HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 141014 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Overwatch
« Odgovori #210 : 14. Siječanj, 2017., 11:42 »
Ja sam prestao igrat čisto zbog nedostatka vremena :(

A i muči me to kod ovih modernih mp igara da se stalno updateaju, napreduju. Mislim, to je očito dobar stvar za igrače, ali ne za mene koji bi se htio vratiti igri nakon mjesec dana odsustva i onda mora proći kroz update, učenje novog metagamea zbog novih likova/nerfova/bufova itd. :( Dobro, kod Overwatcha nije bilo tako puno novoga, ali u takvoj igri jedan novi lik može izmijeniti puno toga po pitanju kompozicije tima, taktika nekih itd. I onda me to odbije da se vratim igri kad ulovim ono malo vremena da bi je zaigrao :)

Odg: Overwatch
« Odgovori #211 : 14. Siječanj, 2017., 14:01 »
Ja sam prestao igrat čisto zbog nedostatka vremena :(

A i muči me to kod ovih modernih mp igara da se stalno updateaju, napreduju. Mislim, to je očito dobar stvar za igrače, ali ne za mene koji bi se htio vratiti igri nakon mjesec dana odsustva i onda mora proći kroz update, učenje novog metagamea zbog novih likova/nerfova/bufova itd. :( Dobro, kod Overwatcha nije bilo tako puno novoga, ali u takvoj igri jedan novi lik može izmijeniti puno toga po pitanju kompozicije tima, taktika nekih itd. I onda me to odbije da se vratim igri kad ulovim ono malo vremena da bi je zaigrao :)

Ako nemas vremena reci Vjeranu da malo posnimi gameplaya.Zadnji video je bio prije skoro 3 mjeseca  :(

Odg: Overwatch
« Odgovori #212 : 27. Siječanj, 2017., 10:10 »
Počeo igrati na plejki. Igra je stvarno dobra i kvalitetna, a mape i likovi su odlični. Ako imaš iole dobar tim igra je jako zabavna. Ako netko igra na PS4 neka javi na PM ili tu da odigramo koju.

Odg: Overwatch
« Odgovori #213 : 30. Siječanj, 2017., 12:58 »
Lagano sam se ufurao u igru. Što je više igram sve mi je bolja. Iskristalizirao sam si 5-6 heroja za igru i za sada s njima derem.

Stvarno Blizzard rastura s igrama, obožavam ih  :ave: Ako netko igra na plejki neka javi.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #214 : 30. Siječanj, 2017., 17:11 »
Ja cu kupit cim prije pa cemo peglat zajedno..

Samo da naletim na dobru ponudu, necu davat 400,500kn za igru.

Odg: Overwatch
« Odgovori #215 : 30. Siječanj, 2017., 17:34 »
Ja cu kupit cim prije pa cemo peglat zajedno..

Samo da naletim na dobru ponudu, necu davat 400,500kn za igru.

Trenutno ti je igra 289kn na PS storeu :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #216 : 30. Siječanj, 2017., 18:49 »
Dobra cjena, mada bi volio kupit fizicko izdanje. Nemam karticu pa mi je problem kupovat na storeu.

EDIT: Narucio sam fizicku kopiju, zapakirana, kod nekog lika za 230kn.. Sa postarinom i svime me izade oko 270kn.

Kad dode javim se pa cemo zaigrat.

Inace ja sam je igrao u beti i igra mi je savrsena, a bas mi fali neko online napucavanje, to uvjek trebam imat. BF1 mi se trenutno ne igra, mislio sam uzet Titanfall 2, ima u Sancta Domenice za 300kn sta je doslovno dzabe, a mozda ga i uzmem kasnije.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2017., 20:27 bartul_9 »

Odg: Overwatch
« Odgovori #217 : 30. Siječanj, 2017., 21:44 »
Ja sam dao 300 za O.W., a ti si izgleda jos bolje prosao  :thumbs:

Odg: Overwatch
« Odgovori #218 : 31. Siječanj, 2017., 08:26 »
Znaci kupio sam PS4 prije neka dva tjedna i totalno sam uzasan u pucacinama, doslovno me mozak boli kada igram fps sa kontrolerom haha. A zelim igrati neke online igre na konzoli zbog vece baze igraca i samim time duljek vijeka igre.

E sada, uzeo sam jucer bas Overwatch jer koja je bolja igra od te trenutno za vjezbanje?..

Dugo sam vec razmisljao da nabavim igru ali nikako, i evo sada uzmem. Ne znam, mozda ispadne totalni fejl i nikada se ne naviknem na fps sa kontrolerom  :loludara:

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Overwatch
« Odgovori #219 : 31. Siječanj, 2017., 09:31 »

EDIT: Narucio sam fizicku kopiju, zapakirana, kod nekog lika za 230kn.. Sa postarinom i svime me izade oko 270kn.

Kad dode javim se pa cemo zaigrat

Kad ti stigne javi se, moj psn je grimm2505 da odigramo koju partiju, kad nas je vise zabavnije je!  :piva:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #220 : 31. Siječanj, 2017., 16:34 »
Ma ovo se mora igrat u ekipi sa 4 prijatelja, onda je najbolje.

Javim se kad dode.

EDIT:

Dogovorio se sa ovim debilom jucer preko SMSa za cjenu i dao mu adresu da posalje igru.. Na kraju mu posaljem 2 poruke, a on ne odgovara. Ja ga nazovem prije 5 minuta i pitam ga jeli poslao igru, a on se javi sa onako sugavim glasom, kao da ga prosto boli k za igru i za mene.. Kaze mi: "pa nisaaam, mogao bi sutra poslat" - onako ljenim razduzenim glasom. Ja mu kazem ne moras mi slat nista, pozdrav.

Koji idiot nezainteresirani, majke ti.. Bilo mi je sumnjivo cim mi nije odgovrio na 2 poruke.
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2017., 18:39 bartul_9 »

Odg: Overwatch
« Odgovori #221 : 01. Veljača, 2017., 09:50 »
Steta, trazi dalje. Iako je nema bas na njuskalu, rijetko se prodaje.

P.S. u ekipi je 6 ljudi, ne 5 :D

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Overwatch
« Odgovori #222 : 01. Veljača, 2017., 17:30 »
Ne igrajte nikad full premade. Al ozbiljno. Protivnicij tad komuniciraju telepatski i znaju se cijeli život pa igraju sa nula reakcije na combo-e, i onda ispušite. Samo 4 ili 5 premade i molite Boga da je protivnički random gluplji od vašeg. To je taktika :D

Odg: Overwatch
« Odgovori #223 : 01. Veljača, 2017., 17:55 »
Ima li neki HCL tim ? Kupio pre neki dan igru za PC, za 20$ akcija bila.. pa me zanima da li neko igra, kako funkcionisete i ostalo.

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Overwatch
« Odgovori #224 : 01. Veljača, 2017., 20:06 »
jao Irise ima li di mjesto di ti ne kukas :D? fejs, discord pa i hcl forum
Ne igrajte nikad full premade. Al ozbiljno. Protivnicij tad komuniciraju telepatski i znaju se cijeli život pa igraju sa nula reakcije na combo-e, i onda ispušite. Samo 4 ili 5 premade i molite Boga da je protivnički random gluplji od vašeg. To je taktika :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9