HCL.HR

PES 2008

  • 390 Odgovora
  • 85719 Hitova
Re: PES 2008
« Odgovori #345 : 11. Srpanj, 2008., 21:33 »
trikovi, nove kamere. šminkica ono  :wildboy:
kog briga za takve gluposti. Pes ima apsolutno sve trikove, osim oxforda al aj. I motion capture u pesu je dobar, ne kužim šta sereš sirko.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: PES 2008
« Odgovori #346 : 11. Srpanj, 2008., 22:17 »
Kako izbjegava odgovorit jer zna da je u krivu.  :hihi: Nemoš reć da je fifin motion captuering loš  :thumbs:

Pogotovo kad postoje samo FIFA i PES kao standardi, a gluplje trčanje od onoga u PES-u svijet nije vidio... poboljšalo se od 08-ice al brate mili to je svima očito da nitko nije previše mario na motion captuering... dok EA ima nešto više para za takve pizdarije... i to se vidi.

i da pazi onaj drugi dio mog posta.. TO NIKOG NIJE BRIGA   :thumbs:

umjesto da se držiš pizdarije kao argumenta skreni nam svima pozornost na neku bitnu razliku između ove dvije igre.

Mogu reć da je loš i hoću.

Pizdarija jel? Bitno da je tvoj "Why FIFA 08 is better than PES 2008" filmić dokazo da Fifa boguje. Daj se pljusni.

Gle, u PESu možeš radit akcije i kombinacije na punkurac načina, od duplog passa, visoke dubinske, čak i duga lopta s kružićem radi bolji neg prije, to se zna u vražju mater da PES rula kaj se tiče kombiniranja i akcija. Napadački je okej, obrambeno su ga usrali.

U FIFI je pak jedina dobra stvar, koju ima već dugi niz nastavaka, a ta je da možeš igraču naredit da ti trči u prostor, to je kul. Ovo ostalo, od dodavanja koja su ultra spora do dugih lopti koje prolaze 2 od 10, ne moram ni komentirat.

Kužim ja da vi drkate na finte i fintice, priznajte. ŠARLATANI JEDNI.  :thumbs: :mrgreen:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: PES 2008
« Odgovori #347 : 12. Srpanj, 2008., 10:37 »
Opet izmišljaš pizdarije i mjenjaš temu u nedostatku boljeg argumenta :ementaler:


Nigdje, apsolutno, nigdje nitko nije rekao da PES nema kvalitetu gameplaya, čak sam ja dao naslutiti da PES boguje gameplayom definitivno, ali u isto vrijeme ni da FIFA nije loša koliko joj se pripisuje.i onaj film šta sma linkao nema veze s tvojim komentarom da ja mislim da je FIFA bolje... film ne dokazuje ništa i ne paše mu naslov.. nemre igra bit bolja zato jer imaš taj neki arena mod u kojem možeš radit pizdarije s loptom... ali ipak FIFA to ima, PES nema.. još jedna od argumenata koji ideu u prilog fifi...

Osim što te minuse koje PES -ima ( licence grafika, poneki potezi i motion captuering ( da, bolji je u fifi )) u gameplayu su poradili umnogo u next-gen verziji ( koja dolazi na PC ove godine jel ). Nije to PES ali nije ni da ne valja.

Na kraju krajeva bitan je onaj faktor zabave, a FIFA ga ima. Je li vei ili manji ovisi od čovjeka do čovjeka. Neki bi rekli da FIFa zbog realističnijeg prikaza, licenci i možda malo kulnijih poteza u igri ima veći fun factor, neki bi rekli da upravo PES zbog gameplaya i inih stvari ima veći.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: PES 2008
« Odgovori #348 : 12. Srpanj, 2008., 10:53 »
Isuse, ova Arena je nešto najdebilnije što sam vidio  :tired: Ako mi je to takvog driblanja, fintanja, bacanja ampulica, uzeo bi si FIFU Street il neki kurac, ono. U FIFI su golmani glupi do kurca, jebote. FIFA ima bolju grafiku.  :thumbs: :thumbs: Da mi je do toga, ne bi još uvijek igrao PES 2 u kojem svi igrači imaju istu facu, samo različitu put.  :tired: Nije da je PES bez greške, al mi je, koliko god isklišejizirian od 4. nastavka, osamnajst puta bolji od nove FIFE.


I da, bar u onom filmiću s Ronaldinjom ona fora kad si loptu prebaci preko glave nije iz PESa, bar.  :tired:

Re: PES 2008
« Odgovori #349 : 12. Srpanj, 2008., 10:59 »
fora je iz ISS-a, nažalost u pesu je još uvjek nema  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: PES 2008
« Odgovori #350 : 12. Srpanj, 2008., 11:24 »

Re: PES 2008
« Odgovori #351 : 12. Srpanj, 2008., 11:32 »
kak se opće rade te kurčeve finte u pes-u? ja znam samo rulet  :tired:

Re: PES 2008
« Odgovori #352 : 12. Srpanj, 2008., 11:34 »
Ima jebemu :S

http://www.youtube.com/watch?v=UEBP2e5J5-Q

to nije to, to je samo overhead, ovo drugo se radi tako da imaš loptu ispred sebe i onda je prebaciš iza sebe, uglavnom drukčije.
http://www.youtube.com/watch?v=OON4WDa8iFY&feature=related


Finte potraži na netu ono  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: PES 2008
« Odgovori #353 : 12. Srpanj, 2008., 15:36 »
Izgleda da većina ljudi koji govore kako je PES 2008 54864 puta bolji od FIFE 08 nije igrala FIFU na nekoj od nex-gen konzola.

I da usporedimo recenzije novog PES-a i nove FIFA-e(pogledajte ocjene za next-gen konzole):
PES:
PS 3
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/940559.asp?q=pes%2008
X360
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/940560.asp?q=pes%2008

FIFA
PS 3
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/938663.asp?q=fifa%2008
X360
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/938657.asp?q=fifa%2008

Ovo je prosjek recenzija svih većih gaming sajtova ili časopisa.

Mnogi imaju neku vrstu stereotipa prema FIFA-i zbog izuzetno loših prijašnjih nastavka(2002-2007), ali FIFA je napokon uspjela konkurirati PES-u po kvaliteti igre.
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj, 2008., 15:38 T.N.T. »

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: PES 2008
« Odgovori #354 : 12. Srpanj, 2008., 18:53 »
čak sam ja dao naslutiti da PES boguje gameplayom definitivno, ali u isto vrijeme ni da FIFA nije loša koliko joj se pripisuje

Nije loša al je lošija. IMO, gameplay je najvažnija stvar u nogometnoj igri.

arena mod :/

grafika :/

potezi ://

jedino licence ok, nikom se neda u pesu editirat dresove, imena itd. Bar se meni neda.

I naravno mjuza koja boguje. FIFA ima sve osim najvažnije stvari koja je oke ali još uvijek lošija od PES-a. Zato ja, nebi vjerovo, jedva čekam novu FIFU s punkurac promjena.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: PES 2008
« Odgovori #355 : 12. Srpanj, 2008., 19:06 »
Bez prepirki i nekih svađa;

SLIKOVITO: PES je Dante, Fifa je Virgil, obojica su jaki no Virgil stalno gubi i na kraju bude otjeran u "nigdjezemsku"!

OBJEKTIVNO: PES rula nad Fifom.

P.S. Sad idem dalje vježbat Grid jer sutra je veliki turnir.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: PES 2008
« Odgovori #356 : 12. Srpanj, 2008., 19:08 »
šedoufeks bog  :thumbs:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: PES 2008
« Odgovori #357 : 12. Srpanj, 2008., 19:16 »
 :wildboy:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: PES 2008
« Odgovori #358 : 12. Srpanj, 2008., 19:49 »
jedino licence ok, nikom se neda u pesu editirat dresove, imena itd. Bar se meni neda.

zato i izađu patchevi koje središ za 5min pa imaš sva imena  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: PES 2008
« Odgovori #359 : 12. Srpanj, 2008., 19:52 »
sreća da svi igraju na PCu  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9