HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 140436 Hitova
Odg: Overwatch
« Odgovori #315 : 22. Ožujak, 2017., 09:44 »
Točno? Baš sve :)

Sada je ok, popravili su. Ljudi se žale na to već par godina po netu (koliko vidim). Nekad im se zblesaju serveri pa ne updejta statuse igre (levele, playtime, itd...).

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #316 : 22. Ožujak, 2017., 10:52 »
Kakva vam je Orisa?

Odg: Overwatch
« Odgovori #317 : 22. Ožujak, 2017., 14:23 »
Ja sam evo  sinoć brzinski probao jedan meč sa Orisom

Dizajn mi se baš i ne sviđa ali što se tiče sposobnosti mislim da ima velikog potencijala da bude jedan OP heroj

Ide mi na živce D.Va. Nikako da je oslabe. Ja je trebam sa Roadhogom nabiti na kuku i onda još dva puta razvaliti sa kuburom i poslije opet skakuće okolo

Odg: Overwatch
« Odgovori #318 : 23. Ožujak, 2017., 11:33 »
D. Va je zvjer od heroja. Ima ogroman health, beskonačno municije i jaki štit. O explosionu da ne pričam, bolje da te nema na mapi kad je aktiviran :D Range je ogroman.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #319 : 23. Ožujak, 2017., 12:22 »
Da, al ja vecinom uspijem pobjeći Divinoj eksploziji, nije baš efikasna na svim mapama, a i treba znati odlicno tempirat eksploziju.. Inače sa Divom sam poceo dosta često igrat prije nego sam prodao Pro.. Puške su joj dosta slabe na daljinu, al možeš doc u blisku borbu, rjesit protivnike i odletit na sigurno, stvarno može bit zanimljiva za igrat. Ova Orisa se cini dosta OP, ova puška mi izgleda čudo jaka, a tu je i stit.

Odg: Overwatch
« Odgovori #320 : 23. Ožujak, 2017., 14:37 »
Dinodix

Pa o tome ti pričam, healt je ogroman. Kad joj uništiš robota opet skakuće i cmizdri sa pištoljem zar ne. Reinhard je smrtonosan za D.Vu. Štit mu je otparan na njezin ulti i jedan njegov charge napad i skoro gotov oklop.

Bartul_9

 D.Vu uopće ne igram. Ne sviđa mi se . Vidim da su Orisu jako dobro prihvatili igrači. Non stop je u timu :)  Da,  ima poprilično zanimljivo glavno oružje. Ima dosta streljiva brzo ispaljuje hitce, učinkovito na blizinu kao i na daljinu


*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Overwatch
« Odgovori #321 : 23. Ožujak, 2017., 14:57 »
Jučer sam odigrao 20ak mećeva i u savkom je bilo po dve Orise. S njom je potpuno nova dimenzija, malo-malo pa naletiš na "polovan" štit (plavi ili crveni) koji se da iskoristiti, magnetna kugla je čudo kad privuče dvoje troje protivnika, ulit je strašan kad se ekipa skupi a opet su jako ranjivi tako na okupu od kontra ultija, puška je opasna i na daljinu i na blizinu. Ima puno helta ali je jako spora, pogotovo kada puca ta da je itekako ranjiva. Uglavnom mislim da je dobro izbalansirana. Još nisam igrao s njom jer mi je Reiny favorit od tenkova :) al doći će i ona na red. 
Il´bum, Il`dum!

Odg: Overwatch
« Odgovori #322 : 23. Ožujak, 2017., 18:14 »
Dinodix

Pa o tome ti pričam, healt je ogroman. Kad joj uništiš robota opet skakuće i cmizdri sa pištoljem zar ne. Reinhard je smrtonosan za D.Vu. Štit mu je otparan na njezin ulti i jedan njegov charge napad i skoro gotov oklop.

Bartul_9

 D.Vu uopće ne igram. Ne sviđa mi se . Vidim da su Orisu jako dobro prihvatili igrači. Non stop je u timu :)  Da,  ima poprilično zanimljivo glavno oružje. Ima dosta streljiva brzo ispaljuje hitce, učinkovito na blizinu kao i na daljinu

Ja da pa zaboravio sam da ona preživi uništenje robota i onda te rokne s onim pištoljem na vodu :D

Ma najjaci heroj u igri. Neuništiva je :D
« Zadnja izmjena: 23. Ožujak, 2017., 18:16 dinodinix »

Odg: Overwatch
« Odgovori #323 : 23. Ožujak, 2017., 18:15 »
Isprike za dupli post molio bih delete.
« Zadnja izmjena: 23. Ožujak, 2017., 18:16 dinodinix »

Odg: Overwatch
« Odgovori #324 : 23. Ožujak, 2017., 19:02 »
dinodinix

Hehe ma nije najjači heroj.
Jači je Reinhardt od nje 100% 1 VS 1 :D

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Overwatch
« Odgovori #325 : 24. Ožujak, 2017., 08:33 »
Orisa ne moze zamijeniti reinhardta, zapravo u kombinaciji s njim ce najbolje i funkcionirati. Imam osjecaj da ce doci shield/barrier/bubble meta sa svim ovim zadnjim izmjenama, uz dive comp.
A za ovo sto pricate da je D.Va prejaka su gluposti :D, iako joj je nakon Bastion reworka narastao pickrate, ali nije problem rijesiti D.vu, pogotovo sa Zaryom ili Roadom u ekipi

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #326 : 24. Ožujak, 2017., 08:52 »
Da, ja je sa Roadhogom rjesim u 3 poteza, kuka i 2 metka.. Ma nijedan heroj nije prejak jer dobra ekipa može svakoga rjesit.

Odg: Overwatch
« Odgovori #327 : 24. Ožujak, 2017., 10:00 »
Sad dolaskom Orise, nekako previše štitova ima na mapi za moj ukus. Onaj Reinheart razvije štit i svi kampiraju iza njega. Pa kakva je to fora?

Orisa je ok, ali nije ništa posebno. Nekako mi se čini da njen minigun ne zadaje baš preveliki damage.

Odg: Overwatch
« Odgovori #328 : 24. Ožujak, 2017., 10:49 »
d1cme, Bartul_9

Ne radi se o tome kako riješiti nekoga. Svi se mogu riješiti bez problema na neki način ali govorimo onako općenito da je OP heroj. Ima jako puno healta, beskonačno municije, jak ulti,  poprilično je agilna i kad joj uništiš oklop opet te može ubiti sa pištoljem

dinodinix

Pa ne zadaje baš štete kao bastion ali ima dobar fire rate, velik spremnik i plus se ukampiraš iza štita. Pa to zapravo i je fora kod Reinhardta :D  Pametni igrači bi trebali koristiti tu prednost




*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Overwatch
« Odgovori #329 : 24. Ožujak, 2017., 11:08 »
Da al joj je municija na daljinu užas, treba biti usred borbe da bi nešto napravila, a onda je dobrom igraču laka meta.. Ultimate joj je odlican, al kao što sam rekao u 95 posto slučajeva sam pobjegao njenom ultiju.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9