HCL.HR

Planetary Annihilation

  • 4 Odgovora
  • 2846 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Planetary Annihilation
« : 15. Rujan, 2012., 20:18 »

Jučer je završio Planetary Annihilation Kickstarter i od traženih 900.000, sakupljeno je 2,229,344 dolara. Na igri radi Uber Entertainment Inc koji su napravili Monday Night Combat, a njihovi ljudi su radili na igrama poput: C&C: Generals Zero Hour, Earth & Beyond, Total Annihilation, Supreme Commander i Demigod. Ako izađe iduće godine, a Kickstarter kaže est. delivery 2013; biti će to jedna od najboljih godina za RTS igrače.

Planetary Annihilation pružiti će cijeli solarni sistem za bojište gdje će se uništavati planeti i na kraju pobijediti protivnika. Igra će biti multiplayer orijentirana za igranje jedan protiv jedan na jednome planetu s malim brojem jedinica ili sudjelovati u bitkama sa 40 ostalih ljudi koje mogu potrajati do 12+ sati. Biti će i opcija co-op protiv AI. Za masivne bitke kroz nekoliko planeta biti će napravljeno posebno sučelje koje bi trebalo omogućiti laganu kontrolu velikog broja jedinica.

Igra će se za razliku od konkurencije isticati i grafičkim stilom koji izgleda poprilično neozbiljno za tematiku igre. Osim toga za multiplayer koristiti će se client-server arhitektura. Još da naprave nešto slično što je imao WiC sa Massgate, to bi rulalo sve ikad. I da, igra će podržavati mogućnost za pravljenje novih jedinica, modova, mapa i planeta pa ono, sadržaja neće nedostajati.

Ja sam poprilično nahajpan ali sumnjam da ću moći pokrenuti igru.

Planetary Annihilation Kickstarter Trailer

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Planetary Annihilation
« Odgovori #1 : 15. Rujan, 2012., 20:37 »
Pratio sam napredak ovoga na kickstateru i mogu samo reći da jedva čekam zaigrati. Ja i par drugih RTS fanova očekujemo već poduže ovako nešto, nadam se da neće razočarati.  :ementaler:


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Planetary Annihilation
« Odgovori #3 : 27. Rujan, 2013., 17:54 »
Planetary Annihilation Beta Reveal Trailer

55 eura na Steamu ako se želi upasti u betu, nešto malo jeftinije na službenoj stranici. Nezz, malo puno za nedovršenu igru ali ono ionako ne mogu igrati :wildboy: . Obično bi alpha/beta verzije trebale biti jeftinije, a ne skuplje za igrati.

Odg: Planetary Annihilation
« Odgovori #4 : 29. Rujan, 2013., 19:41 »
Da ja već ovo dulje vrijeme pratim i meni je 55 eura isto malo previše :wildboy:
Al da mi dosad napravljeno izgleda dosta privlačno, to fakat izgleda.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9