HCL.HR

Battlefield 1

  • 313 Odgovora
  • 121018 Hitova
*

marinkolesh

  • n00b
  • 1
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #150 : 02. Rujan, 2016., 18:54 »
Danas sam krenuo malo igrati i ne znam sto rec. Prije nego sto sam instalirao nove drivere za gtx 970 imao sam svako malo lagove. Nakon novih drivera sve je bilo super, ali nakon ponovnog ulaska u igru opet isti problemi. Igram minut i onda zablokira skroz igra, i nakon par sekundi nastavi i svako malo tako. Probao sam sva rjesenja ali nista ne pomaze. Mogu staviti sve na low ili sve na high nema nikakvih poboljsanja.

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #151 : 02. Rujan, 2016., 19:58 »
Došao do 22. lvl-a na PS-u i sviđa mi se  ;) Igram uglavnom sa sniperom i vidim da je gađanje dosta olakšano. Puška koja se koristi dok se jaše konj je barem meni potpuno beskorisna i neprecizna, ali zato je mač zakon! :D

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #152 : 02. Rujan, 2016., 21:29 »
Je li se još kome dogodio nekakav glitch sa zvukom? Igrao sam meč i odjednom se sve ugasilo, pucnjevi su se pretvorili u neke kratke udarce kao da netko lupa po drvu, zvukovi vozila su se pretvorili u čudnu buku. Jedino što se normalno čuje je onaj ženski glas. Za sad je i dalje tako.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #153 : 02. Rujan, 2016., 21:47 »
To se meni dogadalo i na BF4 i to najcesce kad se respawnam ili zapocmem mec.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #154 : 02. Rujan, 2016., 22:24 »
Došao do 22. lvl-a na PS-u i sviđa mi se  ;) Igram uglavnom sa sniperom i vidim da je gađanje dosta olakšano. Puška koja se koristi dok se jaše konj je barem meni potpuno beskorisna i neprecizna, ali zato je mač zakon! :D

I ja sam primijetio da je previše miran sniper, faktički iz bilo kojeg položaja kao da ima bipod.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #155 : 03. Rujan, 2016., 11:54 »
Isprobah ovo čudo u nekoliko rundi oba moda i ono, rekao bih grafički najbolja igra na tržištu. Stvarno predivno izgleda, pogotovo kada se digne oluja, ali njezin utjecaj na gameplay nije baš nešto, barem u Conquestu. U Rushu ipak traži malo opreznije igranje. I da, sviđa mi se što svaka runa može imati drugačije vrijeme.

Ono što me nije dojmilo je mapa. Poprilično dosadna za Conquest. Bolja mi je u Rushu jer ona stijena na koju se može popeti tek tada ima utjecaja. Avion nisam probao, a tenk mi je isto dosadan.

Znam da je BF arkadno napucavanje, ali što me je najviše zasmetalo su su oružja, odnosno njihov nedostatak u smislu da imam osjećaj kao da zbilja pucam. Ovako su mogli staviti laserske puške i fju fju efekte i bilo bi isto. Ajd, Medicova prva puška liči na nešto, ali i dalje je to veoma slabo.

Također, ovo nema smisla igrati sam. Iako je beta i sve to, previše ljudi igra za sebe i solo meni veoma brzo dosadi. U svakom slučaju, nije moja šalica čaja.

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #156 : 03. Rujan, 2016., 16:58 »
Evo par utisaka od mene,kod mene je igra neigriva,pada fps do 20 i nema zvuka ingame uopste,u main menu ima zvuka ali kada se ucita mapa nema

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #157 : 03. Rujan, 2016., 18:25 »
Hmm... meni radi besprijekorno, a zvuk je vrhunski. Igras na PC?

Meni je igra ok, samo nisam ljubitelj tih ogromnih mapa. Vjerujem da će SP biti odličan.

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #158 : 03. Rujan, 2016., 18:35 »
Uspeo sam opraviti to sa zvukom,samo sam instalirao najnovije drivere,ali nazalost frame rate je i dalje ocajan,pada do 15fps
Nameravao sam uzeti igru ali cu zaobici dok ne upgradeam pc

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #159 : 03. Rujan, 2016., 18:48 »
Hmm... meni radi besprijekorno, a zvuk je vrhunski. Igras na PC?

Meni je igra ok, samo nisam ljubitelj tih ogromnih mapa. Vjerujem da će SP biti odličan.

Ozbiljno ovo za zvuk? Uopće nisam stekao takav dojam.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #160 : 03. Rujan, 2016., 18:56 »
Igra sama po sebi savršena.
Pokušao sam jučer poktenuti na dualcore-u starom 11 godina i GT 730,dobia kill sa snajperom (ubilo me bar 5 puta prije toga) na 720p sve low 5 fps,al bogovski je bio osjecaj.  :ave:
Dok ne skupim nešto novaca za novi upgrade vraćam se ja pokušajima rušenja helića tenkom u BC2.

p.s. Iman osjecaj da ce kampanja zatuc sve CoD kampanje nakon BO2.


Odg: Battlefield 1
« Odgovori #161 : 03. Rujan, 2016., 20:06 »
Sad su odjednom počeli bugovi? U zadnja tri meča su metci zamrzavali u zraku i još neki predmeti bi plutali okolo.

A ovo za kampanju: Teško. Nezna DICE baš raditi dobre kampanje. Mislim da će isto tako bit i sada. Nadam se da griješim.

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #162 : 03. Rujan, 2016., 20:22 »
Sto se tice izgleda igrica je odlicna
Mislim da je dobro optimizirana, kod mene se vrti preko 60 fps
Do sad sam igrao zadnja 3 bf i ne bi ih preporucio, nadam se da ovaj nece imat bagova u kampanji ako se odlucim uzeti
 I nije toliko zanimljiva da vrijedi  400 kn
Ova mapa mi je dosadila nakon 6 sati igranja, znam da ce biti jos modova, ali se na kraju sve svodi na mapu
Moram spomenuti da mi je zabavna jer ima dosta tog za ponuditi, ali problem kod velikih mapa mi je trcanje npr od A do F u nadi da ce neki tenk ili auto biti kod D
Ako nekom treba dodatni igrac u mp nek se javi na disccordu Oly3K

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #163 : 03. Rujan, 2016., 20:23 »
Najvise mi se svidio  ruski snajper 1895 (mozda nisam dobro napisa) i konj, ne znam zasto vi imate problema sa puskom koju dobijete kad uzmete konja, ali meni je odlicna i lako je kontrolisati makar na pc
Ako nekom treba dodatni igrac u mp nek se javi na disccordu Oly3K

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Battlefield 1
« Odgovori #164 : 04. Rujan, 2016., 11:14 »
Nakon još malo igranja naišao na dosta zanimljivih bugova.
1. Nevidljivi zid - dok sam ležao na rubu litice, sa puškom daleko preko ruba, svaki metak koji sam ispalio mi se odbio od kamena ispred lica iako je ispaljen pola metra ispred te točke  :fpalm:
2. Nestanak croshaira - dok sam vozio tenk jednostavno je ciljnik nestao, nit u 1, licu nit u 3. licu, do kraja runde nisam imao opciju ciljanja s tenkom
3. Drhtanje aviona - dok sam letio u nekim trenutcima, poput polukružnog okretanja, avion i cijela slika su mi se počeli tresti kao da imam mikser na glavi
4. Superčovjek - čovjek stoji na 5 metara od mene, gađam ga u torzo s puškom, detekcija pogotka = 0, tri puta ista scena, s pištoljem isto mjesto gađam, pogodak. U nekim trenutcima kao da ćorcima gađam
5. Konj i dužina mača - uspio me čovjek ubiti na konju valjda sa svojim sjenom jer me nije ni taknuo, zamahnuop mačem dok je već prošao i ubije me.

Sam Conquest je po mojoj procjeni uništen, killovi uopće ne ulaze u ticket count, pa ni u sam prilog pobjede ili poraza, samim time avioni postaju samo smetalo u zraku, neke veće koristi za osiguranje pobjede i nema baš, eventualno ako se usredotoče na uništavanje oklopnih vozila. Doslovce se mora zauzimati područje da bi se osigurala pobjeda, što uopće nije problem, ali je problem u tome što ljudi uopće ne igraju u squadovima, već lete ko muhe bez glave po cijeloj mapi. Medic je bespotreban jer nitko ne čeka da ga se oživi nit je potrebno zbog manjka odraza na broj ticketa. Tajmer me ubija u pojam, runde su prekratke, to bi trebali maknuti, isto kao i ograničiti vremenske efekte. Danas je bila oluja 12 min, vidljivost aviona 10%,, mogle bi trajati po 3-5 min, sasvim ok. I također deployment menu bi trebali vratiti na staro, tako da su sva vozila vidljiva odjednom, a ne da se klikom na jednu granu (land/air) otvara sub menu. Samo komplicira stvari. Zasad ima dosta toga za popraviti, nadam se da nešto i hoće.
Vizualno je predivno, ali s ovakvim načinom bodovanja brzo dosadi.  :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9