HCL.HR

Need for Speed: World

  • 47 Odgovora
  • 10174 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Need for Speed: World
« : 05. Travanj, 2010., 08:42 »
Novi Need for Speed radi Black Box, PC ekskluziva je, a za razliku od svih dosadašnjih, potpuno je orijentrian multiplayeru.
Tako dobivamo svojevrsni MMOR - massive multiplayer online racing
World bi trebao izaći ovog ljeta, a evo i jedan trailer
Startala je i zatvorena beta, o kojoj više od toga ne znam...

Službeni web

Što dakle mislite o novoj "potrebi za brzinom", kupujete?
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #1 : 05. Travanj, 2010., 09:50 »
Očekujem nešto slično kao Project Torque.. samo vjerojatno kvalitetnije. Iako je i PT prilično dobar naslov.

Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #2 : 05. Travanj, 2010., 10:18 »
Čekaj, kako ga sad radi Black Box? Šta nije Black Box ugašen, a razvoj NFS-a preuzeo Criterion?
Ili Criterion radi na nekom drugom NFS-u?  :wildboy:

I zašto je PC ekskluziva? Retardirano je i nema smisla.

Trailer izgleda više manje kao Most Wanted (zapravo, sličnost je sumnjiva), što i nije toliko loše. Od svih ovih urbanih nastavaka (znači, od prvog Undergrounda nadalje), MW mi je bio najzabavniji. Ali što je ovo pred kraj trailera? Kad razbaca policajce oko sebe?  :wildboy:

Očekujem MMOR Most Wanted. Vjerojatno će biti čisti prosjek. Ako i neće, nema šanse da će nadmašiti Test Drive Unlimited.
Tako da ne, ne kupujem.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #3 : 05. Travanj, 2010., 10:42 »
I zašto je PC ekskluziva? Retardirano je i nema smisla.

Vjerojatno zato jer je MMO...
Ne znam dal postoji način da skupa igraju korisnici PC-a i konzoli, tj. različitih konzoli međusobno
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #4 : 05. Travanj, 2010., 10:54 »
Naravno da postoji. Shadowrun

Okej, to nije MMO, to je multiplayer FPS.
Al ak su 2006. mogli napravit TDU koji je savršeno radio kao MMOR, očekujem da četiri godine kasnije naprave to isto, samo multiplatformski.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #5 : 05. Travanj, 2010., 11:20 »
@ixy - ovo nije jedini nfs koji će se pojavit ove godine. world (online) najavljen je još prije, zajedno sa prošlogodišnjim shiftom. criterion radi na sasvim novom sp-orjentiranom nfs-u koji će biti multiplatform. a postoje čak indicije da će nfs nastavit u shift smjeru, onda bi bilo kao u slučaju cod serijala gdje je svaka igra rađena dvije godine, ali na serijalu rade dva tima tako da igre izlaze na godišnjoj bazi.

što se tiče worlda, normalno je da sliči most wantedu jer je grad isti (plus valjda onaj iz carbona). engine je također isti, jerbo je mmo igra i poželjno je da ju starije konfiguracije računala mogu pokrenut.

Što dakle mislite o novoj "potrebi za brzinom", kupujete?

mislim da su ga najavili u sklopu free-to-play programa kao i battlefield heroes. dakle, ako se nisu predomislili, bit će besplatan i neće ga trebat kupovat.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #6 : 05. Travanj, 2010., 12:13 »
Kupit neću, ako bude free igrat ću sigurno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #7 : 05. Travanj, 2010., 12:25 »
+1

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #8 : 05. Travanj, 2010., 19:08 »
Kako bih volio sa bjelovarčaninom zaigrati ovo.  :(

I zaboravih napisat još,

da su jedine igre koje sam ja igrao online bile hot pursuit 2, underground 2, most wanted. I to onako zapravo, frikovski, do 3-4 ujutro, stvarno je bilo zabavno. Probao sam i Undercover, kad sam već dobio original kopiju, ali sakalo je strašno, zbog nemaštovitosti staza.  :(

Uglavnom, po meni najbolji nfs online ikad bi bio hot pursuit 2, zbog glatke izvedbe, preeeekrasnih staza (ko u crash bandicoot svemirima), a sad ovo, opet grad, nelicencirana murja (policijskog diabla sam se uvijek plašio  :( ), kažem moglo bi ownati brzinom, grafikom  (kao i most wanted online) i dosad neviđenim MMORPG elementima u jednom NFS-u

Nažalost taj serijal se totalno razvodnio i više igre ne daju osjećaj kao da imate milijardu dolara u džepu i vozate carreru GT po karibima.

Ako bude besplatan, bit će to jedan ogroman palac gore od mene EA-u. I nadam se da će se igra igrati ko luda po cijelim svjetovima. Rado otvorim i community site, čak. Samo neka rula bar u dva, tri aspekta.  :( :ementaler:

Jedan aspekt će odmah pokriti, ako bude besplatna  :hug
« Zadnja izmjena: 05. Travanj, 2010., 19:10 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #9 : 05. Travanj, 2010., 19:31 »
Izgleda kao Most Wanted,to je sigurno zbog velikog interesa gamera da se napravi jos jedan slican serijal,jer Most Wanted je jedan od najbolji nfs naslova,samo sto grafika ne izgleda nesto posebno, barem meni.. :solidus:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #10 : 05. Travanj, 2010., 19:35 »
Nije sve u grafici, a baš da je tolko loša - nije.
Slažem se da MW svijet rula, što se tiče NFS-a po danu...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #11 : 05. Travanj, 2010., 19:36 »
Eto, prijavio sam se za betu.  :ementaler:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #12 : 05. Travanj, 2010., 20:03 »
Daj točni link na prijave, ja ga ne vidim nigdje...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #13 : 05. Travanj, 2010., 20:06 »

*

hebrej

  • *
  • 134
  • [XBox 360]
    • XBox 360 - Helpdesk
Odg: Need for Speed: World
« Odgovori #14 : 06. Travanj, 2010., 17:21 »
Ja bih to igrao kada bih imao jači komp. Izgleda kao NFS:MW samo bolji su policijski automobili i predobro je igrati online. Kada sam isao igrati Carbon online nema ni žive duše :(. Pošto je ovo samo online onda će ih bogme biti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9