HCL.HR

Oblivion

  • 4 Odgovora
  • 2043 Hitova
Oblivion
« : 24. Rujan, 2008., 23:17 »
Dali je normalno da se u Oblivionu djelovi mape koji mi nisu blizu vide zamučeni i nisko detaljni? Npr, kad se izađe iz tamnice ona brda?
Ubiše nas bre vručina.

*

demo

  • **
  • 167
  • Possesed
Re: Oblivion
« Odgovori #1 : 24. Rujan, 2008., 23:23 »
Ako ti je tako namješteno u postavkama onda je normalno, u suprotnom nešto ne valja. Može biti do drivera.

 

-Haiku is just like a normal American poem except it doesn't rhyme and it's totally stupid-

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Oblivion
« Odgovori #2 : 24. Rujan, 2008., 23:48 »
ako skroz podebljaš postavke, vidjet će se detaljnije, ali kolko god da nabriješ postavke, nikad se ne vide ful detalji. što bi bilo i logično.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Oblivion
« Odgovori #3 : 25. Rujan, 2008., 00:44 »
također jedan od oficijalnih patcheva povećava razlučivost tih mapa tako da izgledaju puno ljepše

Re: Oblivion
« Odgovori #4 : 25. Rujan, 2008., 16:08 »
Sve mi je na maximumu, i ti brijegovi mi se vide onak, u 3-4 boje samo... Zelena, tamno zelena, svjetlozelena i opet zelena. I na tim brežuljcima drveča koja izgledaju skroz normalno. A sad kad ja dođem do tih djelova, onda mi izlouda i dio brežuljka koji je bio u 3-4 boje, sada je u njih pun k i 300 sa mnoštvom detalja. Ma zeza me nekaj s kompom u zadnje vrijeme  http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=8500.0 i više šizim pa me samo zanimalo dali je ovo do kompa ili igre. Wizz, potražit ću torrent sa patchem, hvala!  :piva:
Ubiše nas bre vručina.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9