HCL.HR

Nioh

  • 1 Odgovora
  • 1824 Hitova
Nioh
« : 05. Veljača, 2017., 12:14 »
Nioh - igra o kojoj se dosta priča u zadnje vrijeme, najviše zbog njene težine i usporedbe s Dark Souls/Bloodborne serijalom. Brojim dane do 08.02. i izlaska na naše tržište :-)

Da li je netko igrao demo i kakva su vaša mišljenja?

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Nioh
« Odgovori #1 : 05. Veljača, 2017., 16:30 »
Igra se manje vise moze usporedit sa Soul igrama, igraci koji su zainteresirani za takvu vrstu igre naravno da ce biti i zainteresirani za nadolazeci Nioh. Meni osobno zanimljiva stvar kod Nioha je mogucnost perfomansa pri igranju igrice.
Recimo za vlasnike PS4 konzole ima mogucnost Movie Mode koja nudi vecu kvalitetu grafike, ali zato 30 fpsa, zatim Action Mode koji nudi 60fpsa (vjerovatno ce vecina izabrat ovu opciju), i ima kombinacija izmedu to dvoje (nisam jos siguran kako ce to da funkcionira). Dok recimo za vlasnike PS4 Pro konzole ima mogucnost Movie Mode 1920x1080 high quality anti-aliasing 30 fpsa, onda je tu naravno Action Mode 1920x1080 sa 60fpsa, i jos 2 modea koja rade samo na 4k displayu. Veoma zanimljiv nacin perfomansa na konzolama, za razliku igara koje imaju lockane perfomanse.
Meni osobno sta se svida u igrici su guardian spiriti. Guardian Spirit davaju bonus statove i pripomazu pri prelasku same igre.
I naravno zadnja stvar koja je zanimljiva u igrici je kombat, pored spirita koji mjenjaju gameplay, imaju i jutsui i najnovija stvar koju nismo dosad mogli vidjet u soul igrama su sttancesi, nesta kao situvacija i u For Honoru, high, low, lijevo i desno, sta ce ciniti gameplay jos zanimljivijim.
Sve u svemu igra je interesantna, ali ja cu osobno cekati snizenje igre.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9