HCL.HR

PES 2016

  • 221 Odgovora
  • 77071 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #45 : 14. Rujan, 2015., 10:15 »
Jedino ako su popravili online i našli načina da maknu doživotno cheatere onda ga uzimam!
Ovako ga kupiti i živcirati se na onlineu dok dobivaš tekme ekipa odustaje i nikome ništa!
Čekam idući mjesec pa ćemo vidjeti.
Igra kao igra može biti vrhunska, ali mora i online komponenta biti poštena i bez većih problema dok do sada to nije bio slučaj!

Ove stvari mrzim koje mi se svake godine događaju! Ovo je zadnji primjer i radi toga više ne igram igru!

http://youtu.be/v2AbphjGcP8

Odg: PES 2016
« Odgovori #46 : 14. Rujan, 2015., 10:22 »
Bome...bit će igra stvarno dobra i bit će igriva. Jedino mi je žao što nema malo više kontakata koji završe faulom, i što komp na najtežoj razini ne faulira.... Tekma sa 0 faula djeluje malo glupvao morat ćete se složit...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #47 : 17. Rujan, 2015., 07:28 »
Igru su jako popljuvali na Steamu. 46% pozitivnih review-ova! Grafika i animacije su ispod svake razine na PCu. A ne znam ni gdje je taj čarobni demo kako bi mogao probati igru?!?

EDIT: Pošto nisam našao demo, uzeo sam igru :hihi: Sad se skida, ali ionako će danas pola dana biti sređivanje servera i neće se moći igrati online.
Čuo sam sve najbolje o gameplayu, ali je grafika katastrofa

http://youtu.be/7HK9dDfJM6o
« Zadnja izmjena: 17. Rujan, 2015., 08:04 Hrv4tin4 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PES 2016
« Odgovori #48 : 17. Rujan, 2015., 08:08 »
Zato jer je igra na PC platformi last gen verzija igre. Kakvi panjevi. Kao da se radio o Wii-u

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #49 : 17. Rujan, 2015., 08:09 »
Znam da je last gen, ali ne razumijem zašto... Jednostavno nije u redu prema nama....

Odg: PES 2016
« Odgovori #50 : 17. Rujan, 2015., 09:28 »
O bože, ovo je strašno... A ja htio kupiti PC verziju jer je duplo jeftinija.
PS4 version here I come! :mrs:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #51 : 17. Rujan, 2015., 10:35 »
Konačno se i meni malo posrećilo!
U myClubu sam dobio Neymara (kao preorder bonus) i CR 7 i još sam dobio Perina (GK) i Clishya!

Već mogu popodne koju online tekmu nabacit :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2016
« Odgovori #52 : 17. Rujan, 2015., 11:25 »
A i nije neka velika razlika. Ionako ni na PS4 igra ne izgleda nešt posebno.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #53 : 17. Rujan, 2015., 11:38 »
Upravo odigrao 1. myClub match i uspio nekako dobiti 4:3

Uglavnom obrana je živa banana i moram podesiti mijenjanje igrača jer računalo prebacuje na igrače koji nisu ni blizu lopte/akcije/protivnika...
Ovdje sam se spasio, ali ni sam ne znam kako.

Sviđa mi se promjena u komentiranju i mogućnost različite proslave golova. Vidjeti ćemo što će biti sa cheaterima i kako će se prema njima postupati.
Video se uploada pa kad završi budem ga ovdje stavio pa sami procijenite...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #54 : 17. Rujan, 2015., 14:14 »
Evo vide, iako se još nije do kraja obradio pa je smao 720p
http://youtu.be/idZMEdUnQOI


Komentator mi je smijurija, a sad sam krenuo igrati i kup protiv kompa da dobijem neke nagrade i nikada nisam uspio zabiti toliko golova kao ovdje, iako to je početna razina u novice kupu...

« Zadnja izmjena: 17. Rujan, 2015., 14:24 Hrv4tin4 »

Odg: PES 2016
« Odgovori #55 : 18. Rujan, 2015., 02:03 »
Mene je licno ugodno iznenadio mnogo noviteta od same simulacije do neki banalni stvari i mislim da su dosta uznapredovali kad se pogleda pes2015 i 2014 mnogo realnisticnije sad izgleda i sto mi se jos svidjelo igracu nisu vise kao neka daska koja se pokrece uradjeni su sa vise pokreta koji su stvarni :)


 https://m.youtube.com/watch?v=qOfFVpqvNYo

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #56 : 18. Rujan, 2015., 09:25 »
FutaHD ne možeš napraviti recenziju ako nisi kupio igru. Ova igra ima i online elemnt koji je jako bitan, ako ne i najbitniji uz sam gameplay igre. A ti ni ne možeš online kada nemaš igru... :fpalm:

Nova stvar u online myClubu je to što svi igrači nakon utakmice dobivaju exp i na kraju utakmice mogu napredovati!!! Dižu im se statusi kao i overall ocijena!
Recimo meni je Alex (CB) narastao za 73 na 77! Super stvar i konačno se isplati imati i slabije igrače ili igrače koje voliš (iako su trenutno slabiji) jer će na kraju ako ih dovoljno koristite napredovati! Ovo mi je pun pogodak!

Uz to jedino što mi i dalje smeta je ne postojanje transfer marketa koji je očajno potreban u onom stilu u kojem ga ima Fifa. Znači dobili ste igrača kojega ne želite, stavite ga na prodaju pa koliko zaradite zaradite, a ovako ga možete ili pretvoriti u trenera (da, još jedna nova mogućnost) ili ga releaseate za bijednu cifricu.

Kad smo kod novih stvari ove godine PES je dodao mogućnost pretvaranja (igrača koji vam ne treba) u trenera. S tom karticom onda dižete status igraču kojem želite. No poželjno je gledati ipak neke pozicije napda-napad, sredina-sredina i itd.
Stvar je u tome što je jači igrač i više razvijen kada ga pretvorite u karticu više će dati exp igraču kojeg "trenirate".

Za sada je igra odlična i nisam naletio na niti jednog cheatera. Dogodilo mi se jednom da me usred utakmice izbaci sa servera i to u 88. minuti pri rezultatu 2:2 i nravno tekma je automatski registrirana 3:0 za protivnika...
No to se dogodilo samo jednom.

Od još bitnih stvari su golmani u onlineu! Katastrofa! Skoro svaki udarac je gol. Nisam imao niti jednu utakmicu s najmanje (ukupno) 4 gola!
Jučer igram protiv lika koji je imao Neuera na golu, zabio sam mu apsolutzno iz svakog kuta i pozicija i to čak 6 komada.... Nerealno do bola i nadam se da ćegolmani početi braniti jer je skoro svaki šut upućen u okvir gola - gol.

Odg: PES 2016
« Odgovori #57 : 19. Rujan, 2015., 19:24 »
PES 2015 sam igrao na high dali cu moc igrat PES 2016???
Imam sranje PC al igram samo jake igrice

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2016
« Odgovori #58 : 19. Rujan, 2015., 21:07 »
PES 2015 sam igrao na high dali cu moc igrat PES 2016???
Moći ćeš, hardverski zahtjevi su ostali nepromjeneni (već duži niz godina).

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #59 : 20. Rujan, 2015., 11:45 »
Inače stvarno vježbam slobodnjake i ako sam u blizini 16erca zabijam u 80% slučajeva. Ovaj puta sam išao opaliti skoro sa centra računajući da je golman od siline udarca neće moći uloviti u ruke nego će se odbiti iiiiii Neymar je zabio gol :hihi:

http://youtu.be/qM1mQFofWZs


Ima li tko igru pa da zaigramo malo online? Kako stojite u myClubu? Koja ste divizija, koje igrače imate?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9