HCL.HR

NBA 2K19

  • 19 Odgovora
  • 6239 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K19
« Odgovori #15 : 30. Lipanj, 2019., 12:19 »
Kažu osveta je slatka! Warriorsi su ispunili obećano, sljedeći sraz ide na njihovu stranu! Ubio me očajan šut, dok su s druge strane Warriorsi bili šuterski puno uspješnija momčad. Iako Steph nije ni izbliza imao onako šutersku večer, svejedno su to bile dobre brojke i za njega. A Draymond se prisjetio koliko za dobar rezultat znači dobra obrana. Zanimljivost je da sam u jednom trenutku u utakmici imao +18, dok sam najviše zaostajao -14. Bilo kako bilo, novi poraz; idemo dalje - sljedi OKC.







Katastrofalno otvaranje u prva dva kvotera protiv OKC-a me skoro koštalo novog poraza, no konsolidirali su se redovi i izvukao sam tanji kraj!









Na prvom mjestu se nalazim u rubrikama PPG i po ukradenim loptama...





Kao i po slobodnim bacanjima te postoku šuta iz igre...





Nakon pobjede protiv Jokića i Denvera u goste mi dolaze Pacersi i Bojan Bogdanović. S Pacersima ulazim zamalo u treći produžetak. Bojan Bogdanović je bio zaslužan za prvi OT, dok sam ja fulao koš za pobjedu na kraju 1OT-a. Luka Dončić suvereno ide po nagradu za igrača mjeseca. U odsudstvu Kawhia, prva je violina Raptorsa. Theodore Saxton sve veću i zapaženu ulogu ima u Raptorsima, pa s toga još više mislim da Ibaka i kad ozdravi da neće imat mjesta pored ove mlađe generacije "stijena".











BTW užasno me živcira u igri već nekoliko sezona, tj. nekoliko igara što proglašavaju igrača utakmica praktički pet minuta prije kraja utakmice, kada upravo taj igrač može ispast choker, pa je tako i sad bilo. Bogdanovića sam u OT-ima udvojio i mislim da nije više zabio više od 3-4 koša, dok su Pascal Siakam i Dončić kombinirano od te dionice kada je ovaj proglašen igračem utakmice valjda zabili 30 koševa.


Odg: NBA 2K19
« Odgovori #17 : 01. Srpanj, 2019., 20:27 »
Sezona je zavšila i nakon ove sezone se dvijelimo u dvije lige.

1.liga sa 18 klubova (igra se 17 utakmica)

2.liga sa 22 kluba (21 utakmica)

Najboljih 8 prvoligaša igraju playoff, iz lige ispadaju zadnje 4 ekipe, a prve 4 iz 2.lige ulaze u viši rang.

Tjedan dana prije pravog NBA Drafta održan je naš draft (i te igrače dobijamo tek u 2k20 onda)

Birali smo ih ne znajući uopće ni tko će biti izabran na draftu, ni kakav overall će imati, ni koliko je uistinu netko dobar itd itd...ali smo ih osobno malo skautirali...

 Trenutno se odvija Off Season i odrađujemo Free Agency i onda starta zadnja sezona na 2k19, pa selimo na 2k20 u 9.mjesecu






Odg: NBA 2K19
« Odgovori #18 : 05. Rujan, 2019., 14:51 »
nba2k20 downloadana sa ps storea :)

Odg: NBA 2K19
« Odgovori #19 : 12. Rujan, 2019., 14:40 »
imamo 2k online ligu vec godinama (liga broji oko 40ak clanova) igra se na nacin da svako ima svoju nba ekipu sa 14 igraca (igrace kupujemo,trejdamo,draftiramo iz sezone u sezonu kao stvarni nba...pokusavamo biti sto blize tomu, tako nam i igraci imaju ugovore, imamo salary cap itd itd...samo sto smo podjeljeni u 2 jakosne lige jer nas ima previše za 1 ligu, a i neki su dosta jači igrači od nekih drugih pa je ovako zanimljivije.....

e sad ako ste dugo trazili da bi igrali ovako nesto s ljudima s nasih prostora slobodno mi se javite i dobrodosli ste...par clanova nas je napustilo jer nisu vise u mogucnosti igrati (pokidan ps4, neki nemogu kupiti 2k20, neki su na duzim poslovnim putovanjima itd itd...)

igra se naravno na PS4....ako bilo kakvih pitanja imate slobodno...tu sam :) i kao sto rekoh...jedina smo liga na ovim prostorima i vjerojatno najbolje organizirana sto ce te igdje naci :)....eto vam sada prilike da upadnete

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9