HCL.HR

NBA 2K15

  • 85 Odgovora
  • 28273 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #30 : 14. Listopad, 2014., 22:29 »
Bojan: Hoćeš počet više igrat tu zonu?


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #31 : 15. Listopad, 2014., 20:47 »
Nakon dvije pobjede koje su za nevjerovat, vodio gotovo cijelu utakmicu protiv Bullsa, no izgorio u zadnjim minutama; 94:88 za CB.
Inače Chicago Bullsi su trenutno vodeća momčad lige sa skorom 15-2.
Deron Williams igrač tjedna u istočnoj konferenciji.
Peti domaći poraz...




Prije same utakmice sa NYK-ima radim trade Kirilienko - Acy.
Deron objašnjava Acy-u da sada igra za Netse...

Pobjeđujem NY, no ono što je zanimljivo, to je statistika i šut iz igre Bojana Bogdanovića.
Što se tiče gostovanja, tu sam najbolji u ligi, ovo mi je osma pobjeda uz samo jedan poraz.
112:101 u utakmci koju sam u cijelosti kontrolirao...

Sljedeća tekma, protiv branitelja Spursa, koji su spremni za revanš...



Spremni za plakanje... =)


Odg: NBA 2K15
« Odgovori #32 : 18. Listopad, 2014., 18:23 »
Spremni na plakanje ? Kaj to znači da buš gubio hehe ?
Odličan updejt, neću ni razmišljat o novoj NBA prije novog kompa, želim iskusiti taj engine u punoj snazi, skrinsi ono...oduševljavaju.
Ajme opet si zagrizo i opet češ bacit soma utakmica :D
Pa....sretno.
Harden <3
Daj nabaci koji video
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #33 : 20. Listopad, 2014., 16:32 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #34 : 27. Listopad, 2014., 21:59 »
http://youtu.be/RFJlmmNQhek
Meni osobno, dosta loša recenzija.
Fizika, audiovizualna strana igre, prezentacija su čisto savršenstvo.
A "milijardu" taktičkih zamisli nije ni spomenuto. Niti u jednoj 2K igri dosada ni izbliza nije bilo moguće tako dobro planiranje napada kao ovdje.
Općenito utjecati na kvalitetu igre pomoću tzv. "slajdera" je puno kompleksnije i izvedeno maksimalno dobro. Daleko bolje nego prije...

No dobro, ovdje je vrlo vjerovatno riječ o casual igraču 2K košarke, pa zamjerka nije u toliko veća.
Ono što mogu shvatit je kritika na online segment igre, oko kojeg sam čuo da ima pozitivnih i negativnih komentara, ali da radi puno bolje nego prošlogodišnja verzija.
O nestabilnosti PC verzije nema nikakvih govora, jer igra radi perfektno u najvećim mogućim detaljima pri 60FPS-a, moguća je jedino kritika na optimiziranost igre za slabije konfiguracije.

Jedinu manu koju ja trenutno vidim je u UI-u, odnosno konceptu menija kojim se služimo. Htjeli su pojednostaviti već rutinirani meni, no ovaj UI je puno ružniji nego svi dosada.
Plus, dosta stvari su razbacali pa mi je trebalo dobrih 2-3 sata da nađem sve poznate funkcije koje ovaj serijal/igra nudi za utjecaj na kvalitetu/gameplay/težinu...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #35 : 29. Listopad, 2014., 10:30 »
Nakon fenomenalnih pobjeda protiv OKC-a i Thundera, napokon pobjeđujem drugu utakmicu za redom pred domaćom publikom.
Ovog puta stradali su Hawksi sa 113:106. Igram sve bolje i bolje te su dečki sve uigraniji. Sljedeću utakmicu igram protiv Cavsa s kojima igram egal do zadnjeg Q.
Na kraju izgubio 120:107, izgubio snagu u završnici. LBJ nezaustavljiv. Novi domaći poraz.

No tuga je brzo zaboravljena, jer na gostovanju u Chicagu dolazim do pobjede i do revanša za prošli poraz protiv Bullsa.
95:92, utakmicu sam snimao, no jednostavno kada snimam duže, kao npr. cijelu utakmicu počinje jako trokirati video, pa sam odustao od uploada.
76ERS-e razvalio 134:98, kao i Hornetse 124:104, a četvrtu pobjedu zaredom ostvario doma protiv Miamia 115:108.
Po prvi put pobjeđujem pet zaredom, Raptorsi 108:100, opet na gostovanju.

Ono što mi je bilo čudno prilikom pobjede, je šut Hardena u 4Q, do zadnje minute imao je 0-19 za šut, hladan kao led.
Kasnije gledam poslije utakmice report i imam šta vidjet.
 


Dva mjeseca bez Hardena, u trenutku kada ima 28.8 PPG te drži treće mjesto na ljestvici NBA lige.
Velika prilika za Bogdanovića (koji je puno napredovao od starta sezone) i Teletovića da povećaju minutažu i pokažu da li mogu balkanskim štihom nositi momčad do pobjede.
Bojan skočio sa overalla 74, na 79. Trenutno najbolji rookie, a priznanje tome je Rookie mjeseca za mjesec studeni.
Zbog ozljeđene trojke malo trejdam i dovodim J.J. Redicka iz LAC-a.

Brooklyn Nets (18-8) - Cleveland Cavaliers (17-8) | NBA 2K15 - Game 26 - YouTube
Slijedi prvi poraz nakon njih 9 na gostovanjima, nevjerovatan skor od 11-2 on the road.
Cavsi su bili puno bolja ekipa. Utjehu u porazu nalazim u pobjedi protiv Pistonsa 122:109.







Prvi u diviziji, treći u konferenciji.
18-8 skor sa ukupnim overallom od 80 (85*) bez Hardena*
Vrlo zadovoljan ekipom. Imam puno rotacije i alternative da pokrpam sadašnje i buduće ozljede.
Očekujem miran ulazak u playoff. Bojan i Tele oduševljavaju.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #36 : 06. Studeni, 2014., 13:54 »
Cole ide li to ?
Nakon 19 sati downloada napokon sam zaigrao igru i da očekujem da ću i ove godine odigrati barem 500 sati,ipak je to tradicija stara 5 godina.
MyCarrer mode fantastičan kao što sam i očekivao,sve ukupno prezadovoljan.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #37 : 09. Studeni, 2014., 16:20 »
NBA SEASON 14/15 - REPORT (4/5 DIFFICULTY, 11 MIN QUARTER)




Sedam utakmica odigrao od zadnjeg riporta i moram priznati da su što se tiče rezultata tiče uopće ne osjeti neigranje Jamesa Hardena zbog velike ozlijede.
Tri utakmice nakon ozlijede Hardena, ozlijedio se i KG. Kevin Garnett je bitan čimbenik u ekipi, ali njegovo mjesto dobro mogu popuniti Mirza i Acy. Tako da startna petorka u idućih tri tjedna izgleda ovako.



Odlična prilika da ostatak društva popravi minutažu i nametne se glavnom treneru Lionelu Hollinsu.
"Balkanski duo" mora pokazat dal može voditi momčad kroz težak i trnovit put do doigravanja.
Dok Harden i KG liječe svoje ozlijede, "BD" uz iskusnog Williamsa i Pierca uspijevaju u zadatku koji je ispred njih.



Zanimljivost jedna da u utakmica protiv Bullsa i Heata ranije dok je Harden bio zdrav i raspoložen, bilo puno teže tada sam upisao poraze.
No od tih utakmica dosta sam promjenio igrače na klupi. Nisam pisao u zadnjim raportu, no promjenio sam 4-5 igrača na SF.
kako bi našao odgovarajućeg koji se nebi žalio na malu minutažu, a pritom bio solidan.



Izbor je pao na Luigia Datomea iz Detroita.
Vrlo zadovoljan kompletnim rosterom te mislim da će tako i ostati uoči playoffa iako je još dalek put do njega.
Ukoliko nebude dodatnih ozlijeda u kojem bi u nekim trenucima imao više igrača važnijh ozljeđenih to je entry lista u playoff.
Sa dodatno visokom minutažom Mirza Teletović ima poveći broj skokova, te već sada djeluje opako, tako da bi idućih sezona mogao biti pravi showoff Netsa.

Najveće napredovanje definitivno se dogodilo Bojanu Bogdanoviću koji uživa kao trenutno najbolji rookie u NBA ligi.
Bojan je osvajač rookie nagrade mjeseca za listopad te jedan od vodećih rookiea u nekoliko kategorija.





U očima navijača postao miljenik, a Joe Johnson je pao u zaborav. BB is new boom splasher in the house.
Uz Bojana u posebnom formi je i Deron Williams, koji izgleda također u odsudstvu Hardena pronašao motivaciju te vraća formu i karijeru tamo gdje je i prije bila in sky high.





Ako nastavim ovakvim tempom i sa ovakvom igrom, mogu daleko dogurati.
No vrlo je bitno da me ozlijede ne zakoče na tom putu. Vrlo sam zadovoljan svim igračim i trenutnim rosterom koji nakon 33 utakmice izgleda ovako:

PG | D. Williams, P. Beverley
SG | J. Harden, J.J. Redick
SF | B. Bogdanović, P. Pearce, L. Datome
PF | K. Garnett, M. Teletović, Q. Acy
CF | D. Jordan, C. Andersen, K. Brown

A u nastavku pogledajte top plays u zadnja dva-tri mjeseca.

Brooklyn Nets | Cool moves and baskets - YouTube
24-9 (HOME 9-7, ROAD 15-2) 1ST IN DIVISION, 4TH IN CONFERECE, to be continued...

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #38 : 10. Studeni, 2014., 14:43 »
gg Cole,do sada dosta dobro.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #39 : 12. Studeni, 2014., 07:39 »
Zadnjih pet minuta utakmice.
Nezz zašto mi YT uništi toliko video. Jel bi bilo bolje da je bolji upload?
Uopće nema brejkanja u videu prije nego li ga stavim gore na YT.

http://youtu.be/6SN1Xhia4d0?list=UUFIHHF-MgcbU6lRPOgDNMlA

Odg: NBA 2K15
« Odgovori #40 : 12. Studeni, 2014., 14:44 »
Gledam i čitam te tvoje riportove već 2-3 godine i jhoš uvijek ne mogu vjerovat s kojom kamerom igraš :D
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #41 : 12. Studeni, 2014., 15:03 »
Cole stvarno :chair:
btw:kako uživam igrajući MyPlayer mode,trenutno guram Raptorse do 2.pozicije konferencije i vjerujem da možemo do finala.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #42 : 12. Studeni, 2014., 15:49 »
To je jedina ispravna kamera, sozz pozz. Zato se i zove 2K  :approve

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #43 : 23. Studeni, 2014., 00:07 »
Nebojte se, evo novog izvještaja.
U zadnje vrijeme slabo snimam utakmice, pa nemam previše toga za pokazat, osim da mi ide sjajno.
Uopće ne osjećam odsudstvo James Hardena i dečki igraju zbilja sjajno, najbolji pokazatelj je ovih pet utakmica.



Nakon pet pobjeda zaredom, po prvi put susrećem se sa Washington Wizardsima.
Napravio sam promjenu u Rosteru. Te dao J.J. Redicka za Jaretta Jacka koji je na počeku sezone bio u klubu bez da je dobio minute. Eto mu sad.





Prva utakmica u Verzon Centru (Was), uzvrat drugi dan kasnije u Barlcays Centru (Brooklyn). Prva ekipa koja me pobjeđuje dvije utakmice zaredom.
Jebeni John Wall mi je napravio dar mar u obrani i cijelu tekmu sam lovio rezultat, da na kraju bi jedva uspio ublažiti poraz i po prvi put osjećam totalnu nemoć u momčadi, što rezultira umorom.
Obje tekme i ova što slijedi poslije Wyzardsa glavni igrači kao da nemogu uletit pod koš od pada forme. A i šuterska forma rapidno pada; neophodna mi je rotacija momčadi.
Osim Walla drugi koji mi je radio pizdarije je bio bivši igrač Alan Anderson, ko će kome nego svoj svome.

Nakon dva poraza, krećem put Sacramenta na noge Kingsima.
Gay i Cousins su zreli da me nokautiraju, pogotovo kada su glavni igrači na izmaku snaga.
I tako je i bilo, Kingsi su me razmontirali i u jednom trenutku došli na 20 razlike, a taj trenutak je bio bosanski trenutak.
Na kraju 3Q gubio sam 15, a osam minuta prije kraja čak 20 koševa razlike, a onda bosanac moj stupa na scenu. <3













Mirza je pogodio 13 trica od 23 pokušaja i time ušao u povijest. Uz ovaj nevjerovatan rekord, Teletović je oborio dosadašnji Career High od 34 koša.
Ne samo da je čovjek okrenuo utakmicu, ne samo da je zabio zadnji šut u zadnjoj sekundi za pobjedu nagazivši crtu za tricu, nego je čovjek srušio rekord NBA lige i postao čovjek sa najviše trica na utakmici.
Raspoložena večer primjera radi kaže da druga najbolja tricaška večer Mirze imala je 7 uspiješnih ubačaja s linije tri poena.









Harden mi se vraća kroz dva-tri tjedna te će onda biti osjetno lakše se zabadat pod protivnički koš.
No sve dok imam ovakvu širinu rotacije ne bojim se za daleke dosege ove momčadi. Sve ispod finala konferencije smatrat ću neuspijehom.
Obožavam ovu momčad i mogu priznat da niti u ijednoj igri nikad nisam uživao kao u ovoj. Put do kraja je dugačak.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #44 : 23. Studeni, 2014., 14:40 »
Mirza babo,dosta interesantna sezona za sada i dosta dobar omjer imaš.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9