HCL.HR

NBA 2K14

  • 161 Odgovora
  • 67260 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #120 : 21. Siječanj, 2014., 12:28 »
Upravo pogledao,Ray Allen uradio divovski posao sa svim tricama i na kraju onim najvažnijim poenima,dešavale su mi se ovakve scene par puta u godini no nikada da su mi bile tako bitne kao tebi jer si igrao doigravanja valjda je to dovoljno da se Bobcatski razbiju u slijedećoj tekmi,good luck..:thumbs:

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #121 : 23. Siječanj, 2014., 23:23 »
@Cole

evo pogledao video
odličan OT u doigravanju
fino zakucavanje Lebrona na početku
kako ti ga je Walker skuco :mrs:

ali Ray Ray :hug

GG
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #122 : 23. Siječanj, 2014., 23:49 »
:hug

6 utakmica nije ponudila previše iznenađenja ili ikakvih napetih situacija, jer sam se već u 1Q odlijepio na +8 i nakon 2Q na +15.
Do kraja utakmice čak 31 koš razlike, sa ukupnim rezultatom od 117:86, za Bobcatse veliko razočarenje što su izgubili pred svojim navijačima priliku za izjednačenje serije na 3-3.
Miami je predvodio Wade sa 29 koševa, Lebron James sa 23 i Felton sa 16, Garnett je uz Lebrona sjajno zatvorio sva vrata "mačkama" sa visokih 16 skokova.


Round 2

U polufinalu konferencije mi dolaze Detroit Pistonsi, kojeg na jedan ponovo glup način pomalo i podcjenjujem.
Cijelu tekmu sam imao stizanje rezultata i ovo je najbolje iz moje igre uslijedilo je na kraju te je priloženo u sljedećem video materijalu iz druge runde playoff serije.

Detroit Pistons - Miami Heat | Round 2 - Game 1 - NBA Playoffs
U drugoj utakmici polufinala, od početka do kraja iskontrolirao utakmicu bez previše uzbuđenja.
Heat opet predvodili James i Wade.

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #123 : 24. Siječanj, 2014., 14:24 »
Eto noćas odigrao tekmu protiv mrskog Milwaukee Bucksa koji su najgora momčad u RL ali mene porazili prije pa slijedi osveta

Dosta dugo su se držali na minus 3-4 ali u trećoj četvrtini s lakoćom odlazim na plus 18 i takvo vodstvo zadržavam do kraja tekme
Na kraju imao pun kufer asiasta čak 39.
Lebron s lakoćom, evo i par slikica

Wade solo prodori





Joel Anthony blokiran pod teškim faulom



Krasno zakucavanje Lebrona



drugi pogled na dunk



Ne vidi se ovdje al ovo je bio krasan alley oop od Wadea za Jamesa



Daj capu frajeru :hihi:



Team stats



Box score



:piva:
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2014., 14:26 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #124 : 25. Siječanj, 2014., 00:36 »
Detroit Pistons - Miami Heat | Round 2 - Game 3 - NBA Playoffs
S obje strane dosta loša pucačka večer što se vidi po šutu iz igre.
Bilo je čupavo, ali ispalo je na kraju sve kako treba.

Box score.
Nakon 3 utakmice, stanje playoffa izgleda ovako.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #125 : 25. Siječanj, 2014., 20:11 »
Blokada Garnetta spasila utakmicu,gledam statistiku utakmice i čini mi se da si im dao previše prostora da igraju ispod koša no šut za tri ih je pokopao..

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #126 : 26. Siječanj, 2014., 00:15 »
MyCarrer utakmica protiv Netsa,uspio sam snimiti zadnju minutu drugog produžetka ali koliko smo sreće imali prvo sam zaboravio na Johnsona koji se provlači do koša i promašuje nemoguće a odmah iza njega Lopez,i ta slobodna bacanja me spasila :mrgreen:
NBA2k14 MyCarrer I Boston Celtics vs Brooklyn Nets

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #127 : 26. Siječanj, 2014., 22:22 »
Istina Garnett isčupao na kraju tu treću utakmicu.
U četvrtoj utakmici neobjašnjivo igram loše u prvom poluvremenu i Pisonsi to koriste, na kraju gubim tu utakmicu sa 5 razlike.
U petoj utakmici krećem od starta oštro i gradim prednost od 15 poena već u 1Q. Na kraju zaslužena pobjeda od 15 razlike.

Detroit Pistons - Miami Heat | Round 2 - Game 6 - NBA Playoffs
Finale konferencija

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #128 : 27. Siječanj, 2014., 07:29 »
Minnesota i Denver lol
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #129 : 04. Veljača, 2014., 15:46 »
Evo odlične stvari za nas koji igramo na PC-u a nemamo xbox gamepad,PlayStation Controller Icons 1.0
btw:trenutno radim jedan manji modding pack prije svega tu će biti enb,kvalitetnije teksture,hd objekti uskoro budem postavio sličice..

*

Armox

  • *
  • 77
  • "I need scissors 61!!"
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #130 : 04. Veljača, 2014., 22:18 »
Evo da se i ja priključim :mrgreen:
 Za Association mode sam izabrao Milwaukee Buckse pošto sam imao više prostora za transfere sa relativno dobrim financijskim stanjem. Nakon desetak utakmica odlučio sam se na dva transfera :

Prvo je Mayo letio van i zamjenio ga je Victor Oladipo kojeg su draftali Pelicani. Pošto sam bio u još većem plusu, sljedeći na redu je bio Knight kojeg je zamijenio, po meni najbolji PG trenutno u NBAu - Kyrie Irving. Lik kao u stvarnosti, tako i u igri jednostavno rastura. (podsjeća me na Iversona u mlađim danima).

Nakon relativno uspješne regularne sezone, uspio sam se probiti do playoffa i tko je prvi mogao naletit nego Bullsi :fpalm:

Ovdje vidite kako sam se natezao i mučio tijekom tih 6 utakmica. Nakon dvije uvjerljive pobjede Bullsa, vratio sam se u trećoj utakmici sa relativno niskim rezultatom (igrao sam do treće četvrtine pa simulirao ostatak :mrgreen: ). Peta i šesta utakmica su bile najuzbudljivije pošto su obe završile tricama u zadnjih 5 sekundi.

Utakmica je počela dosta tvrdo sa minimalnim vodstvom Bullsa,te konstantnim preokretima sve do druge četvrtine gdje sam se uspio malo udaljit.


U trećoj četvrtini sam se počeo sve više odmicati, a u četvrtoj je počeo show.

Deng u nevjerici :mrgreen:

Na kraju ogromna razlika (na trenutke sam se zapitao ako je Bullse zamjenila Cedevita :hihi: ) Ovo je definitivno najveća razlika koju sam uspio napravit na All-Star težini.



Igrač utakmice je bio Kyrie Irving sa 25 poena, 12 asistencija i 4 rebounda. Nimalo loš double-double.



Očito je da je igra žešće modificirana. :hihi: Ako koga zanima, koristim sljedeće :

Global: SJ&Lagoa Dedication Global 0.5b
TNT Presentation i TNT scoreboard
ALL 30 TEAMS DORNAS V2.0 + EUROLEAGUE DORNAS by Maystro
Net physics mod
HD Spalding Pack V3 (dark brown verzija)
Cyberface pack sa preko 120 cyberfaceova
Koristim i ENB zajedno sa SWEETFX injectorom, ali neznam čija je točno konfiguracija :solidus:

Sljedeća runda je protiv Indiana Pacersa, očekujte update :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2014., 22:47 Armox »

Odg: NBA 2K14
« Odgovori #131 : 04. Veljača, 2014., 22:26 »
Jako su ti nerealni tradeovi. Oladipa je draftao Magic. Ono nije Butler već Deng.  I Irving te podsjeća na Iversona? :fpalm:

*

Armox

  • *
  • 77
  • "I need scissors 61!!"
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #132 : 04. Veljača, 2014., 22:33 »
Jako su ti nerealni tradeovi. Oladipa je draftao Magic. Ono nije Butler već Deng.  I Irving te podsjeća na Iversona? :fpalm:

Nerealni tradeovi? Zato postoji trade override opcija :hihi: To sa Pelikanima je zbog krivog rostera kojeg sam loadao (malo sam se previše igrao sa fileovima :mrgreen: ) i Irving me podsjeća na Iversona zbog jebenih crossovera i samih handlea koje ima. Odlična kontrola nad loptom. Ispravak ipak je Deng, od svih cyberface koje sam stavio, jednostavno se izgubio :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2014., 22:47 Armox »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #133 : 12. Veljača, 2014., 21:33 »
Jedan alley opp za natjecanje..
Donatas Motiejunas AO - NLSC Top 10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K14
« Odgovori #134 : 13. Veljača, 2014., 13:14 »

Conference Finals

Game 1

Od početka tekme gradio razliku i tako priveo mirno utakmicu kraju.
Najbolji po običaju LBJ sa 28 poena, dok su u obrani rasturali KG i Pekins sa ukupno 30 skokova, te je svaki dodao 11, odnosno 12 poena.
Sve manji i manji mi je postotak šuta, ukupno 44% što i nije toliko loše kao Bullsovih 38% (30-79).

Game 2

Vodio cijelu utakmicu, mislio da je kontroliram, ali sam jednostavno neke igrače predugo držao na parketu.
LBJ-a npr. 40 min, isto tako KG 36, izgubio utakmicu u zadnjoj minuti. Lebron zadnjih pet minuta šutirao 1-7 što mi se nikad dosada nije dogodilo.
Na kraju završilo 112:111 i ostaje žal što sam taktički promašeno vodio zadnji napada.
Igrao na Wadea koji je dotada imao učinak od 9 poena.

Game 3

Gubio utakmicu čak 22 koša razlike, umor je ostavio traga očito na svima.
U jednom trenutku utakmice u 4Q dolazim do vodstva, ali se sjajni Bullsi othrvali mojim pritiskom i pogađaju nemoguće.
U zadnjem napadu u šutu za izjednačenje dobivam blokadu, kao i u prošloj utakmici gdje ju je popušio Wade.

Game 4

Dosada u cijeloj regularnoj sezoni i u playoffu, kada god bi se zainatio, razbio bi protivnika.
No u četvrtoj utakmici mi se nakupila nervoza i ništa nisam mogao napravit kako treba. Chicago Bullsi su strašni.
Pomalo su me iznenadili da su se našli u završnici, no nakon šta sam vidio šta pogađaju sve mi je bilo jasno.
Čak nisam mogao ni smanjit prednost.



Imam jako nezgodnu situaciju sada.
Nesmijem izgubit u iduće tri utakmice ili se opraštam od finala ovogdišnje NBA lige.
Pokušat ću više računat na klupu i benč pointse.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9