HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 140438 Hitova
Odg: Overwatch
« Odgovori #120 : 24. Svibanj, 2016., 19:05 »
Planiram kupit OW i to ono standardno izdanje za 40€.Problem je u tome sto jedino mogu kupit sa paysafecardom a tamo na battle netu nema opcije za paysafecard.Gledao sam na g2play i ostalim stranicama i nigdje nema standardnog izdanja,vec samo origins i collector's. :/
« Zadnja izmjena: 24. Svibanj, 2016., 19:07 striborino »

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #121 : 25. Svibanj, 2016., 14:33 »
Pravim apsolutnu dominaciju sa Mercy. Gdje uđem sa njom, taj tim ne izgubi hahahaha. Dobar mi je i Zanyeta samo radi ult gdje kaže, IRIS embraces you, tako nešto. :F

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #122 : 26. Svibanj, 2016., 15:09 »
Zašto niko ne piše o igri :D  Hajde ljudi, da li igrate i ko su vam najdraži heroji. Meni su Mercy, Zenyatta, Genji i Reinhardt. Uvijek volim da igram support likove i one koji mogu da izađu na kraj 1v1. Često switch radim između Zena i Mercy mada volim sa Genijem da igram. Mislim da ću prve skinove i sve uzet za Mercy, što je totalno čudno sudeći da nikad ne igram healere ni u jednoj igri xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Overwatch
« Odgovori #123 : 26. Svibanj, 2016., 15:46 »
Ja mogu samo napisati da ne znam gdje mi je pamet bila kad sam ovo uzimao. Igra je za ovisnike, i zarazna je. Ali kao netko tko ne voli online pucačine jednostavno se ne mogu ufurat u to, previše me živcira i bude mi fizički loše nakon igranja. Igranje support klasa mi je dosadno, a sa svim drugima mi praše tur jer ne znam koji lik ide najbolje s kojim u kombinaciji, ne znam strateške pozicije na mapi i tako to, a realno ne da mi se izvdajati vremena da to učim. Pa mi konstantno spawnanje i trčanje da ponovo umrem ne predstavlja zabavu, kao ni u bilo kojoj drugoj online pucačini. A ni sustav napredovanja nije baš motivirajuć kad se ne otključavaju oružja ni sposobnosti, al to je očito kompromis za dizajn / balans pa je valjda okej. Za te dijelove i sveukupnu atmosferu čista petica, ali ne vidim ovo kao igru koja bi nekoga preobratila i navela da zavoli ovakav tip igara.

Al sad vjerojatno idem odigrat koji meč opet  :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #124 : 26. Svibanj, 2016., 15:50 »
Ja mogu samo napisati da ne znam gdje mi je pamet bila kad sam ovo uzimao. Igra je za ovisnike, i zarazna je. Ali kao netko tko ne voli online pucačine jednostavno se ne mogu ufurat u to, previše me živcira i bude mi fizički loše nakon igranja. Igranje support klasa mi je dosadno, a sa svim drugima mi praše tur jer ne znam koji lik ide najbolje s kojim u kombinaciji, ne znam strateške pozicije na mapi i tako to, a realno ne da mi se izvdajati vremena da to učim. Pa mi konstantno spawnanje i trčanje da ponovo umrem ne predstavlja zabavu, kao ni u bilo kojoj drugoj online pucačini. A ni sustav napredovanja nije baš motivirajuć kad se ne otključavaju oružja ni sposobnosti, al to je očito kompromis za dizajn / balans pa je valjda okej. Za te dijelove i sveukupnu atmosferu čista petica, ali ne vidim ovo kao igru koja bi nekoga preobratila i navela da zavoli ovakav tip igara.

Al sad vjerojatno idem odigrat koji meč opet  :wildboy: :wildboy: :wildboy:

Na tvoju sreću overwatch je tip igre gdje ti treba par sati da se uhodaš jer je igra izrazito lagana za naučit i jebeno teška za ovladat. Ako igraš na PC, dodaj me na battle.net - [email protected] pa da prašimo. Mnogo je bolje kad imaš ekipu + dobijaš 20% više exp ako si u grupi.

Moj savjet ti je da prvih par sati uzimaš heroje koji su difficulty jedna zvjezdica. Na svakom heroju ako pritisneš F1 da pokažeš više info imaš i koja je težina igranja sa njim. Predlažem ti Soldier 76, Reapera ili Bastiona za početak. Dobri su i tankovi poput Reindharta.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Overwatch
« Odgovori #125 : 26. Svibanj, 2016., 16:26 »
Meni su u pocetku beti prasili tur. Onda sam uzeo roadhoga i krenuo ja njima prasit turove :D
Tako sam i naucio mape i kako se zapravo igra ova igra i sa drugim likovima; isto mrzim MP igre, ali ova je vrhunska.
E sada posto me g2a malo zeznuo sa kljucem pa sam dobio lovu nazad....cekam da vidim kako se razvijat situacija pa cu vj kasnije uzet igru.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #126 : 26. Svibanj, 2016., 17:19 »
Meni su u pocetku beti prasili tur. Onda sam uzeo roadhoga i krenuo ja njima prasit turove :D
Tako sam i naucio mape i kako se zapravo igra ova igra i sa drugim likovima; isto mrzim MP igre, ali ova je vrhunska.
E sada posto me g2a malo zeznuo sa kljucem pa sam dobio lovu nazad....cekam da vidim kako se razvijat situacija pa cu vj kasnije uzet igru.

Ja čekam competetive ko budala. Sad će u junu. Dotad se levelujem da bi mogao uopšte počet igrat competetive :D

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Overwatch
« Odgovori #127 : 26. Svibanj, 2016., 18:29 »
Vizard ne zna igrat.  :wildboy:


Nego, zašto competitive nije došao odmah s igrom? Pomalo glupo kada planiraju forsirati esports, a glavna komponenta im kasni.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #128 : 28. Svibanj, 2016., 04:24 »
Danas sam prvi put imao play of the game sa Mercy i odmah nakon toga sa zenyattom. Sa mercy sam nahilao lika, oživio dvoje i ubio jednog u oko 5, 6 sekundi. Preludo.

*

Bahamut8586

  • n00b
  • 2
Odg: Overwatch
« Odgovori #129 : 28. Svibanj, 2016., 08:52 »
ajde ako neko igra na ps4 nek me doda Bahamut8586

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Overwatch
« Odgovori #130 : 28. Svibanj, 2016., 11:11 »
Vidim da vas dosta igra ili planira igrati pa bilo bi zgodno da malo podijelimo Battle.net ID-ove ovdje na forumu, pa da se dodamo međusobno i nabacimo koji gejm zajedno kad se vidimo online.

Pa eto, ako igrate - napišite Battle.net ID, odnosno navedite na kojoj platformi igrate.

Odg: Overwatch
« Odgovori #131 : 28. Svibanj, 2016., 11:16 »
Pozdrav evo moj Battle.net ID je: blazer8#1230..dodajte da mozemo igrat sto nas je vise to bolje. U solo que gubim zivce jer team leta na sve strane samo ne radi ono sto treba, a da ne pricam da nikome ne pada na pamet igrat healera.. Tako da ja sam uglavnom healer

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #132 : 28. Svibanj, 2016., 11:20 »
Ne brini ja uživam bit healer, pa ako želiš da koristiš mozak slobodan si da se priključiš.

PC Battlenet: Iris#2990 ili [email protected]

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #133 : 28. Svibanj, 2016., 19:11 »
Igrao sam danas sa buterinom. Super momak igra, poderali smo 3 pobjede ja mislim i jednu izgubili. Nije loše :)

*

Amormian

  • n00b
  • 1
Odg: Overwatch
« Odgovori #134 : 28. Svibanj, 2016., 20:44 »
Amormian#2808
addajte me za neke skupne gejmove.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9