HCL.HR

NBA 2K14

  • 161 Odgovora
  • 67233 Hitova
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #15 : 30. Rujan, 2013., 20:02 »

*

GehhNinjaX

  • *
  • 7
  • Dana F***** White
NBA 2k14
« Odgovori #16 : 02. Listopad, 2013., 11:52 »
Trecu utakmicu igram i dogodi se ovo :clap:

http://youtu.be/lVeCxn2gR8I
PlayStation Network ID: gehhninjax

Online: FIFA 13, NBA 2k13, UFC Undisputed 3


*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #17 : 02. Listopad, 2013., 20:01 »
A nezz, dogodila mi se ista situacija dosta puta u 2k13. Jel ima kakvih većih promjena u odnosu na prošle verzije?
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #18 : 02. Listopad, 2013., 23:55 »
Odmah počeo sa asosijacijom (karijera/kampanja), 4x10 min, na zasada PRO težini.
Odigrao utakmicu i pol (stao na poluvremenu druge tekme i sejvao) i moram priznat da sam impresioniran viđenim.
Prvo moram pohvalit da su kontrole nešto bolje i cijeli gameplay izgleda življe i dinamičnije.

Kontrole su ponešto drugačije nego prijašnjih godina, a tiču se desnog analognog sticka i driblinga/dodavanja.

Obranu i napad sam učio u hodu, i trebala mi je četvrtina da pohvatam osnove, a već nakon utakmice sam pohvatao sve kockice.
U odnosu na 2K12 I 2K13 baš je dosta vidljiva razlika u igranju, rekao bih svakako na bolje.
Moram pohvatat još par utakmica kako bi dao konkretniji sud.

Nisam imao pojma da su se većina Celticsa raspala pa sam krenuo igrat sa drugim najdražim klubom Heatom (još od T. Hardawaya <3).
Riješio sam se Bosha, Haslema i Battiera, a doveo, tj. pridružio Allenu stare znance Garnneta i Pierca, te umjesto Chalmersa doveo Feltona i legendarnog Fishera.
Složio pravi dream team po ukusu.

PG - Felton, Fisher
SG - Wade, Allen
SF - James, Pierce
PF - Garnnet, Lewis
CT - Oden, Andersen

Odlična momčad koja bi trebala konkurirat za naslov.
Prva tekma kod kuće protiv Wyzardsa počela je dosta dobro uz konstantno vodstvo.
Wyzardi ulaze u seriju i tu gubim konce utakmice, baš su me dobrano našamarali u tih 1:54.



Na poluvremenu protiv Mavsa imam 46:45 uz smanjenje vodstva do pred kraj poluvremena. Imao sam čak 12 razlike na sredini druge trećine.
Odlično igram obrane, pa u većini slučajeva uvijek imam riješenja za sve momčadi, kada napad zakaže.
Mislim da ću ovogodišnji naslov iz 2K tvornice jako dugo igrat.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #19 : 04. Listopad, 2013., 18:02 »
Igra je vrh vrhova. Daleko najbolji gameplay i pozitivne promjene u serijalu.
UI, soundtrack - savršeno.
Početna poruka LBJ-a u intru <3.
FIFA 14 koja stvarno jako dobro izgleda prezentacijski, ispada jedna velika nula u odnosu na ovo.
Često u pauzama ili intru tekme krene video uživo iz tog grada u kojemu se igra tekma.
Pokažu downtown LA i slično, ma vrh.
Čak i ako netko nije ljubitelj košarke, a voli sport neka proba ovo (potreban je kontroler, jer bez njega 99 posto svega nema smisla).
A sada se vratimo na riport koji sam ostao dužan.


SEASON 13/14 - REPORT (3/5 DIFFICULTY - ALL STAR, 10 MIN QARTER LENGHT)





Izgubio od Mavsa 113:112 i nakon što sam vodio cijelo drugo poluvreme.
Zadnjih minutu i pol igrao sam koš za koš, nažalost usljedio je drugi poraz zaredom.
U trećoj utakmici odlazim u goste Spursima koji također imaju 0:2 seriju. Spursi predvođeni Duncanom i Parkerom iskontrolirali su utakmicu i zasluženo dobili.
Čak sam u par navrata gubio i više od 15 razlike. Na kraju sam malo zabljesnuo, no prekasno...



Stvari ne funkcioniraju baš najbolje iako nemam straha i vjere u svoju igru.
Više isprobavam razne taktičke zamisli. Prvo sam pomislio da je problem u mojem igranju.
No riješio sam kompleksnu školu kontrola kroz tutorijal i shvatio da u biti sve to znam na pamet.

Nakon početna tri poraza, sljedi iskupljenje kod Millwakueea, vodio i većom razlikom no na kraju se opustio.
90-85 za Miami. KG je valjda najbolji centar ikad. Nevjerovatan je u obrani i napadu.
Ovo je valjda prvi put ikad da igram s LBJ i oduševljen sam mogućnostima, kao i Wadea.

Pierce i Allan su već pročitanja knjiga, ali na sreću za mene samo.

Nakon pobjede u gostima, vraćam se doma i sa 16 razlike pobjeđujem Utah Jazzere, Wolvse te potom 76ERS-e sa 94:88.
Slijedi tekma kod kuće protiv Portlanda. Želim nastaviti odličnu seriju od 4 pobjede zaredom. Mjenjam Rasharda Lewisa za bivšeg Cibonaša Alana Anderssona koji ima overall 70.
Njega i Allena koristim kao šestog igrača. Često odmaram Pierca koji više nije u jeku mladosti.
Oden je odlična zamjena KG-u.

Mislim da sam gotov sa trejdovima za ovu sezonu, osim ako se ne dogodi ozlijeda neka. Do sljedećeg riporta.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #20 : 04. Listopad, 2013., 18:12 »
Čole baš si noob teški. S Heatom tako gubiti na All Star, pff.
Inače, bilo bi ti bolje da si mijenjao Lewisa za Jordana Crawforda iz Wizardsa, odličan je taj frajer.

Mislim da ću ipak igrati igru, trebam se malo uigrat da mogu razbijat frendove, a i treba mi nešto za igrati dok ne dođe FIFA :approve
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #21 : 04. Listopad, 2013., 18:40 »

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #22 : 04. Listopad, 2013., 20:11 »
Odigrao nekoliko tekmi protiv frenda 2k14 na Ps3 pa da ne bi rekli da neam pojma. Uz to  jedino 2k13 nisam igrao ali sam ga isprobao, igrao sve 2k igre do još tamo 2006 brijem, u zadnje dvije godine me ne drži toliko virtualna košarka koliko ona prava, što na ESPN što na školskom :)

Pajko shut up

Čole :    a) Garnett nije klasični centar, ekšuali nije centar uopće :mrs:
            b) Kak nisi znao da se sad na kraju sezone Boston raspo stari moj svi u Brooklyn od Coacha do KG i the Trutha
            c) why da fuck si se riješio Chalmersa da bi dofurao dva penzića poput Feltona (31) i Fishera (njemu je to zadnja sezona) Fisher je izjavio da su ga jedva nagovorili
                za još jednu sezonu za OCT (frajer ima 38)
            d) Oden je nekoć bio no1 pick prvog drafta imao dosta problema s ozljedama ali apsolutna životinja nemoj bar njega dat
            e) Haslema i Bosha (Haslem u klubu od brijem 2003) daš za ostarjelog K.G. :fpalm:
            f) Za sad se držiš dobro ali brijem da češ imat puno problema u playoffu ili na kraju sezone kada ti se svi ti starčeki umore ili poberu ozljede.

jel se barem umaraju jače zbog godina ili imaju 40 poena po meču ?
Kad igram protiv frenda frajer uvijek picka Lakerse i pošto nema pojma organizirat napad samo mi ubacuje trice sa Nashom i Bryantom završavaju oboje sa 40 poena a prosjek godina im skoro 40 :wildboy: Totalan horse shit i njesra al ajd znam da takve tekme nisu mjerilo gameplaya ili slideova koji se naravno rihtaju kako god oš.           
« Zadnja izmjena: 04. Listopad, 2013., 20:21 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #23 : 04. Listopad, 2013., 20:18 »
Sve igrače sam dofurao jer ih volim.
Imam taj problem u sportskim igrama, kada nekog igrača jednostavno nevolim ni ne koristim ga.

KG je bog i batina još uvijek i s njim riješavanje tekme ispada ovako: KG = LBJ.
Tako da sozz, ali pozz.

Haslema i Bosha jednostavno ne podnosim.
Oduvijek volio igrat sa starom gardom. Eto.
Što se tiče umora, nemogu odigrat četvrtinu samo KG i Pierce, ostali kolko tolko su svi okej.
« Zadnja izmjena: 04. Listopad, 2013., 20:27 Cole »

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #24 : 04. Listopad, 2013., 20:41 »
Sorry kaj ću ti to reć ali KG=LBJ jedino može proć u virtualnom svijetu tj. igri.
Al nisam fan LBJ, frajer je živina i pol i to je jednostavno tak.
U najboljim godinama KG-a možda da al sad bahahahaha
Okej Bosha dinusaura ni ja ne podnosim baš.

Realno u Oklahomi cijele prošle sezone Fisher je igrao u prosjeku 5 min po tekmi
Nezz fanski si fino složio momčad al izgleda way too old, bar na papiru.
Svi ovi malo stariji nakon bar sprintova se onako dosta realno umaraju i to mi se svidja.
Bar kolko sam ja vidio.
Dosta puta mi se igrač zaleti na polaganje ili dunk a ja želim da napravi skok šut :wildboy: i to kao da me mući još od 2k12
Možda ja sjebem kaj tu i tam nastavim držat gljivu u smjeru koša ali ponekad imam osjećaj da to ide po nekim parametrima udaljenosti od koša, no ponekad tak retardirano ispadne. Ono oću neku fintu šuta da se obrambeni scima, i recimo skok šut. Ne, on ide polagat. ili zakuca ko da je ljut na cijeli svijet, izgleda super ponosan si na sebe ali fuck it nisam tu htio da se dogodio. Ko i podosta često krivo dodavanje tipa ono baš zapinjem mrtvu gljivu na jug Xd i frajer mi doda negdje gore. Al ono gledam kako ju držim svim silama dolje i opet frajer ne doda tamo di hoću. Ukrast loptu bez faula je jebeno teško, ali itekako realno.

Nezz budem napisao više dojmova kada bacimo više tekmi ili kad mi pica od frenda konačno posudi PS3 na koji dan.
Nemam namjeru ove godine igrat na kompu, nekako mi je totalno za zavalit se u trosjed i uz gamepad.
« Zadnja izmjena: 04. Listopad, 2013., 20:50 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #25 : 04. Listopad, 2013., 22:33 »
Ne želim ispast butthurt, ali užasna mi je igra. Može bit da je to zbog mene, ali jednostavno samo sam se iživcirao.

Jednu utakmicu sam odigrao i bilo je dovoljno živciranja.
Prvo, nema Hop Stepa. Ili ga nisam našao. Nezz. Sve se svodi na kao neku taktiku iako zbog debilnog AI-a suigrača planirane akcije često se sjebu totalno.
AI suigrača. Ja ne mogu to podnijeti. Tokom cijele utakmice popušio sam 10 alley oop zakucavanja preko svojih igrača, protivnik je imao 13 skokova u napadu :(((((
I ono, stavim zonu, suigrači se razvlače po trici. Koji. Jebeni. Kurac. Naravno, ta zona je savršeno funkcionirala i kad je jedan igrač probio ostali su svi stajali na trici, nitko ne bi uletio na pomoć ili eventualno neko udvajanje. E da, AI suigrača još malo. Znači naprave na mom igraču blok i odjednom protivnički igrač ostane sam jer ga nitko nije preuzeo. Jednostavno ostanu oba dva moja igrača na jednom protivničkom. Užas.
U napadu je zabijanje trica užasno lagano, mislim s Nashom se zaletiš gdje god hoćeš i šutneš i frajer će zabit iako su dva igrača na njemu. Smisao. Taj Hop Step mi baš užasno fali, ne mogu igrati bez njega ;(

I ono, cijeli gameplay je isti kao 2k14, pokreti i sve,,,,,,,,,,,,, ima neki Lebron mod igre ali nisam sad takav idiot da to idem igrat huehue

Btw Cole ono što si spomenuo da pokazuju dio grada tijekom timeouta i u uvodu, to je bilo i prošle godine,, :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #26 : 04. Listopad, 2013., 23:00 »
Cole kako ti se da igrati 10 minuta po četvrtini ? Ja maksimalno mogu 7 minuta podnijeti,igram na all star većinom sa Netsima najviše me muči odbrana,jednostavno dobro je odigram samo kada se totalno koncentrišem na igru što je za mene jako teško..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #27 : 04. Listopad, 2013., 23:10 »
Nisam igrao baš previše prošle godine.
Nego ja nezz, vjerovatno neznaš igrat. Tebi je i FIFA loša, kao i svaka igra ikad.
Jel ti igraš smireno i taktičko ili se nabijaš na koš. Odigraj trening ako treba. Ima Hop Step, a izvodi se sa tap x dok drajvaš...
Igra nije realnost i nemožeš očekivati neznam baš šta, ali čini mi se kako tebe inače cijeli život umara, pa neću se obazirat na tvoje kritike  :mrgreen:

@MM - Felton ima 29, a Fisher mi igra max 8 minuta po tekmi i rijeko ga koristim da završi akciju.

Portland me dobrano namučio, cijelu tekmu su me zrulali i na kraju treće četvrtine su odmakli na 7 razlike.
U zadnjoj četvrtini zabijam čak 37 koševa, te uz raspoloženu ekipu rasturam do kraja.



Protiv Detroita ulazim u seriji od pet pobjeda i priželjujem šestu, to neće biti toliko teško buduću da Pistonsi imaju 0:7 seriju.







Rutinska pobjeda uz ozlijedu Wadea u prvoj trećini.
Alan Andersson se pokazao kao pravo pojačanje, zamjenivši ozljeđenog Wadea sa čak 18 koševa.
Nakon 6:3 idem na noge najdražem i neprežaljenom Bostonu.

Na polovici sezone ću krenut vjerovatno 12 min - 4/5 težini.
Čak mi i brzo prođe. Oduvijek igram tako. Jer gradim napad i koristim zadnje sekunde.
Da tako ne igram zabio bi ili 150-170 koševa u punoj dužini ili 50, stoga igram 10 ili punu dužinu utakmice.


*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #28 : 04. Listopad, 2013., 23:42 »
Odigrao sam 300/400 sati na 13-ki tako da mogu reći da promjena ima i to velikih,odbranu je sada puno lakše igrati kada se daju blokirati dunkovi a igra mi izgleda toliko jednostavnija nego ikad,protivnik zna praviti dosta grešaka tipa u dodavanjima kada uđe u niz promašaja,kontrola lopte protivnika je puno slabija tako da sam u jednoj četvrtini čak ukrao 5-6 lopti iz ruke igrača,vjerujem da imamo sportsku igru godine čak i žalim što sam kupio FIFU a ne NBA..
Mislim da znam kako ću provesti ostatak vikenda :piva:

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #29 : 05. Listopad, 2013., 00:22 »
Gg Čole tak treba =D>
Mislim na trajanje četvrtina u asocijaciji tj sezoni
I ja sam uvijek igrao četvrtinu po 10 ili 12 min jebiga dugo traje ali mi je bio takav gušt odigrat svaki napad taktički, ponekad i do zadnje sekunde imaš osjećaj kao da si na cijeloj tekmi, statistike budu realne, dogode se ozljede, moraš potrošit skoro sve tajmaoutove da bi ih odmorio, ma ko na pravoj tekmi :hug
Ofkors nečeš tak s ekipom halat po tko bi čekao sat vremena da dođe na red ? No kad si solo, fakat je neki sadistički gušt čak i kad recimo pobereš tricu za poraz u zadnjoj sekundi.
1-2 tekme dnevno i u godini prođeš 2 sezone garant.
Što se tiče 2k14 koliko smo odigrali frend i ja a to nije nažalost puno (nekih7-8 tekmi) igra dosta rula, Čole daj nabaci koju statistiku nakon tekme od tima ili nekih igralca.

P.S. Feljton ima 3 banke ravno :hiha:
P.S. 2 Čole jebemu ak se sad nabrijem zbog ovih postova i instaliram ju na kompu jer play nije moja jebat ću ti kevu jer polako me opet zarazuješ a znam koliko sam ju igrao prije izgubit ću poso, ženu sve :wildboy:
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2013., 00:28 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9