HCL.HR

PES 2013

  • 146 Odgovora
  • 51101 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #75 : 19. Rujan, 2012., 14:56 »
ja nez oni su jebeni retaji.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2013
« Odgovori #76 : 19. Rujan, 2012., 15:28 »
tako je svake godine, onda izbace FREE DLC od transfera :)

Odg: PES 2013
« Odgovori #77 : 19. Rujan, 2012., 19:41 »
Već je taj DLC najavljen ja mislim za oktobar. Jadran  :tired:

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: PES 2013
« Odgovori #78 : 19. Rujan, 2012., 21:18 »
Isto govno ko i prije 4 godine. Nabijem ih. Mislim, sumnjam da će FIFA puno toga dodat u odnosu na prošlu godinu, ali će i dalje bit jebeno kvalitetnija od ovog šljama. Dajem pun kurac  golda  :hiha: iz godine u godinu nadajući se nekim novitetima, a sve što dobijem je jedan kurac u ustašca. Igrači su i dalje retardirani. To je dovoljan razlog zbog kojeg nikad više neću ni lipe dati za ovo govno od serijala. Ja ne znam, ovo treba zabranit, pas mater.

Što je najbolje, prednarudžba se ne da poništiti više  :hiha2:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2013
« Odgovori #79 : 19. Rujan, 2012., 21:45 »
Isto govno ko i prije 4 godine. Nabijem ih. Mislim, sumnjam da će FIFA puno toga dodat u odnosu na prošlu godinu, ali će i dalje bit jebeno kvalitetnija od ovog šljama. Dajem pun kurac  golda  :hiha: iz godine u godinu nadajući se nekim novitetima, a sve što dobijem je jedan kurac u ustašca. Igrači su i dalje retardirani. To je dovoljan razlog zbog kojeg nikad više neću ni lipe dati za ovo govno od serijala. Ja ne znam, ovo treba zabranit, pas mater.

Što je najbolje, prednarudžba se ne da poništiti više  :hiha2:
Ja stvarno ne znam šta je vama ljudi, shvatam da dosta ljudi smatra da je bolja fifa, ali to ne znači da je pes loš. Ispravno bi u tom slučaju bilo reći da je pes vrlo dobar ali da je fifa odlična (iako je kod mene obrnuto) ali glupo je reći da je pes "šljam", "govno od serijala", to je isto kao kad bi fan Battlefielda 3 (koji je bolji) rekao za CoD da je sranje od igre, ko voli blisku borbu više mu se sviđa CoD, a ko više voli veće mape njemu BF3. To su sve razlike u ukusima, po mom ukusu (volim igrati pas igru kao arsenal) meni je pes bolji i realniji. Dok neko ko npr. voli brazilski nogomet koji je pun egzibicija njemu bi više odgovarala fifa.

Odg: PES 2013
« Odgovori #80 : 19. Rujan, 2012., 21:56 »
Zadnji PES kojeg sam kupio i da je valjao je 2009. PES 2013 pokazuje znakove napretka, ali daleko je to od toga da igra postane kao FIFA danas. Jos puno pure i spinata ce trebati ovima iz Konamija da vrate PES na stare staze slave. Problemi: igraci u obrani glupi ko' k****, golmani standard, aniamcije retardirane, soundtrack boze ubi, komentatori isti, publika ista. Sve u svemu to jos nije PES koji zavrjeđuje da ja dam pare i uzivam u njemu kako treba. FIFA se opet kupuje

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2013
« Odgovori #81 : 19. Rujan, 2012., 22:24 »
Zadnji PES kojeg sam kupio i da je valjao je 2009. PES 2013 pokazuje znakove napretka, ali daleko je to od toga da igra postane kao FIFA danas. Jos puno pure i spinata ce trebati ovima iz Konamija da vrate PES na stare staze slave. Problemi: igraci u obrani glupi ko' k****, golmani standard, aniamcije retardirane, soundtrack boze ubi, komentatori isti, publika ista. Sve u svemu to jos nije PES koji zavrjeđuje da ja dam pare i uzivam u njemu kako treba. FIFA se opet kupuje
To je ono o čemu ja govorim razlike u ukusima. Meni npr Pes 2009 je mnogo slabiji od svih koji su došli nakon njega. Na 2009-ki master ligu završim sa svih 38 pobjeda i to na najtežem nivou, s igračem kao što je Lavezzi mogao sam sve predriblat od gola do gola. Također mi se ne sviđa ni pes 6 (za koji mnogi pes-ši govore da je najbolji u serijalu) jer je sličan takav, Adriana ne može nitko zaustavit. Meni je svaki pes bolji od prethodnika, teži  realnosti i sve više odgovara mojoj viziji nogometa. Pes 2013 je za mene savršenstvo, što se tiče gameplaya nema mane, a gameplay mi je važniji od komentatora, publike, soundtracka ili od toga da igrač nakon prekršaja svaki put drugačije padne. Džabe ti veći broj animacija kad pes zbog bolje grafike i realnijeg izgleda igrača djeluje prirodnije. A za tog golmana uvijek ista priča, pa dobro daleko je od savršenog, ali realno ni fifin nije puno bolji, možda ima kvalitetnije animacije, ali zapitajte se koliko ste puta dali gol s 40 metara (često i po sredini gola) pa ni na pesu ne bi takve golove primao. Ali opet kao što rekoh niko ne treba kupovati i igrati nešto u čemu neće uživati i ja to poštujem, ali se nanerviram kada pojedini počnu pljuvat po pesu kao da je najlošija igra na svijetu i da je "treba zabranit"  :fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2013
« Odgovori #82 : 20. Rujan, 2012., 11:32 »
Odigrao 5 utakmica i izbrisao igru. Neznam ono, možda i je odličan nogomet, ali mi se nikako ne uklapa Konamijeva vizija nogometa sa ovime što ja želim. Sve je nekako dječjeg izgleda i u par trenutaka imam osjećaj da igram u 800_600 rezoluciji. I da kakvi su ono omg izbornici, šta je to?! Neznam jedina pozitivna stvar ovog PES-a je Nossa u glavnom izborniku.

 :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #83 : 20. Rujan, 2012., 11:36 »
ček jel baš igra izašla il vi pričate o demou?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: PES 2013
« Odgovori #84 : 20. Rujan, 2012., 11:39 »
Igra je izišla danas. U Europi.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #85 : 20. Rujan, 2012., 11:44 »
a fifa?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: PES 2013
« Odgovori #86 : 20. Rujan, 2012., 11:45 »
JA SAM GRGA ŠTO JE GOGL

25. 9.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: PES 2013
« Odgovori #87 : 20. Rujan, 2012., 11:55 »
 :hiha: hvala!
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: PES 2013
« Odgovori #88 : 20. Rujan, 2012., 12:05 »
Isto govno ko i prije 4 godine. Nabijem ih. Mislim, sumnjam da će FIFA puno toga dodat u odnosu na prošlu godinu, ali će i dalje bit jebeno kvalitetnija od ovog šljama. Dajem pun kurac  golda  :hiha: iz godine u godinu nadajući se nekim novitetima, a sve što dobijem je jedan kurac u ustašca. Igrači su i dalje retardirani. To je dovoljan razlog zbog kojeg nikad više neću ni lipe dati za ovo govno od serijala. Ja ne znam, ovo treba zabranit, pas mater.

Što je najbolje, prednarudžba se ne da poništiti više  :hiha2:
Ja stvarno ne znam šta je vama ljudi, shvatam da dosta ljudi smatra da je bolja fifa, ali to ne znači da je pes loš. Ispravno bi u tom slučaju bilo reći da je pes vrlo dobar ali da je fifa odlična (iako je kod mene obrnuto) ali glupo je reći da je pes "šljam", "govno od serijala", to je isto kao kad bi fan Battlefielda 3 (koji je bolji) rekao za CoD da je sranje od igre, ko voli blisku borbu više mu se sviđa CoD, a ko više voli veće mape njemu BF3. To su sve razlike u ukusima, po mom ukusu (volim igrati pas igru kao arsenal) meni je pes bolji i realniji. Dok neko ko npr. voli brazilski nogomet koji je pun egzibicija njemu bi više odgovarala fifa.

 :fpalm:
Daj mi samo reci na kojoj si ti razini igro fifu kad pricas kao da mozes prec cijelu momcad i zabit gol? Pas igra je itekako razvijenija u Fifi, pogotovo sada u 13. Ne mozes rec da je PES realniji kad svaki potez igraca je neprirodan, od dodavanja, pucanja, padanja. A o fizici lopte da ne pricam.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2013
« Odgovori #89 : 20. Rujan, 2012., 13:50 »
Bespredmentno je uopće raspravljat o težini igre u Fifi kad igra ima slidere koji se mogu namjestit da je igra najteža ikad.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9