HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 140470 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #45 : 09. Svibanj, 2016., 08:05 »
Nema veze dinodix, jbg. vidio sam da si bio u Witcher svjetu.

Ja sam level 12, igra je stvarno dobra i kvalitetna.Al volio bi nac pravu ekipu i zaigrat, ovako kad me stavi sa random ljudima, di svako radi sta oce, niko ne heala, nema tenka sa stitom, doslovno nemozes nista, niti mozes napredovat.

Znalo mi se dogodit da sam imao i brutalno dobre meceve.Obe ekipe odlicno, imamo healera, tanka i napucavanje bude prenapeto i zanimljivo, a onda se opet dogode neki bezvezni ljudi i uopce nemam volje igrat.

Odg: Overwatch
« Odgovori #46 : 09. Svibanj, 2016., 08:22 »

Nego jel neko skuzio da igra neide preko 70 FPS-a bez vsynca :(
Od EPIC pa do najslabijih detalja FPS mi je isti...a ja bi volio 90+ kao u zadnjem UT-u.

EDIT: LOL, ima opcija limit FPS to match your monitor ili tako nesto, uz vsync treba i to iskljucit, igra odma poletila na 180+ frejmova  :slini:

Kolko vidim ti koristiš Dell P2414H monitor koji ide do 60Hz...čemu FPS preko 60 ako nemaš 120-144Hz monitor?

Al volio bi nac pravu ekipu i zaigrat, ovako kad me stavi sa random ljudima, di svako radi sta oce, niko ne heala, nema tenka sa stitom, doslovno nemozes nista, niti mozes napredovat.

Open betu igram sa 6 prijatelja tako da se nije teško dogovoriti tko šta igra (pretežno igram tank/healera), ali znalo se desiti da igramo u 4-5 dok se ostali ne dodju online i već onda je bilo problema s odabirom klasa / funkcija....Izaberem healera, a nitko neće tanka, izaberem tanka, a nitko neće healera....Od svih foruma koje posjećujem, nitko nije komentirao da mu je zabavno igrati healera ili tanka. Tu i tamo neki spomenu roadhoga, ali to je rijetkost i ti igrači ga ne igraju duže od 2-3 runde i očekuju da će netko preuzeti njihovu ulogu...Iskreno mislim da se situacija neće promijeniti jednom kad igra službeno izađe. U koliko jedna osoba (od 6) iz naše skupine, ne kupi igru, neću ni ja, jer kolko vidim solo queue je kaos...
« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2016., 08:32 Teknokyo »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Overwatch
« Odgovori #47 : 09. Svibanj, 2016., 09:03 »

Nego jel neko skuzio da igra neide preko 70 FPS-a bez vsynca :(
Od EPIC pa do najslabijih detalja FPS mi je isti...a ja bi volio 90+ kao u zadnjem UT-u.

EDIT: LOL, ima opcija limit FPS to match your monitor ili tako nesto, uz vsync treba i to iskljucit, igra odma poletila na 180+ frejmova  :slini:

Kolko vidim ti koristiš Dell P2414H monitor koji ide do 60Hz...čemu FPS preko 60 ako nemaš 120-144Hz monitor?

Al volio bi nac pravu ekipu i zaigrat, ovako kad me stavi sa random ljudima, di svako radi sta oce, niko ne heala, nema tenka sa stitom, doslovno nemozes nista, niti mozes napredovat.

Open betu igram sa 6 prijatelja tako da se nije teško dogovoriti tko šta igra (pretežno igram tank/healera), ali znalo se desiti da igramo u 4-5 dok se ostali ne dodju online i već onda je bilo problema s odabirom klasa / funkcija....Izaberem healera, a nitko neće tanka, izaberem tanka, a nitko neće healera....Od svih foruma koje posjećujem, nitko nije komentirao da mu je zabavno igrati healera ili tanka. Tu i tamo neki spomenu roadhoga, ali to je rijetkost i ti igrači ga ne igraju duže od 2-3 runde i očekuju da će netko preuzeti njihovu ulogu...Iskreno mislim da se situacija neće promijeniti jednom kad igra službeno izađe. U koliko jedna osoba (od 6) iz naše skupine, ne kupi igru, neću ni ja, jer kolko vidim solo queue je kaos...


Pa da bude gladje, u MP-u mi svi govore da je sto vise FPS-a to je bolje, gladje ide igra, i precizniji si. Da, imam p2414h i jako sam zadovoljan, monitor je vrh.  Trenutno mi ide u 180-200 FPS-a, grafika je prekrasna i klasicno Blizzovski nevjerovatno dobro optimizirana.
Prva igra zbog koje nemoram spustat rolete na prozorima da bi vidio sto se dogadja na ekranu :)
I sto se roadhoga tice, uvijek ga koristim, primjetio sam da od 20+ meceva koje sam igrao, samo 1 ili 2 put sam sreo nekog da igra s njim.
Lik ima odvratno puno zdravlja, lijeci se sam, ona kuka je totalni OP, frajer ima prakticki ubija prvim sutom, tj privuces nekog kukom i onda mu spicis sacmu u facu i baj baj. Mislim da ga ekipa nevoli jer ima samo 4 metka, ja stalno spamam po reloadu...

Ugl najkoristeniji likovi su (barem na PC-u i u mom iskustvu): Trace, Soldier67, Bastion (ovih ima u prosjeku 3+ po partiji), Widowmaker i Reinhardt.

Meni najiritantniji lik je Mei, tj kad je u protivnickom timu kad se stalno zaledjuje ili radi onaj obrambeni zid od leda, a ja nemogu nis... :P

Igra je odlicna i stvarno se nadam da ce uspijet, zadnja MP igra koja mi se svidjela i koju sam kupio i aktivno igrao je bila Quake Wars: Enemy Territory jos pred nekih 8-9 godina (dosta brzo je igra bila pokopana jer je koji mj kasnije izasao legendarni COD:MW), tako da je doslo vrijeme da igram nesto novo (QW:ET sam igrao mozda godinu dana samo).
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #48 : 09. Svibanj, 2016., 09:22 »
Ja isto obozavam Roadhoga, najvise mi znaci sta se moze healat sam.Super napad mu je isto odlican.Sacma je ludilo, a ona kuka za privuc covjeka je brutalna.Mjenjam njega ili Widowmaker, ona mi je isto odlicna, nema neki supernapad, al ima odlican sniper i dobru automatsku pusku.

Slazem se da najvise ljudi koristi Bastiona, njega u svakom mecu ima po 2,3 minimum.Takoder dosta ljudi koristi Hanza i onoga tenka sa cekicom i stitom.


Odg: Overwatch
« Odgovori #49 : 09. Svibanj, 2016., 09:28 »

Nego jel neko skuzio da igra neide preko 70 FPS-a bez vsynca :(
Od EPIC pa do najslabijih detalja FPS mi je isti...a ja bi volio 90+ kao u zadnjem UT-u.

EDIT: LOL, ima opcija limit FPS to match your monitor ili tako nesto, uz vsync treba i to iskljucit, igra odma poletila na 180+ frejmova  :slini:

Kolko vidim ti koristiš Dell P2414H monitor koji ide do 60Hz...čemu FPS preko 60 ako nemaš 120-144Hz monitor?

Pa da bude gladje, u MP-u mi svi govore da je sto vise FPS-a to je bolje, gladje ide igra, i precizniji si. Da, imam p2414h i jako sam zadovoljan, monitor je vrh.  Trenutno mi ide u 180-200 FPS-a, grafika je prekrasna i klasicno Blizzovski nevjerovatno dobro optimizirana.

Svi koji "govore" da je što više FPS-a bolje, imaju 120-144Hz  monitore (i toliko FPS-a)....Na 60Hz monitoru nećeš primjetiti nikakvu razliku između 60 i 120 FPS-a. Jedina razlika između 60Hz i 120-144Hz monitora je fluidnost igre, a ako imate dovoljno nizak input lag "navodno" vam je i vrijeme reakcije brže na monitorima sa 120+ Hz (mada u to ne vjerujem). Preciznost nema veze s količinom FPS-a u igrama (nakon 60 FPS-a govorimo!)
« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2016., 10:07 Teknokyo »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Overwatch
« Odgovori #50 : 09. Svibanj, 2016., 09:46 »

Nego jel neko skuzio da igra neide preko 70 FPS-a bez vsynca :(
Od EPIC pa do najslabijih detalja FPS mi je isti...a ja bi volio 90+ kao u zadnjem UT-u.

EDIT: LOL, ima opcija limit FPS to match your monitor ili tako nesto, uz vsync treba i to iskljucit, igra odma poletila na 180+ frejmova  :slini:

Kolko vidim ti koristiš Dell P2414H monitor koji ide do 60Hz...čemu FPS preko 60 ako nemaš 120-144Hz monitor?

Pa da bude gladje, u MP-u mi svi govore da je sto vise FPS-a to je bolje, gladje ide igra, i precizniji si. Da, imam p2414h i jako sam zadovoljan, monitor je vrh.  Trenutno mi ide u 180-200 FPS-a, grafika je prekrasna i klasicno Blizzovski nevjerovatno dobro optimizirana.

Svi koji "govore" da je što više FPS-a bolje, imaju 120-144Hz  monitore (i toliko FPS-a)....Na 60Hz monitoru nećeš primjetiti nikakvu razliku između 60 i 120 FPS-a. Jedina razlika između  je fluidnost igre, a ako imate dovoljno nizak input lag "navodno" vam je i vrijeme reakcije brže (mada u to ne vjerujem). Preciznost nema veze s količinom FPS-a u igrama (nakon 60 FPS-a govorimo!)

A neznam, iskreno i ja sam misljenja da sve te gejmerkse tastature i pacovi sluze samo za izbijanje Kn iz djepa, ali nije da ista placam za visak FPS-a ;) Evo ja se igram na prastarom MX 518 i na MS keyobard 600 koju sam uzeo samo zato sto je bijele boje i moram priznat da mi nis ne fali, a najmanje mi fali buka koju stvaraju mehanicke tastature (pa njih smo u doba DOS-a izbjegavali ko kugu bas zbog buke)...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Overwatch
« Odgovori #51 : 09. Svibanj, 2016., 10:22 »
A neznam, iskreno i ja sam misljenja da sve te gejmerkse tastature i pacovi sluze samo za izbijanje Kn iz djepa, ali nije da ista placam za visak FPS-a ;) Evo ja se igram na prastarom MX 518 i na MS keyobard 600 koju sam uzeo samo zato sto je bijele boje i moram priznat da mi nis ne fali, a najmanje mi fali buka koju stvaraju mehanicke tastature (pa njih smo u doba DOS-a izbjegavali ko kugu bas zbog buke)...

Tu smo istog mišljenja (ako govorimo o korištenju navedenih uređaja na balkanu!). Evo primjera: recimo da kupiš "gamersku" tipkovnicu i miša, koji navodno imaju manji input lag od tvojih trenutnih. Kad bi zbrojio input lag svih uređaja koje koristiš (miš + tipkovnica + monitor + lantencija), i spojio se na neki server u Frankfurtu (nije bitno o kojoj MP igri se radi) imao bi cca 100ms-120ms (neki prosjek koji sam ja izvukao iz tvojih komponenti). Sama veza prema Frankfurtu bi varirala između 60-80ms, tako da bez obzira koji mi perifieriju koristili, neki švabo sa optikom i niskom latencijom (2-10ms) prema serveru u istoj regiji ima prednost ispred tebe, bez obzira na kojoj tipkovnici, mišu, mišu i monitoru on igra! ( o prednosti, ako taj isti švabo koristi "gamersku" perifieriju neću ni govoriti...) Iako sam mišljenja da je sa 100ms igranje ugodno (samo zato jer nisam probao igrati kompetitivnu MP igru sa manje od 50ms-a :D), ako pričamo o kompetitivnoj igri (tipa CS:GO), nas nema na mapi naspram Njemačke, Švedske itd.


Btw. što se tiče buke mehaničkih tipkovnica, prilikom kupnje možeš izabrati vrstu switcheva (blue, brown, red itd.) koje tipkovnica koristi tj. i samo razinu buke koju tipkovnica stvara.
« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2016., 10:29 Teknokyo »

Odg: Overwatch
« Odgovori #52 : 09. Svibanj, 2016., 10:46 »
Nema veze dinodix, jbg. vidio sam da si bio u Witcher svjetu.

Ja sam level 12, igra je stvarno dobra i kvalitetna.Al volio bi nac pravu ekipu i zaigrat, ovako kad me stavi sa random ljudima, di svako radi sta oce, niko ne heala, nema tenka sa stitom, doslovno nemozes nista, niti mozes napredovat.

Znalo mi se dogodit da sam imao i brutalno dobre meceve.Obe ekipe odlicno, imamo healera, tanka i napucavanje bude prenapeto i zanimljivo, a onda se opet dogode neki bezvezni ljudi i uopce nemam volje igrat.

Meni ne smeta igrati s random ekipom.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #53 : 09. Svibanj, 2016., 10:47 »
Ma ne smeta ni meni kad se dobro poslozimo, a zna se dogodit da nema healera, nema tanka i onda nemozemo doslovno nista.Bas bi volio zaigrat sa timom od 6 ljudi, da se cujemo preko chata.Onda bi to tek bilo to.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Overwatch
« Odgovori #54 : 09. Svibanj, 2016., 11:18 »
Mi smo u 99% slucajeva imali Healera, nema bolje nego kad ja sa svojih 600 zdravlja drobim ekipu, a iza me lik heala :D
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #55 : 09. Svibanj, 2016., 11:21 »
Pa to je to.Healer je kostur svega.Kad stoji onaj tenk sa stitom, mi svi iza njega, healer nas ljeci, sniper sa strane i samo pratimo posiljku na mapi, bude totalni show.

Odg: Overwatch
« Odgovori #56 : 09. Svibanj, 2016., 12:02 »
Ma rokaš ti njih i oni tebe dok netko ne padne  :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #57 : 09. Svibanj, 2016., 12:14 »
Sve to stoji, samo previse padam i zavrsi mec u 3 minute kad nije ekipa dobro slozena, doslovno nemozes nista, pojedu te.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #58 : 09. Svibanj, 2016., 13:22 »
Slobodno me dodajte na battle.net pa skontamo se možda da zaigramo :)
[email protected]

Odg: Overwatch
« Odgovori #59 : 09. Svibanj, 2016., 13:25 »
Sve to stoji, samo previse padam i zavrsi mec u 3 minute kad nije ekipa dobro slozena, doslovno nemozes nista, pojedu te.

Imao sam K.D.R. 10-8, što je čisto ok :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9