HCL.HR

Need For Speed: Carbon

  • 504 Odgovora
  • 96539 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #270 : 28. Listopad, 2006., 09:48 »
jao , ti screenovi preownaju  :ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #271 : 28. Listopad, 2006., 11:46 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

BenXXX

  • Gost
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #272 : 28. Listopad, 2006., 13:55 »
ne valja ta reca :tired: a i ovaj lik meni izgleda drukčije nekak... možda zat jer su mi detalji na skroz high i igra klizi ko na ledu :ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #273 : 28. Listopad, 2006., 14:30 »
ma igra owna čovječe, meni radi brže i glađe nego most wanted  :ave: a tek kad si ubodem 9800pro/6600TD  :ave:

 :ave: :ave: NFS: CARBON  :ave: :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #274 : 28. Listopad, 2006., 16:21 »
Odigrao sam demo i okej, mogu vam reći kakav je novi nfs.

Onak, engine igre je fe-no-me-na-lan. Konačno nisu pumpali staru kramu, nego su sjeli i napravili pošten posao. Dobili smo najbrži, najljepši, najoptimiziraniji grafički engine za arkadnu jurilicu u zadnjih nekoliko godina. Sve izgleda prekrasno, leti i na slabim strojevima, ma sve pet. Posebno mi se sviđaju one emo-hipi linije u glavnom izborniku šta prelijeću auto. Kul
Šta se tiče ostatka igra, EA je dokazao svoju genijalnost. Prodat će nam isto govno po četvrti put. Samo sad još imaju i autosculp, i Dual, najdebilniji automobilistički mod ikada. Tim modom samo dokazuju njihov magični catch-up, koji je jednostavno predebilno rješen. Ali, najveći carevi u gaming industriji su uspjeli. Najbrijat će grafiku i zvuk tako da bi ekipa izdrkavala na sam pogled na taj Carbon, bez obzira šta, ponavljam, igraju ISTU igru četvrti put. U slijedećem nastavku, očekujem vraćanje policije kao nikad-viđen-element. Klanjam ti se EA, uspjeli ste.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #275 : 28. Listopad, 2006., 16:23 »
imam osjecaj da se wekyu svida igra  :dancing:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #276 : 28. Listopad, 2006., 16:30 »
Wekyu se u biti uvijek sviđa neka igra, ali želi ispast kul pred svojim zamišljenim prijateljima.
:winknkiss:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #277 : 28. Listopad, 2006., 16:40 »
Sviđa mi se engine, malo je prejebački. I da, nabavit ću igru, jer dugo nisam ništa vozio na kompu, a i demo ima ograničenje mjenjanja kontrola, šta je bg. Reko, prolazna ocjena, daleko je bolji od MW-a, al mi se čini da brzo dosadi, jer su i bogu i čovjeku više dosadni ti gradovi i mrak.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #278 : 28. Listopad, 2006., 16:50 »
onak, wtf @ http://www.youtube.com/watch?v=vcL70XQt0KA

moj najbolji rezultat je ovo



 :-(

mada ću s ovom cakom na startu dobiti još minimalno 50k


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

BenXXX

  • Gost
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #279 : 28. Listopad, 2006., 18:59 »
I meni je rezultat tu negdje na driftu! BTW, DRIFT OWNA MNOGO :ave: baš ko u filmovima, a i slažem se s Wekyem i mr. sa 2 lijeve nogice (:winknkiss:), strašno kako leti engine. FENOMENALAN JE. Kao što već rekoh, igram na ful detaljima i ne trzne ni malkec :dancing: tak u MW-u nisam mogo :tired: CARBON 4EVER :dancing:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #280 : 28. Listopad, 2006., 19:04 »
Ben koju grafu imaš?

*

BenXXX

  • Gost
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #281 : 28. Listopad, 2006., 19:06 »
9600XT :dancing:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #282 : 28. Listopad, 2006., 19:08 »
teško da igraš na ful detaljima sa 9600XT  :dancing:

ja ću imati 9800pro idući tjedan, ownat ću  :dancing:

I meni je rezultat tu negdje na driftu!

1.4 milijona ili 470k?  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

BenXXX

  • Gost
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #283 : 28. Listopad, 2006., 19:09 »
470k :tired:




 :dancing:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Need For Speed: Carbon
« Odgovori #284 : 28. Listopad, 2006., 19:25 »
9600XT :dancing:

nemoš ti upalit detalje ko ja...

Oooo kako sam kul..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9