HCL.HR

PES 2016

  • 221 Odgovora
  • 77188 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2016
« Odgovori #15 : 17. Lipanj, 2015., 16:10 »
Sviđa mi se što nisu puno mijenjali prošlogodišnji odlični gameplay. Konačno su pronašli pravi pravac i sad mogu ko Fifa saml lagano ušminkavat

Odg: PES 2016
« Odgovori #16 : 18. Lipanj, 2015., 07:55 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #17 : 18. Lipanj, 2015., 08:03 »
Sviđa mi se što nisu puno mijenjali prošlogodišnji odlični gameplay. Konačno su pronašli pravi pravac i sad mogu ko Fifa saml lagano ušminkavat
Super je gameplay, ali ne znam koliko si zadnjih PESova kupio?!? Jesi igrao koju online utakmicu ili My Club?
Online je katastrofa... Kad kupim igru očekujem ju i igrati najviše online. Konami uopće ne brine za svoje korisnike i ignorira ih. Sve probleme metu pod tepih. Najveći problem je i kada ih prijaviš Konami apsolutno ništa ne poduzima... Samo upiši u YT PES 2015 cheaters i bit će ti sve jasno. Dokaza koliko god hoćeš i ništa se ne poduzima.
I tako je od 2010 godine. Isti ljudi stalno varaju s istom forom.
Najjača stvar je što su ove godine mogli online igrati i ljudi koji nisu kupili igru! I onda su takvi kao preorder bonus dobivali umjesto jednog super igrača njih 5!!!
I najbolja stvar je što su mogli igrati igru sa svim updateovima kakvih 2 mjeseca od izlaska igre...

Online i Konami ne funkcioniraju. Ne želim igrati samo offline jer to brzo dosadi i nije neki izazov, a čekati da ti dođe netko od frendova doma... To će se dogoditi nikad pa ni tad. I kad se vidimo uvijek smo s klinicima i onda ništa od utakmica ili drugih gluposti.
Kada i ako poprave online, jer u 5 godina se nisu makli ni milimetar, onda mogu razmišljati o kupovini PES 2016.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2016
« Odgovori #18 : 18. Lipanj, 2015., 09:30 »
Sve ono što sam do sada vidio podosta mi se sviđa. Što je poseban uspjeh jer sam naklonjeniji Fifi i cvjetnom društvu zadnjih godina.

Iako, da, zabrinjavajuće je malo kako ništa nisu spominjali oko onlinea.

Odg: PES 2016
« Odgovori #19 : 18. Lipanj, 2015., 10:34 »
Sviđa mi se što nisu puno mijenjali prošlogodišnji odlični gameplay. Konačno su pronašli pravi pravac i sad mogu ko Fifa saml lagano ušminkavat
Super je gameplay, ali ne znam koliko si zadnjih PESova kupio?!? Jesi igrao koju online utakmicu ili My Club?
Online je katastrofa... Kad kupim igru očekujem ju i igrati najviše online. Konami uopće ne brine za svoje korisnike i ignorira ih. Sve probleme metu pod tepih. Najveći problem je i kada ih prijaviš Konami apsolutno ništa ne poduzima... Samo upiši u YT PES 2015 cheaters i bit će ti sve jasno.

Dokaza koliko god hoćeš i ništa se ne poduzima.
I tako je od 2010 godine. Isti ljudi stalno varaju s istom forom.
Najjača stvar je što su ove godine mogli online igrati i ljudi koji nisu kupili igru! I onda su takvi kao preorder bonus dobivali umjesto jednog super igrača njih 5!!!
I najbolja stvar je što su mogli igrati igru sa svim updateovima kakvih 2 mjeseca od izlaska igre...

Online i Konami ne funkcioniraju. Ne želim igrati samo offline jer to brzo dosadi i nije neki izazov, a čekati da ti dođe netko od frendova doma... To će se dogoditi nikad pa ni tad. I kad se vidimo uvijek smo s klinicima i onda ništa od utakmica ili drugih gluposti.
Kada i ako poprave online, jer u 5 godina se nisu makli ni milimetar, onda mogu razmišljati o kupovini PES 2016.

Vidim da smo u istom kosu. Igram pes od iss-a na ps1 te sam iskusio najbolje ali i najgore od ovo serijala. Takoder, igranje sa sogorom, burazom i frendovima svodi se samo na okupljanje u istoj prostoriji jer online... Jednostavno nije online! Zalosno! I uvijek gajim nadu da ce sljedece godine bit bolje al eto tako je kako je.. Nadam se da ce oe godine biti pomaka!! Mislim jbt ak sereri mogu gurat igru sa 64 igraca na istoj partiji, nije mi jasno kak ovi nemogu 2 igraca u utakmici

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #20 : 18. Lipanj, 2015., 10:50 »
I ja igram od ISSa.

Nije problem u serverima nego u otkrivanju cheatera! Frajeri već 5 godina za redom koriste net limiter! Spuste brzinu dovoljno da se ne odspoje sa servera, a opet da je igra ne igriva. Tada igra prekine i uopće se ne računa utakmica u kojoj si naravno vodio. I redovno to naprave u 90. minuti!
Radi toga sam ove godine uz PES uzeo i FIFU koju prvi puta igram od FIFE 2000.
Kod njih, ako se tako nešto dogodi, igra automatski registrira tebi pobjedu, neriješeno ili sto je već bilo.
Dobiješ normalno lovu i to je to!
Problem je u tome sto Konami uopće to ne zanima! Na stotine prijava i slika i videa sam poslao i opet nista...

Odg: PES 2016
« Odgovori #21 : 18. Lipanj, 2015., 11:14 »
O majke ti!! Nemres vjerovat.  Igrao sam online nekoliko puta i veza bi bila dosta losa, puno laga i slicno makar smatram da imam dobar net (20/10). Pa sam prestao jer odnosi prevec zivaca. Eto nadam se da ce rijesiti to. Srecom danas idem u dalmaciju kod sogora pa ceno se poste o naigrati. Zene su vec zivcane:))))

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #22 : 18. Lipanj, 2015., 12:32 »
I ja imam dobar net i ne nije do tebe, nego je do njih. A ako dobiješ nekoga iz Azije ili Amere onda još i kontrole kasne čak i po jednu sekundu... :fpalm:
Ne znam, ako nisu ništa napavili zadnjih 5 godina i igra se i dalje prodaje, onda neće ni sada...
Mislim da je ovo sve propalo, ako netko kupi nek javi ima li još uvijek problema s cheaterima, ako nema, kupujem odmah...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2016
« Odgovori #23 : 13. Kolovoz, 2015., 17:15 »
Jel zaigrao netko demo? Od danas je gore na konzolama.

Odigrao tri tekme sad i što se tiče gameplaya... a ne znam točno procjenit jer 2015 nisam igrao puno, ali nekakav osjećaj je isti. Primijetio sam jedino bolji sustav kolizije, vidi se točno na prekršajima. I rekao bih da golmani nisu toliko glupi kao prije, vidio sam par obrana nogom (dok stoje) i to mi se učinilo novim, ali nisam siguran da je.

Sustav proslave golova je traljav u uspored s onim što je fifa imala još prije pet godina. Dvije tipke za dvije proslave u trku, i dvije tipke za animacije proslave kakve su i do sada bile.

Meniji i dalje nepregledna jad i bijeda. Osim, ajde, možda i najvažnijeg - onog za game plan, taj je funkcionalan. Grafički isto kao i prošle godine. Igrači izgledaju dosta dobro i animacije pokreta su odlične. Sve ostalo, pogotovo stadioni, publika, trava - još uvijek na razini prošle generacije.

Komentatora nema u demou. A nema ni ažuriranih sastava. Mandžukić u Juventusu kojega su pokazivali u traileru očito je bio iz nekog drugog builda ili nešto jer ovdje su Tevez i Vidal još uvijek tu, kao i Schweini u Bayernu.

Odg: PES 2016
« Odgovori #24 : 13. Kolovoz, 2015., 22:25 »
Skinuo i odigrao danas jedno 10 utakmica. Uf dojmovi svakakvi.
Krenimo redom. Gameplay slican proslogodisnjem izdanju, sto je odlicno stvar, samo malo brzi-opet dobro. Igraci se guraju, padaju, gube kontrolu na kisi (poskliznu se)... Golmani su na zaista zavidnoj razini i imaju cijeli set animacija i reakcija. Znaju i zaribati al o tom potom. Posto je gameplay brzi, udarci fijucu ko metak kad opalite oko 16-erca. Izbornici su meni uvijek bili ok rasporedeni i sredeni. Jednostavni i tocka. Ove su godine povecali font slova tak da se sve vidi. Sve je doista fluidnp i nema stekanja, a zgodna je novost da se unutar izmjena igraca duzin pritiskom na X odredeni igrac moze pomicati. Napokon su vratili i KOCKU select role na igraca! Ono sto meni nikak neide u glavu je igranje na gljivu od osno na d-pad.
Na gljivu igram jos od ps3 i pes2009, al proslogodisnju verziju igre kao i ovaj demo puno bolje igram na d-pad!!! Neznam koji klinac!!! Na gljivu nemogu presjec niti jednu loptu, gurati se, opcenitno reagirati na vrijeme s igracem (na najtezoj razini igre). Komp ima posjed lopte od 65 plus dok ja imam ostatke... Prebacim na d-pad i komp se moze slikat. Doslovno. Reakcije igraca, presijecanja, naguravanja i slicno-ma ubijam! Posjed lopte preko 70% plus 3 gola... Zasto je tome tako neznam. Zakaj igraci ne reagiraju na gljivu jedbako kao i na dpad- neznam. Napominjem da su postavke kontrolera jednake i za d-pad kao i gljivu!!
Uglavnom, demo je stvarno dobro napravljen, igra je lijepa i brza. Nis, moram se vratiti na d-pad. Nevoljko:(

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: PES 2016
« Odgovori #25 : 14. Kolovoz, 2015., 12:52 »
Odigrao 2 utakmice na demu, gameplay se čini fantastičan. Osim ako fifa stvarno ne bude iznimna, kupujem PES.

*

Kotuken

  • n00b
  • 4
Odg: PES 2016
« Odgovori #26 : 14. Kolovoz, 2015., 13:08 »
Igrao sam na PS3 sa drugovima,nemam PS4 ili X1,imam samo dosta jak PC,ali nema demo za PC kao sto i sami znate,a bog zna i tamo ce biti kao ps3 ili slicno,jer ne zele da naprave next gen i prave nas budalama,ali dobro,da popricam malo o demu.Demo je fantastican,vidi se da po grafici ubija fifu na staroj konzoli,ali samim tim ima i malo predobru grafiku tako da tokom replaya i priblizavanja igracima u lice to je veoma sporo i FPS ogromno opada,nekada i tokom gameplaya moze se primjetiti da igra malo uspori ali nista pretjerano,brzo proleti,vidi se da su popravili animacije,mnogo je brze i response time je dosta bolji u odnosu na proslu godinu,poslje igranja ovoga ne moze se covjek vratiti na PES 2015.

Odg: PES 2016
« Odgovori #27 : 14. Kolovoz, 2015., 16:51 »
Isprobana old gen verzija na x360. Igra je definitivno napredovala u ovih godinu dana. Prvo što se primjeti je napredak kod kontakta između dva igrača, jednostavno prelijepo odrađeno. Puno novih animacija kod sudara, uklizavanja i sl.
Šutevi su ok odrađeni, jedina zamjerka ide na onaj finesse shot ili kako se već zove u pes-u, uglavnom R2 i tipka za šut .. golovi se prelako daju pomoću toga.
Sve u svemu, dobra igra a govorim o old genu, na novim konzolama gdje ima puno više mjesta za napredak će PES sigurno rasturati.
Toliko od mene, hvala na pažnji :piva:

*

kuky90

  • **
  • 190
Odg: PES 2016
« Odgovori #28 : 14. Kolovoz, 2015., 17:13 »
Možda upadam kao padobranac ali dal dolazi i kad dolazi demo za PiCeka?

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: PES 2016
« Odgovori #29 : 15. Kolovoz, 2015., 18:33 »
Možda upadam kao padobranac ali dal dolazi i kad dolazi demo za PiCeka?
Dolazi tek nakon što puna verzija PES-a 2016 izađe na pc-u i ostalim konzolama. 25. rujan/septembar ako se ne varam.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9