HCL.HR

NBA 2K15

  • 85 Odgovora
  • 28267 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #75 : 20. Ožujak, 2015., 13:45 »
Utah Jazz SEASON 2 | 11-3



Nakon vrhunskog mjeseca rujna i deset pobjeda zaredom, doživljavam prvi poraz - Miami Heat.
I to u prvom produžetku sezone. Momčad osvježena braćom Dragić dobrano me namučila i na kraju porazila sa košem prednosti. Bilo je dosta tenzija, pa i velika svađa sa Erikom Spoelstrom.
Zanimljivost je da i uz OT, obje momčadi nisu zabile više od sto koševa.



Usred utakmice sa Bucksima ostajem bez Hardena, ali na samo pet utakmica.
U sljedećih 12 utakmica valja spomenuti 40 koševa David Leea protiv Nuggetsa, sedam tiple doublova Andre Drummonda u periodu ozljede James Hardena.
Imam širinu, imam igru, vjerujem da ove godine osvajam NBA prsten.

Nevjerovatna završnica protiv Pistonsa.
Buzzer Beater Andrea Drummonda. Neviđena spretnost i brzina.

NBA 2K15 | Utah Jazz - Toronto Raptors Awsome Buzzer Beater




Utakmica sezone igrala se u EnergySolutions Areni između Houston Rocketsa i Utah Jazza.
Četri igrača u drugačijim ulogama od prošle sezone. Na jednoj strani Dante Exum i Alec Burks u strani Rocketsa, a na drugoj Jazzeri Beverly i James Harden.
Pogledajte fantastičnih zadnjih pet minuta...

Houston Rockets (11-14) - Utah Jazz ( 18-8) | Amazing Finish of the game | Harden 50 pts, 12 ast
Isto tako fenomenalna utakmica protiv Chicago Bullsa, koji su do tada imali skor od 20 pobjeda i samo 2 poraza.
Jedan od ta dva poraza je također mojih ruku dijelo. A pogledajte u nastavku još jedan produžetak i sjajnu predstavu mojih momaka.
Utah Jazz je bez premca najbolja clutch momčad lige, sjajna koncentracija i snaga u završnicama, uz nevjerovatnu preciznost sa distance.

Utah Jazz - Chicago Bulls | Amazing game with OT
Uz Hardena poslije utakmice s Bucksima ostao sam i bez Patricka Beverlya koji ima probleme sa virusom.
Krenuo u potragu za dobrim mladim PG-om i našao ga u Gal Mekelu iz New Orleansa. Isto tako vraćam jednog bivšeg mladog Jazzera natrag u SL City.
Riječ je o Rudyu Gobertu, mladom centru, koji će odmoriti Drummonda u društvu Andre Blatchea.

#20 Gal Mekel



Od ostalih važnih trejdova i promjena u rosterima NBA momčadi vrijedi izdvojiti:

Kevin Love iz Clevelanda u 76erse; Gibson iz Bullsa u Cleveland; Exum iz Netsa u Houston.
Jako zanimljiva NBA sezona u kojoj prednjače trenutno Chicago Bullsi koji su na prvom mjestu konferencije sa 20-4, sljede Warriorsi sa 18-7 i Utah Jazz sa 18-8.
Zasada jako zadovoljan sa učinkom unatoč brojnim ozljedama. Na Derona Williamsa moram čekati još nešto više od mjesec dana.
Jazzeri prednjače u nagradama.





Bruno Rađa, overall 80, iz Hrvatske, novi rookie u 76ersima igra sjajnu rookie sezonu.
Trpa mali 14 poena, uz 4 skokova i 4 asistencije po utakmici. Mislim da će mi on biti nova akvizicija u redovima za sljedeću sezonu.
Sljede još malo screenshota lijepih iz aktualne sezone...

















Utah Jazz SEASON 2 | 18-8

Odg: NBA 2K15
« Odgovori #76 : 11. Svibanj, 2015., 10:25 »
Pozdrav,

kao prvo da se zahvalim što sam ovo otkrio i što još  ima tako kvalitetnih fanatika za NBA:thumbs:

Ja osobno sam zadnje vrijema malo igrao ACBF, malo GTA V, i onda je došla NBA 2K15...
Igram je na PS3 tako da mi je menu malo drugačiji koliko vidim nego tvoj, i igram već par mjeseci samo MY CAREER mode, kad imam vremena bacim utakmicu-dvije, pet...

Igra se full sezona po 12min četvrtina tako da dosta traje, trenutno u drugoj sezoni i kako stvari stoje ako se ovako nastavi moglo bi se i u Hall of Fame kad se umirovi...

"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

Odg: NBA 2K15
« Odgovori #77 : 15. Lipanj, 2015., 15:09 »
Nezz, ja sam krenuo malo da igram NBA 2k15 i moram priznat da mi je teško da sam izašao. Zadnja NBA igra je bila 2007 koliko se ne varam i to sam igrao na tastaturi. Sad sam pokušao sa joystickom i ne kužim apsolutno ništa. Pokušavam gledat neke tutoriale ali sve su to "napredni" . Ne kužim nikakve osnove, npr nemam pojma u obrani mjenjat igraca sve sam postiskao jedino što mi se upali su ona slova od joysticka Y A X B ...onda sam primjerice pokušao naučit neke finte koje sam vidio večinom rade sa desnim trigerom, ja zavrtim npr jednom desni triger i on mi se fino okrene ali već sljedeći put šutne. Ugl, jebe lud zbunjenog, nemojte mi se smijat jer nisam NBA do sada igrao....:wildboy::bonk::hihi:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #78 : 15. Lipanj, 2015., 18:34 »
Moraš se malo pozabaviti kod postavki kontrolera u igri,to je valjda najlošiji dio igre jer je dosta komplicirano sve postaviti kako spada,inače mijenjaš igrače u odbrani pritiskom na dugme X ako imaš ps3/4 kontroler a na xbox-u dugme A ali moguće da ti nije tako postavljeno,također ako držiš desni triger  namješteno je u postavkama da igrač šuta što možeš isto promijeniti u postavkama tj onemogućiti
Mogu ti ja poslikati svoje postavke ako će ti pomoći.

Odg: NBA 2K15
« Odgovori #79 : 16. Lipanj, 2015., 11:31 »
Moraš se malo pozabaviti kod postavki kontrolera u igri,to je valjda najlošiji dio igre jer je dosta komplicirano sve postaviti kako spada,inače mijenjaš igrače u odbrani pritiskom na dugme X ako imaš ps3/4 kontroler a na xbox-u dugme A ali moguće da ti nije tako postavljeno,također ako držiš desni triger  namješteno je u postavkama da igrač šuta što možeš isto promijeniti u postavkama tj onemogućiti
Mogu ti ja poslikati svoje postavke ako će ti pomoći.

ajde pa mi pošalji u box bio bi ti zahvalan :)

Odg: NBA 2K15
« Odgovori #80 : 04. Srpanj, 2015., 18:12 »
Jel se moze igrati euroliga u mycareer modu?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #81 : 04. Srpanj, 2015., 22:33 »
Ne.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #82 : 18. Srpanj, 2015., 10:00 »


Revive!
Htio sam izbrisati igru nakon 300+ provedenih sati u istoj, jer imam previše toga za igrat i neda mi se više trošit vremena na ovu veličanstvenu igru.
ALI, ipak sam dobio last minute viziju novih Memphis Grizzliesa, na hrvatski pogon. :)

PG | Lillard, Udrih, Harrison
SG | Bogdanović, J.R. Smith, Allen
SF | V. Carter, Webster, Stokes
PF | Z. Randolph, D. Lee
CF | A. Tomić, Haywood

Bogdanović i J.R. Smith dovoljno su dobri da učine razliku na terenu, kao i Beno Udrih...
Morao sam imat jednu MVP klasu od igrača, pa sam mjenjao Conleya za Lillarda. Iz europe, točnije Barcelone doveo najboljeg centra europe - Tomića.
A uz ostale igrače ovo će bit sezona po mojem guštu. Randolph i Lee bi trebali bit prevaga u utakmicama.

The New Taste of Memphis Grizzlies | NBA 2K15 - YouTube

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #83 : 28. Kolovoz, 2015., 22:56 »
Uninstalirao igru nakon točno 420 sati provedenih u njoj. NBA 2K16 upravo prednaručena. :hug

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #84 : 29. Kolovoz, 2015., 09:38 »
Uninstalirao igru nakon točno 420 sati provedenih u njoj. NBA 2K16 upravo prednaručena. :hug
A ja mislio da sam no lifer jer sam igrao 200 sati.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

NBA 2K15 assosiation mode
« Odgovori #85 : 09. Veljača, 2016., 16:30 »
Kažu da je najbolji mod na last genu, pa eto da vidim od braće Balkanaca kakav je :D. S kojim timom igrati? Kako prodavati igrače? I eto još neki savjet ako nije teško
ease my mind

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9