HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 521360 Hitova
*

Kokos

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #210 : 20. Rujan, 2012., 19:58 »
Dobro priznajem da je pitanje malo spooky ali evo vam recimo Super Meat Boy gdje je glavni negativac to što je... No dobro možda ima u nekim "Alien" igrama kao labaratorijima?

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #211 : 20. Rujan, 2012., 20:00 »
preporucite mi igru za PC:

1. gdje mozete biti zao
2. neku dark fantasy

-ne preporucujte jer sam igrao (neovisno o nastavku): diablo, fable, vampire the masquerade, skyrim, oblivion, blood, heretic, hexen, postal, black&white, dragon age

Overlord 1&2 su igre koje tražiš
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #212 : 21. Rujan, 2012., 11:17 »
preporucite mi igru za PC:

1. gdje mozete biti zao
2. neku dark fantasy

-ne preporucujte jer sam igrao (neovisno o nastavku): diablo, fable, vampire the masquerade, skyrim, oblivion, blood, heretic, hexen, postal, black&white, dragon age

Overlord 1&2 su igre koje tražiš

bas sam pogledao recenzije i cini se dobra igra, ali je previse "cartoony", htio bi neku ozbiljniju. ok, ozbiljnija je reativan pojam, ali npr postal 2 smatram ozbiljnijom u usporedbi s ovim. nije bitno toliko biti zao nego cisto mogucnost izbora da eliminiras bilo kog ako ti se ne svidja.  (kako ovo zvuci :D) ne znam, tipa u falloutu i skyrimu mozes eliminirat bilo koga osim djece. ili neka s izborom, tipa fable (ona je takodjer dosta "cartoony")
« Zadnja izmjena: 21. Rujan, 2012., 11:21 Lord of Destruction »

*

Kokos

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #213 : 23. Rujan, 2012., 06:34 »
Može li mi netko preporučiti neku igru koja se događa u 3D pejzažima Marsa? Recimo postoji mapa za "Deer Hunter 2005" na Marsu, onda "Lunar Flight" po novom ima dodatke na Marsu iako nikako da dođem do toga. Onda Red Faction i Doom 3 se događaju na Marsu. Zna li netko još koju da barem, ako ništaa, postoji mapa za skinuti koja se može igrati na Marsu?

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #214 : 23. Rujan, 2012., 16:08 »
jel ti te igre igras iz zadovoljstva ili si neki vanzemaljac koji sakuplja intel da unisti zemlju  :ave: :ave: fetusi i mars  :ave:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Kokos

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #215 : 24. Rujan, 2012., 20:15 »
Pa nešto tako  :D. Zapravo imam namjeru napraviti neki SF film kompjuterskom animacijom. Već sam napravio kao vježbu TNG epizodu (**) i sada bi želio napraviti nešto ozbiljnije a pošto nisam neki 3D modelar uglavnom skidam stvari gdje nađem ili rippam izi igara. Inače sam između dva filma jedan bi bio SF na Marsu a drugi anti-ratni tako da mi treba neki arapski grad i tako sam recimo izripao jedan iz Call Of Duty 4 u .3dr formatu ali ga ne mogu otvoriti u 3ds MAX-u tj. otvara ga do 66% i onda napiše da više nema memorije i ugasi mi se. Tako da možda ako netko ima neki jači komp bi mi mogao otvoriti taj fajl, obrisati neke stvari i prekonvertirati ga u .obj te mi ga poslati jer .obj fajl kojeg stvara 3dripperDX bude obično iskrivljen. Ili ako mi možete preporučiti neku drugu igru sa iračkim/arapskim gradovima? Recimo ova nadolazeća Thunder Wolves se čini dobra ali izlazi tek iduće godine.
« Zadnja izmjena: 24. Rujan, 2012., 20:18 Kokos »

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #216 : 24. Rujan, 2012., 22:11 »
AC revelations ti je u Constantinopolu,to je Turska pa vidi, i ako može neko neko zanimljivu igru preporučit,odigro sve ove novije naslove pa sad nemam šta igrat :wildboy:

*

Dzoni

  • *
  • 59
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #217 : 24. Rujan, 2012., 22:52 »
Ako moze neka avanturisticka igra , moze i nemora biti multiplayer , za PC naravno.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #218 : 25. Rujan, 2012., 11:56 »
borderlands 2 ti je dosta "avanturisticki" a i mozes coop sa frendom... nezz ako ti ne sjeda fps onda probaj torchlight 2 ili 1...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #219 : 25. Rujan, 2012., 11:59 »
borderlands 2 ti je dosta "avanturisticki" a i mozes coop sa frendom... nezz ako ti ne sjeda fps onda probaj torchlight 2 ili 1...

Najgore preporuke avanturističkih igara ikad  :hihi:

Ja ti, Dzoni, preporučujem oba Portala... akcijske puzzle avanture koje obiluju humorom, a imaju nadasve zabavan i interesantan gameplay

*

Dzoni

  • *
  • 59
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #220 : 25. Rujan, 2012., 12:49 »
Ehh da , hvala , nezz kako se ja nisam sjetio Portala .

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #221 : 25. Rujan, 2012., 12:55 »
zasto bi bile lose?  :tired:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #222 : 25. Rujan, 2012., 13:17 »
zasto bi bile lose?  :tired:

jer su to sve RPG-ovi (bilo FPS bilo HnS), a ne avanture

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #223 : 25. Rujan, 2012., 13:38 »
sto znaci da rpg ne moze biti avantura?  :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #224 : 25. Rujan, 2012., 16:18 »
Ako moze neka avanturisticka igra , moze i nemora biti multiplayer , za PC naravno.
daj primjer. avantura ili avanturisticka?
jedine avanturisticke igre su tomb raider i slicne. indiana jones ako postoji igra... barem meni samo one padaju na pamet

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9