HCL.HR

Battlefield 1

  • 313 Odgovora
  • 120943 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #135 : 01. Rujan, 2016., 11:25 »
Nemojte miješat hakere s tim "ljudima".  :kava:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #136 : 01. Rujan, 2016., 12:50 »
A ono. Igra mi je našminkani Battlefront, a nije mi se battlefront dopao. Probao betu i odustao. Ovo mi izgleda kao da će me zasititi kroz betu i ne vjerujem zasad da ću uzimati igru. Fali igri taj  Battlefield šmek, a previše ima Battlefront šmeka koji treba da umre.

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #137 : 01. Rujan, 2016., 13:19 »
A ono. Igra mi je našminkani Battlefront, a nije mi se battlefront dopao. Probao betu i odustao. Ovo mi izgleda kao da će me zasititi kroz betu i ne vjerujem zasad da ću uzimati igru. Fali igri taj  Battlefield šmek, a previše ima Battlefront šmeka koji treba da umre.

Vuče dosta na battlefront. Ne samo po mehanici i izgledu nego i po neredu u taktici. Svi trče kao muhe bez glave. Nema kao u četvorci da nekako prirodno cijeli squad djeluje kao jedinica. Mozda je do toga što je beta pa ljudi tako igraju.

Ono što mi se sviđa je mehanika pucanja i putanja metka. Zvuk je također odličan.

Za sad ipak četvorka bolja.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #138 : 01. Rujan, 2016., 14:01 »
Hoće se moći igrati sa Austro-Ugarskom?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #139 : 01. Rujan, 2016., 14:01 »
Čitavu noć se nije dalo skidat i sad skida jedva 40kb/sec za poludit  :bonk:

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #140 : 01. Rujan, 2016., 14:44 »
Isprobao betu na PS4. Nisam zadovoljan performansama i ne vjerujem da će se nešto puno poboljšat do izlaska igre. Framerate dosta pada, i to još na ovoj mapi (pustinja) koja bi trebala bit najmanje zahtjevna za CPU,GPU (zato su je i stavili ;) Jedino će se možda igra bolje vrtit na NEO.

Sama igra je super, grafika, efekti, prezentacija fenomalno sve, ali mi je i dalje BF4 bolji, ne sviđa mi se WW1 koncept.
« Zadnja izmjena: 01. Rujan, 2016., 18:57 Alan Wake »

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #141 : 01. Rujan, 2016., 16:12 »
Netko ima problem sa memory leakom na pc-u?Nakon 3 meča igra pojede svih 8gb rama i počne štekat toliko da moraš napustit partiju.Vidim na njihovim forumima da puno ljudi reporta isti takav problem.

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #142 : 01. Rujan, 2016., 22:13 »
Netko ima problem sa memory leakom na pc-u?Nakon 3 meča igra pojede svih 8gb rama i počne štekat toliko da moraš napustit partiju.Vidim na njihovim forumima da puno ljudi reporta isti takav problem.
Ista stvar. Uspijem jednu ipo borbu odigrat a onda počne padat framerate, jedva se krećem, uglavnom šteka i to jako da mi treba nekih desetak minuta da izađem iz igre na desktop, uz dugotrajne valove crnila na ekranu.

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #143 : 01. Rujan, 2016., 22:54 »
Jel svima zeza matchmaking na PS4 ?

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #144 : 01. Rujan, 2016., 23:09 »
Jel svima zeza matchmaking na PS4 ?

Meni da. Jedva Rush pokrenuo.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #145 : 01. Rujan, 2016., 23:26 »
Sad kad imam squad(igram sa istom ekipom sa kojom igram OW) igra je zlo dobra :P  Memory leak problem mi je tu i tamo. Popne se do 6 giga nakon sat i pol do 2 sata, mada imam 8 pa je eto ok.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #146 : 02. Rujan, 2016., 10:06 »
Nakon što sam nekim čudom odigrao nekoliko conquest matcheva, malko sam zabrinut. Neznam, dal je bilo do ekipe koja nema pojma, ali samo trajanje istih me nije baš oduševilo, mislim da mi conquest na najvećoj mapi traje 15 min, hvala ali ne,  radije da se vrate na BF4, tamo traje i po 50 min (ako je visok broj ticketa). Snajperi su u banani, npr ciljam čovjeka udaljenosti oko 100-150 metara, ciljnik mi je podešen na 75, znači ciljam mu malo iznad glave a metak proleti još bolje iznad, znači umjesto headshota, dobijem pa ništa, frustracije.  Kontrole su mi u nekim slučajevima bile trome, npr stisnem gumb za pucati, i ništa se nedešava, tek nakon 1 sec kontinuiranog držanja krene pucati. Al sve se to da popraviti, al mislim da day one neće biti.  :thumbs:

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #147 : 02. Rujan, 2016., 10:52 »
Snajperi su u banani, npr ciljam čovjeka udaljenosti oko 100-150 metara, ciljnik mi je podešen na 75, znači ciljam mu malo iznad glave a metak proleti još bolje iznad, znači umjesto headshota, dobijem pa ništa, frustracije.

Snajperi su taman gdje trebaju biti, samo je pitanje ciljanja, ništa više. Definitivno je drugačije nego
na BF4 ali nije točno da se ne da pogoditi. Sory, ali tu nije problem igre nego tvoj, budimo realni :P
Nije da sam ja dobar ali pogodio sam par HS na nekih 150+ metara tako da... Ako sam ja pogodio stvarno nije do igre!

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #148 : 02. Rujan, 2016., 11:15 »
Ahahah, igram BF već godinama i sa snajperom sam na ti, imao sam dosta headshotova dok sam vidio kako puška gađa, ali ako mi je snajper na 75 m, što znači da metak na toj udaljenosti pada točno u sredinu ciljnika, ako mi je meta dalje od 75 mora se gađati iznad da se poniši pad metka, ili promijeni postavka udaljenosti. To što udaljenost u tom slučaju nije igrala nikakvu ulogu, ne znači da neznam koristiti snajper, već da nešto ne valja s tim postavkama, i koje treba popraviti. Ahahaha  :fpalm:

*

EnesFisev

  • n00b
  • 3
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #149 : 02. Rujan, 2016., 16:06 »
Pozdrav svima, igra li netko novi battlefield? Mogli smo par nas pravit party ili nesto tako.  :D :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9