HCL.HR

PES 2008

  • 390 Odgovora
  • 85676 Hitova
*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: PES 2008
« Odgovori #150 : 26. Listopad, 2007., 22:58 »
 :ave: nikad nisam vidio bolji bug :ave:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: PES 2008
« Odgovori #151 : 26. Listopad, 2007., 23:32 »
Viđeno na PES 3 ili nekom nastavku, samo u to doba nije bilo kamera...  :ave:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: PES 2008
« Odgovori #152 : 27. Listopad, 2007., 01:13 »
danas nabavio PS2 verziju.

odigrah jedno 2-3 sata i igra totalno ista kao PES6. :tired:

ja mnogo razočaran.nit novih poteza ima,kopačke sakaju(kolko sam vidio nema više ni adidasovih ni nike :wildboy:) grafika ostala ista....

i još dinamo naprave tako da budu preloši :(

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: PES 2008
« Odgovori #153 : 27. Listopad, 2007., 08:02 »
oke, jel iko igro ps2 verziju  :tired:

onak  :ave:
isto ko pes 6.  :tired:

Nije isto. Manje je arkadno.

http://www.youtube.com/watch?v=6tZoqpKFMzA

ahahahaaaaahahahahahaha

Kula World.  :ave:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: PES 2008
« Odgovori #154 : 27. Listopad, 2007., 09:25 »
Izbrisani neki neki postovi koji bezveze zagađuju inače prekrasnu temu.  :ementaler:

lan-warsovu tema iz Sony podforuma Duksy je prabacio u arhivu greškom, jer nije uvidio da lan-wars želi pričat isključivo o PS3 verziji igre. Duksy sram te bilo, kazni se.

Sad je otvorena nova tema u Sony podforumu za PS3 verziju PES 2008 i nemoj da ju iko briše.




*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: PES 2008
« Odgovori #155 : 27. Listopad, 2007., 10:02 »
http://www.youtube.com/watch?v=qRe50byao9U&NR=1



aaaaa, jebemu ovo owna... kupujem pc verziju.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: PES 2008
« Odgovori #156 : 27. Listopad, 2007., 10:07 »
 :wildboy:
ajde da jednostavno ne pričamo o PS2 verziji, jer je očito da je ista kao PES 6.

plizič, ajde... ;)

a gle ovo davore
http://www.youtube.com/watch?v=ZucD3XlKbnQ :faca:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: PES 2008
« Odgovori #157 : 27. Listopad, 2007., 13:48 »
Jebate koje govno od igre.  :tired:
Preurbani meniji, gej ''vista'' grafike te sveopća sporoća.  :wildboy:

Čekam sljedeći nastavak.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: PES 2008
« Odgovori #158 : 27. Listopad, 2007., 14:05 »
itll grow on ya.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: PES 2008
« Odgovori #159 : 28. Listopad, 2007., 01:14 »
unatoč mojoj velikoj skeptičnosti oko ovog nastavka, sada sam siguran da sam pogriješio.. iako igra ima svoje minuse, većinom je jako napredovala spram svog predhodnika..

daklem, odmah čim sam pokrenuo uočio sam lijepu muziku, zapravo, muzika je odlična i to mi se jako sviđa.. izvedba menija mi se ne dopada previše iako je solidno napravljeno.. krenuo sam odmah (nakon što sam postavio opcije) na exhibition.. prvo sam odigrao utakmicu Dinamo - Crvena Zvezda.. svidjelo mi se sve, i mislim da je Dinamo napravljen baš kako treba.. naravno, sve registrirano i komentator čita sva imena i sve tu fino.. no ne osvrćem se odmah tu, već prelazim na jednu malo bolju tekmicu Hrvatska - Engleska.. završni rezultat na top player je 0:3.. nadasve i nije realno, no tu ću se usredotočit na gameplay i grafiku, te zvuk.. gameplay, tu imam za reć prekrasna uklizavanja te reakcije igrača.. sviđaju mi se dobro napravljene neuštogljene animacije igrača, suca i golmana.. golmani su vidno napredovali te imaju odlične reakcije na šut.. pletikosa je očito napravljen kao rupa, te su 2 gola od primljenih bila kroz noge. šutevi su prekrasni i sviđa mi se tempo igre. primjetio sam isto da kad lopta ode u aut, očitava se pravilno zadnje dirani igrač.. gameplay me se dojmio jako, iako sve malo poprima štih Fife, to nikako nije, to samo misle oni koji se boje promjena u PES-u.. trikovi su fantastični, ima puno novih i sviđa mi se njihov tok animacije.. da pređem na grafiku. grafa mi isto vuče na Fifinu, no nema nepotrebnih efeketa, te grafika i nije nešto impresivna, no vidi se napredak i sviđa mi se. pogotovo se to vidi na igračima, cijela (skoro cijela) hrvatska momčad je ličila na sebe i svaka čast Konamiju na tome. tako isto mogu reći i za englesku ekipu. btw, robert kovač je preloše napravljen, rofl. kod zvuka, opet ona lupanja lopte me iritiraju, no to je sve ok a ako mi se nešto sviđa u igri, onda je to sigurno komentator.. najbolje nešto u nogometnoj simulaciji. komentira sve i vrlo je interaktivan.. najviše mi se svidjelo kad je u 65. min nakon što je bilo 3:0 počeo pričati kako gledatelji polako napuštaju stadion u razočaranju.. već je u 80. min govorio kak više nema nade i da je ovo izgubljena tekma za hrvatsku.. sve u svemu mogu reći da je ovo pravi next-gen PC užitak u nogometu.. ako ću rejtirat igru, moram reć da po meni na prvi dojam dobiva 90% i odmah počinjem masterligu s dinamom. igra je fantastična, pa evo i par skrinova s gore navedene tekme:


*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: PES 2008
« Odgovori #160 : 28. Listopad, 2007., 01:20 »
Od te na trening, pojačajte zvuk na tvu, uzmite loptu te simulirajte faul. Pwna jauk. PWNA!!1
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: PES 2008
« Odgovori #161 : 28. Listopad, 2007., 11:37 »
bravo benko na ispcrpnom postu.  :dancing:
inače kolko sam vidio na demou, igrači i lica izgledaju savršeno.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: PES 2008
« Odgovori #162 : 28. Listopad, 2007., 14:01 »
ma igra je ok, jedino što mi malo smeta je velika sličnost sa fifom i ona caps lock slova.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: PES 2008
« Odgovori #163 : 28. Listopad, 2007., 14:04 »
Caps lock... tako nubovski i jeftino izgleda.  :wildboy:

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: PES 2008
« Odgovori #164 : 28. Listopad, 2007., 14:55 »
yap, zamjeram najviše PES-u jer vuče na Fifu, a ne znam koji je razlog, po meni PES-u ni nije bila konkurentna Fifa :tired:

[edit]
počeo jučer ML sa dinamom.. igra je čista uživancija.. no, ne znam za druge, ali da bih pristojno prolazio kroz ML, igram na professional, a ne top player. možda je to što se nisam još priviknuo na igru, ili je top player fakat težak, ne znam. ali uglavnom, predobro je! :dancing:
« Zadnja izmjena: 29. Listopad, 2007., 12:05 Benko »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9