P. Pierce 14 p, 7 a
R. Rondo 14 p, 6 a 9 ol
D. Cousins 13 p, 9 s
B. Davis 12 p, 4 a

Uvijek igram timski i rijetko kada se odlučim na one man show. Utakmicu relativno lako i mirno priveo kraju. Što se tiče gameplaya osjeća se napredovanje u svim segmentima. No nikako nisam uspio pohvatat kako se ukopat s igračem i rotirat ne odvajajući noge od parketa. Kontrole su promjenjene/izmjenjene pa se nisam snašao oko toga. Prijetio sam dosta velik BUG u replayu, što stalno prikazuje istu rendom situaciju. Pa nisam mogao snimit self allyoop Greena. Fantastičan koš, možda i najbolji ikad postignut u serijalu. Jako mi se sviđa što se sada može dribljat, odnosno freestylat s desnim analognim. Grafički i prezentacijski jako dobro izgleda iako su minorne promjene, osjeti se ta šminka. Meni i Jay-Z potpis kao i pravi video u igri rulaju krista.

Odg: NBA 2K13
« Odgovori #10 : 01. Studeni, 2012., 09:58 »
Ja igram na wii-u igra rula zanimljivo je zato što dosta kontroli se izvodi pokretima.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #11 : 01. Studeni, 2012., 11:55 »
Druga utakmica protiv Blazersa riješena bez da sam se "oznojio". Starci Davis i Carter mi se dosta umaraju pa dosta koristim J. Terrya. Dosta loše krenuo u utakmicu i jedva držim priključak. 5 minuta prije kraja utakmica je u egalu i Portland se razbudio, nakon mojih 9 razlike i stigao do izjednačenja. Ali imao više svježine na kraju i pobjedio bez po muke.



P. Pearce 26 p, 5 s
V. Carter 15 p, 4 s, 4 a
J. Terry 12 p
K. Garnett 10 p, 13 s
D. Cousins 9 p, 9 s
R. Rondo 9 p, 7 a, 8 ul

Maknuo sam Odena iz momčadi, jer mi pored vrhunskog Cousinsa ne treba toliko dobar centar kao backup, pa ću koristiti Wilcoxa kao sekundarnog centra.
Vjerovatno dižem težinu na 4/5 protiv jakih protivnika.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #12 : 15. Prosinac, 2012., 00:30 »
Jel zna netko jel PC verzija dobila patch kakav? :ementaler:

*

sjor-bepo

  • *
  • 63
  • Fensi Pijanac
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #13 : 15. Prosinac, 2012., 00:50 »
kolko znam nije ;)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K13
« Odgovori #14 : 15. Prosinac, 2012., 20:50 »
Neka netko čim izađe patch tu napiše, mislim nabavit jel.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9