HCL.HR

PES 2013

  • 146 Odgovora
  • 51155 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #120 : 02. Prosinac, 2012., 18:58 »
Četvrta sezona s Arsenalom. Arsenal = mladi igrači za razvijanje.

Igram svaku drugu tekmu te obavezno derbije s Chelseaom, Man Unitedom, Cityem i... Liverpoolom xDD
Prve dvije sezone osvojio Premier Ligu, FA Cup i Champions Ligu, treću se sjebo i osvojio samo Premier Ligu i FA Cup, i četvrtu ulazim s entuzijazmom da opet budem svugdje prvi.
Arsenal je fora momčad jer ima dosta mladih igrača koje treba razvijati i onda oni postaju odlični. Težina je i dalje Superstar (koja je BTW u 80% utakmica kao da igram na Regular, ali nvm).

Prva postava + rezerve:



Doveo sam Bradleya i Jose Angela iz Rome, Welbecka iz Uniteda, Obertana iz Newcastlea, Ogbonnu iz Torina i Albrightona iz Aston Ville. Iz mlade ekipe kupio Aartmena, Scholesa, Nouheija, Hadouira, Augustina i još jednog, al sam mu zaboravio ime. XD

U zadnje vrijeme krenuo sam igrati 4-3-3 (iako na slici retardirano piše 4-2-1-3) jer su debili u 4-4-2 postavi dobivali previše golova iz protivničkih prodora kroz sredinu.
Mislim da još eventualno 3-4 sezone treba odraditi, a onda je vrijeme da se prebacim na FIFU jer je PES već podosta dosadan.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: PES 2013
« Odgovori #121 : 02. Prosinac, 2012., 19:05 »
Albrighton je veznjak  :( Obertan je smeće  :wildboy:

i nezz nikad nisam kužio pes, ajde što nemaju licence, al ideš igrat karijeru i Arsenal ti je u ligi s DRHGASGGSPGJSDG, Real Madridom, Dinamo Kijevom i NHGKDONGDSONGSDSK

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #122 : 02. Prosinac, 2012., 19:22 »
Albrighton je veznjak  :( Obertan je smeće  :wildboy:

Znam da je, ima 89 kao RMF, ali trebao mi je mladi RB, a on ima 87 kao desni bočni, tako da sam ga svejedno uzeo. A Obertan je smeće, ali je koštao jako jako malo, a imao je solidan rejting. Ako ništa, mogu prodat za duplo nego za što sam ga dobio, i bit ću u plusu.

i nezz nikad nisam kužio pes, ajde što nemaju licence, al ideš igrat karijeru i Arsenal ti je u ligi s DRHGASGGSPGJSDG, Real Madridom, Dinamo Kijevom i NHGKDONGDSONGSDSK

Nije ako si staviš neki patch. Ja sam stavio PESEdit i sve lige su tu, imam i drugu englesku i njemačku ligu, sve dresove, bude okej tada. A ovi Dhroffsmitz, to je trening utakmica, budu svako malo rendom ekipe tada ;(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: PES 2013
« Odgovori #123 : 03. Prosinac, 2012., 00:05 »
to su rejtinzi??  :wildboy: Santi 102... STO DVA EJ,, Olbrajton 87 kao bek,,, ,genijalno  =D> nez

nadam se da je gameplay jebeno zabavan kad je ostalo abismalno  :(

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #124 : 03. Prosinac, 2012., 00:18 »
četvrta je sezona, znači da su se igrači razvili već dosta.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: PES 2013
« Odgovori #125 : 03. Prosinac, 2012., 00:30 »
Svejedno mi nije jasno ovo 102.  :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #126 : 03. Prosinac, 2012., 00:34 »
109 je najviše kao  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: PES 2013
« Odgovori #127 : 03. Prosinac, 2012., 00:40 »
kakva bijeda ovaj pes. :wildboy:

Odg: PES 2013
« Odgovori #128 : 03. Prosinac, 2012., 00:54 »
109 je najviše kao  :hiha:

TO JE LOGIČAN BROJ  :hiha: :hiha2: :hiha: :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #129 : 03. Prosinac, 2012., 00:57 »
a nije al to je kao SUPERLJUDI xDDD  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #130 : 03. Prosinac, 2012., 16:46 »
to su rejtinzi??  :wildboy: Santi 102... STO DVA EJ,, Olbrajton 87 kao bek,,, ,genijalno  =D> nez

nadam se da je gameplay jebeno zabavan kad je ostalo abismalno  :(

olbrajton ima 89 ko midfilder, a tamo je već santi sa 102, tako da...
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2013
« Odgovori #131 : 01. Siječanj, 2013., 14:14 »
Igram s Juventusom (iako sam navijač Intera :mrgreen:) i odmah prve sezone sam osvojio Seriju A (drugoplasiranog Milana ostavio 15 bodova iza) i talijanski kup (sve pobjede) a u Ligi Prvaka sam nesretno ispao u polufinalu od Cityja. Težina je Super star naravno. Evo mog idealnog tima (jedino bih volio dovest Neymara i Lucasa i zamjenit Buffona jer je prestar):

U idealnom timu sezone talijanske lige imam čak 9 svojih igrača, što nisam mogao postići čak ni na pesu 2009 u kojem sam sezone završavao bez poraza:

Inače, ubjedljivo najbolji PES ikada, i po mom subjektivnom mišljenju najbolja nogometna simulacija. Mogu razumjeti nekoga kome je FIFA bolja ali ne mogu nikako razumjeti one koji pljuju po ovako odličnoj igri. Gameplay je savršen, imaš neograničene mogućnosti i svaki gol koji postigneš je drugačiji. Jedva čekam naredni pes na FOX-u koji bi trebao nogometne simulacije pomjerit na jedan viši nivo \:D/.
« Zadnja izmjena: 01. Siječanj, 2013., 14:18 Adam Jensen »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: PES 2013
« Odgovori #132 : 02. Siječanj, 2013., 11:41 »
Nezz, meni je Balotelli dosta smećasto napravljen u Pesu i dvije sezone što sam prošao sa Cityem nisam ga uopće koristio. :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2013
« Odgovori #133 : 02. Siječanj, 2013., 14:32 »
Nezz, meni je Balotelli dosta smećasto napravljen u Pesu i dvije sezone što sam prošao sa Cityem nisam ga uopće koristio. :hiha2:
Kod mene je najbolji igrač, čovjek sve zabija a osim toga dosta i asistira (da čovjek ne povjeruje :loludara:). Jedino mu je bio problem što mu je na početku forma bila 3 i svaku 2-3 utakmicu bude "fatigued", ali sam mu  "kupio" povećanje forme na 4 i dodao jednog fizioterapeuta i sad može bez problema odigrati i po 5 utakmica u dobroj formi.

Odg: PES 2013
« Odgovori #134 : 31. Ožujak, 2013., 18:45 »
Dobio sam danas key za PES i ukucao ga pri instalaciji i radilo je. Sada kada zelim da pokrenem igru izbacuje mi ovo , ali kada ga crackujem ne mogu pristupit serverima. Pomozite.
« Zadnja izmjena: 31. Ožujak, 2013., 18:57 lex »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9