HCL.HR

Necrovision PC demo je vani

  • 15 Odgovora
  • 4079 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Necrovision PC demo je vani
« : 10. Veljača, 2009., 22:40 »
Kad malo razmislim, otvarajući ovaj topic, ispada kao da radim neki hype oko igre za koju mislim da će biti najvjerojatnije prosječna ...Zapravo me samo zanima kakav je demo jer mi se ne da skidati ga :)

Kao što vas je kolega Seengeer upravo obavijestio preko vijesti na portalu ( http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2894&select=17 ) demo Necrovisiona je vani i težak je nešto manje od 1 GB.

U vijesti se nalazi i download link pa svi zainteresirani s flatom skinite demo i bacite koji komentar kad ga završite...

Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #1 : 11. Veljača, 2009., 07:09 »
Upravo mi se skida i nadam se da će raditi i izgledati dobro  :ementaler:
Obožavam ovakav tip igara  :ementaler:
Javim na što to liči, jel  :ementaler:
Ubiše nas bre vručina.

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #2 : 11. Veljača, 2009., 07:39 »
I ja jedva čekam da vidim, prema traileru se čini super  :hug
Di si, di si :ementaler:

Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #3 : 11. Veljača, 2009., 10:22 »
Skinuo DEMO, odigrao, pa evo nekoliko riječi i screenova.
Prva i osnovna stvar, igra je užasno zahtjevna. Vlasnicima prosječnih i slabijih računala nikako nepreporučujem ovu igru.
Meni se na recimo, prosječnoj konfiguraciji, igra na 1280x1024, sve medium, AA isključen vukla ko mrtva krava na procjenjujem 15ak sličica po sekundi. Nije mi se dalo paliti fraps  :ementaler:
Igra će ići normalnom brzinom jedino ako se baš sve namjesti na low, ali tada će biti neigrivo zbog preodvratne, razmuljane grafike.
Ja sam ostavio rezoluciju 1280x1024 i stavio sve na low, i dobio takvu bljuzgu, kao da igram na 640x480.
Mislio ja da će rezolucija tekstura ostati ista a da će se samo detalji smanjivati. Moš si mislit. Ugl..

Prvo što se vas pošteno iziritirati je odvratno dugo učitavanje mape. Imam dvojezgreni atholon 2.44 GHz i jednostavno sam izbezumljeno gledao nevjerujući zašto mu toliko treba. Vlasnici jačih procesora valjda će učitavanja mapa lakše prebroditi. Mi obični smrtnici ćemo se pošteno načekati da se sve louda...

I recimo da smo uspjeli izvuči neki maximum da bar na nešto liči i normalno se kreče pa nešto o samoj igri.
Grafika nije ali baš ništa specialno oko čega bi se trebala dizati prašina i što bi zahtjevalo strojčinu od kompjutera.
Sve izgleda nekako klaustrofobično, hrapavo, plastično. Ne baš najbolje...
Grafika najviše sliči onoj iz MOHa... Tako bi nekako to opisao.

Početak igre neodoljivo podsječa na RTCW.
U demou se borite protiv nemrtvih ali i protiv običnih smrtnika. Ovi nemrtvi će vam zadavati glavobolje.
Dakle, imamo glavnog bossa koji leti uokolo, gađa nas nekim energetskim pizdarijama i stvara horde zombija.
Naš je cilj u isto vrijeme ubijat zombije i glavnog bossa (neki duh) i to zna biti frustrirajuće jer broj nemrtvih koji boss stvara je ogroman.

Tu bi vam trebala pomoći mogučnost korištenja dva oružja u isto vrijeme ali to je, vjerujte mi, slaba pomoć.
Zombije najlakše ubijamo head shotom, ali to će dosta često biti problem jer morate pogoditi točno određena mjesta na njegovoj glavi kako bi se ona raznesla... Hmmmm, kako bih to objasnio  :solidus: Ugl, nekada ćete pogoditi u glavu, a ona će svejedno još uvijek biti tamo.
Pogodak u glavu će dosta često biti i problem zbog velikog broja protivnika kji dolaze sa svih strana i skaću na vas.

Nešto jako besmisleno po meni u igri su hladna oružja i njihova nerazmjernost.
Npr, s bajonetom morate opaliti po zombiju 6-7 puta, dok je za zatući ga rukom potrebno 3-4 puta. Ugl, besmisleno.

I da, da nezaboravim, popizdit ćete koliko ćete zapinjati za poligone i fascinirat će vas činjenica kako lik s kojim igrate nemože prekoračiti i najobičniji kamenčić nego ga morate preskakati.

I da, zagonetke su glupe i besmislene. Ako se to može nazvati zagonetkama.
Ovo nemislim skidati, a kamoli kupovati. SRANJE.
Screenovi dolaze u sljedećem postu, ili editu ovoga, ovisi kak će mi se dat...

EDIT: energija vam se samoregenerira. Ali ima i medi-packova. Ali nema bulet timea. Što začuđuje.
« Zadnja izmjena: 11. Veljača, 2009., 10:40 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #4 : 11. Veljača, 2009., 10:32 »
Svi screenovi su ulovljeni na 1280x1024, sve na high postavkama. Da nebi bilo zabune, jel.




To je taj boss, jel, i upravo stvara zombija.





S pištoljima ćete se podosta namučiti dok nepokupite sačmu, a onda ćete osjetiti malo gušta koji vam pruža ovaj demo...


RTCW, zar ne???


Ova bajoneta nije od prevelike koristi, vjerujete mi. Rađe ih nalupajte šakom.
Ubiše nas bre vručina.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #5 : 11. Veljača, 2009., 10:42 »
 :piva: za postove.

Sve sam tako nekako i očekivao, ali me čudi da je tako neoptimizirana. Painkillerov engine je bio prilično dobro optimiziran .. barem u slučaju samog Painkillera...


Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #6 : 11. Veljača, 2009., 10:49 »
Neznam, možda je do mog kompa, i sam znaš da imam besmislenih problema sa njim kakvih nitko na svijetu nema.
Ovo o neoptimiziranosti i nemoraš uzimati zdravo za gotovo jer sam zaključak donio po tome kako se igra odvijala na mom kompu.
Ali opet, ako igram CODove, NFS Undercover, Falout, Far Cry 2 i sl na maximumu, onda mislim da je do igre...
Ali tebi će raditi kak spada, jer si se ipak počastio pilom  :ementaler:
Ubiše nas bre vručina.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #7 : 11. Veljača, 2009., 10:50 »
Ne znam koliko je bitna ta optimiziranost kad igra ionako srče kurac.  :wildboy:

Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #8 : 11. Veljača, 2009., 10:55 »
meni izgleda fora. mislim, znam da nije al ono.  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #9 : 11. Veljača, 2009., 13:49 »
Baš srče kurac,baštada RTCW i Jericha a obe ga gaze višestruko

Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #10 : 11. Veljača, 2009., 14:44 »
Baš srče kurac,baštada RTCW i Jericha a obe ga gaze višestruko
Toga sam se i ja sjetio kasnije.
Nekako vuče i an Jercho, po svemu. Ali baš po svemu.
Ubiše nas bre vručina.

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #11 : 11. Veljača, 2009., 20:02 »
A igra izgleda predivno i atmosferično...
Šteta što je sam gameplay tako uništen.

Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #12 : 11. Veljača, 2009., 22:28 »
a nije mi bas nesto. cini mi se ko painkiller, a to mi se bas nije svidalo.

*

Smille

  • n00b
  • 2
Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #13 : 02. Ožujak, 2009., 22:57 »
Igra i nije toliko loša kad se malo ufuraš u nju i naravno kome odgovaraju igre tipa(Painkiller,Juarez i sl).
Igra je na nekim nivoima prilično teška jer neprijatelja ima ko "dreka" i municije nikada dosta.
Ali tu uskače mala pomoč sa "šiframa" koje sam uspjeo nači pa olakšava igranje nadopunom oružja i streljiva :mrgreen: naravno pošto sam pokušao priječi normalnim putem koji je ponekad skoro nemoguče proči ali nemam toliko živaca da se patim pa si kratim muke kako znam.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Necrovision PC demo je vani
« Odgovori #14 : 03. Ožujak, 2009., 17:12 »
Ali tu uskače mala pomoč sa "šiframa" koje sam uspjeo nači pa olakšava igranje nadopunom oružja i streljiva :mrgreen:
ane :ave:

Lako tako noobovski preć igru, al nije to to.. :(  pravi skileri si to nikad nebi dozvolili. :ementaler:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9