HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 140447 Hitova
Odg: Overwatch
« Odgovori #75 : 10. Svibanj, 2016., 13:52 »
Ja nisam ni obraćao pažnju na exp, bitnije mi je bilo porokat ih što više u partiji :)

Pa to bas i nije cilj ove igre...mozda da probas novi UT ili quake live ;)
Ovdje je najbitniji timski rad i koncentriranje na objectiv, kad se svi rastrkaju, pocnu gubit... :(

Cilj ili ne, kladim se da će dosta ljudi igrati upravo zbog tih kozmetičkih stvari, pogotovo ako još ubace mikrotransakcije! S obzirom da igra nema lvl cap, bit će tu i "no lifera" koji će ganjati različite portrete.
Sve što ste vidjeli u beti, ostaje na release-u, nikakvo "sporije" levelanje, nikakvi extra modovi, heroji itd.
(govorim za release, ne za nadolazeći content / DLC itd.)


« Zadnja izmjena: 10. Svibanj, 2016., 13:55 Teknokyo »

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #76 : 10. Svibanj, 2016., 14:45 »
Najviše uživam igrajući mercy. Baš mi je gušt letjeti i liječiti ljude. Nikad ne dobijem play of the game ali sam redovno na karticama. Maloprije sam dobio 47% kill participation, sa oko 15 oživljavanja. Iritantno mi je što me apsolutno niko ne želi da čuva. -.- Ljudi misle da ću ja letit za njima i liječit ih a kad mi neko priđe da me ubije ignorišu -.-

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Overwatch
« Odgovori #77 : 10. Svibanj, 2016., 15:22 »
Najviše uživam igrajući mercy. Baš mi je gušt letjeti i liječiti ljude. Nikad ne dobijem play of the game ali sam redovno na karticama. Maloprije sam dobio 47% kill participation, sa oko 15 oživljavanja. Iritantno mi je što me apsolutno niko ne želi da čuva. -.- Ljudi misle da ću ja letit za njima i liječit ih a kad mi neko priđe da me ubije ignorišu -.-

Ma ekipa se samo napucava, igrali smo ono guranje payloada, i posto su svi uzeli ove obicne-slabasne likove, ja uzmem reinhardta, da budem stit dok oni guraju...i naravno an kraju ja sam pokusavam gurat, a nigdje nikog oko mene...naravno  da smo izgubili ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Overwatch
« Odgovori #78 : 10. Svibanj, 2016., 17:29 »
Ja sam i s Mercy uspio dobiti play of the game, u jednom trenu sam ozivio cijeli tim na objectivu i skinuo Bastiona odmah nakon toga. Bas je bio efektan taj game   :mrgreen:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Overwatch
« Odgovori #79 : 10. Svibanj, 2016., 17:56 »
Joj ti Bastioni mi tako idu na jetra... Nije neunistiv, ali zavisi koliko dobro se sakrije, moras se stvarno muski potrudit da ga skines.
Navodno ce ga nerfat...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Overwatch
« Odgovori #80 : 10. Svibanj, 2016., 20:50 »
Najviše uživam igrajući mercy. Baš mi je gušt letjeti i liječiti ljude. Nikad ne dobijem play of the game ali sam redovno na karticama. Maloprije sam dobio 47% kill participation, sa oko 15 oživljavanja. Iritantno mi je što me apsolutno niko ne želi da čuva. -.- Ljudi misle da ću ja letit za njima i liječit ih a kad mi neko priđe da me ubije ignorišu -.-

Ma ekipa se samo napucava, igrali smo ono guranje payloada, i posto su svi uzeli ove obicne-slabasne likove, ja uzmem reinhardta, da budem stit dok oni guraju...i naravno an kraju ja sam pokusavam gurat, a nigdje nikog oko mene...naravno  da smo izgubili ;)

Ma pobjeda-poraz, (meni) manje bitno. Bitno je dobro napucavanje i natjecanje tko će ostati na nogama. Ima dobrih heroja koji mi se sviđaju, ima i onih što ne znam što bi s njima. Sve u svemu, sviđa mi se igra, možda kupim kad malo pojeftini. U duelima 1v1 sam bio poprilično dobar i u barem 7/10 sam ja bio taj koji je ostao na nogama :)

Odg: Overwatch
« Odgovori #81 : 10. Svibanj, 2016., 21:05 »
Ja baš suprotno hahah... Većinom gubim 1v1 duele, ja sam onaj lik koji te pogodi od nikud ili sam healer koji je uvijek nevidljiv, ali je tu. :D Naravno zavisi što igraš, ali uvijek sam sklon igranju takvih heroja, snipera i healera :D

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #82 : 11. Svibanj, 2016., 02:05 »
Jebote fali mi igra sad :/  Ko će dočekati 2 sedmice.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Overwatch
« Odgovori #83 : 11. Svibanj, 2016., 07:26 »
Bas...idem vidit, mozda su produzili...kad onda play tipka na battle.netu siva :(
Vidim da ima i verzija od 40€, ona od 60€ ima samo neke skinove, ikone za S2 i slicne gluposti, tako da ajd, 40€ nije puno, samo da se nebi oni ubrzo predomislili i bacili pvp na F2P...

EDIT: I da, ja sam se ovako bio napalio i na betu Destiny-a na PS4 (u kojoj je bila samo mrvica ''pune igre''), i odmah sam ju kupio, ali mi je dosadila za manje od 15h i na jedva jedvite jade sam ju prodao, bilo ih je na bacanje po oglasnicima...
A ovo cudo mi se bas svidja, i beta me bas uzasno napalila, samo se nadam da ce biti malo vise mapa i modova.
« Zadnja izmjena: 11. Svibanj, 2016., 07:49 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Overwatch
« Odgovori #84 : 11. Svibanj, 2016., 09:14 »
Ja baš suprotno hahah... Većinom gubim 1v1 duele, ja sam onaj lik koji te pogodi od nikud ili sam healer koji je uvijek nevidljiv, ali je tu. :D Naravno zavisi što igraš, ali uvijek sam sklon igranju takvih heroja, snipera i healera :D

Ne volim ni kampiranje ni trčkaranje za nekim tako da mi ni jedan od tih n paše :D

Daj mi rocket luncher u ruke i trči što brže možeš.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #85 : 11. Svibanj, 2016., 11:26 »
Bas...idem vidit, mozda su produzili...kad onda play tipka na battle.netu siva :(
Vidim da ima i verzija od 40€, ona od 60€ ima samo neke skinove, ikone za S2 i slicne gluposti, tako da ajd, 40€ nije puno, samo da se nebi oni ubrzo predomislili i bacili pvp na F2P...

EDIT: I da, ja sam se ovako bio napalio i na betu Destiny-a na PS4 (u kojoj je bila samo mrvica ''pune igre''), i odmah sam ju kupio, ali mi je dosadila za manje od 15h i na jedva jedvite jade sam ju prodao, bilo ih je na bacanje po oglasnicima...
A ovo cudo mi se bas svidja, i beta me bas uzasno napalila, samo se nadam da ce biti malo vise mapa i modova.

Nezz za destiny ali mene će držat dok otključam sve što me zanima za par likova koje volim, i competetive posebno. Tome se najviše radujem :D

Odg: Overwatch
« Odgovori #86 : 11. Svibanj, 2016., 19:48 »
Ma ja ću pričekat recenzije igre i pad cijene pa onda kao i inače kupovina fizičke verzije  :D

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Overwatch
« Odgovori #87 : 12. Svibanj, 2016., 10:07 »
Ma ja ću pričekat recenzije igre i pad cijene pa onda kao i inače kupovina fizičke verzije  :D

A koji ce ti vrag recenzije ako si igrao betu (i igra ti se svidjela, ako nije onda nemoj kupit)?!
Bar ja to tako  gledam, moj dojam je moj dojam, sto me briga sta netko drugi kaze.
Tudje misljenje trazim kad iskrcavam lovu za nesto sto nisam imao prilike probat, i onda je to jedini nacin da nesto saznam o igri/filmu/mobitelu....

EDIT: mozda sam dao krivo ime za battle.net, pa evo ponovno, slobodno me dodajte: Disc0(Disc0#2302)
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2016., 10:32 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Overwatch
« Odgovori #88 : 12. Svibanj, 2016., 10:57 »
Slažem se da je igranje bete naj mjerodavniji sud, inače i ja čitam recenzije i komentare o igri.

Odg: Overwatch
« Odgovori #89 : 12. Svibanj, 2016., 12:49 »
Ma ja ću pričekat recenzije igre i pad cijene pa onda kao i inače kupovina fizičke verzije  :D

A koji ce ti vrag recenzije ako si igrao betu (i igra ti se svidjela, ako nije onda nemoj kupit)?!
Bar ja to tako  gledam, moj dojam je moj dojam, sto me briga sta netko drugi kaze.
Tudje misljenje trazim kad iskrcavam lovu za nesto sto nisam imao prilike probat, i onda je to jedini nacin da nesto saznam o igri/filmu/mobitelu....

EDIT: mozda sam dao krivo ime za battle.net, pa evo ponovno, slobodno me dodajte: Disc0(Disc0#2302)

Ha, ja iskreno nisam dovoljno izigrao igru. Svidjela mi se je, ali me zanima što će reći netko tko je izigrao troduplo više od mene i ova zaraza traje li par dana ili duže vrijeme ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9